"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
co jest J Rich zgapił wszystkie moje pomysły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Fred co jest ja też to robie z palcem w dupie ( co prawda na 2,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Zajebiście naciągane zwycięstwo Freda Jonesa.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
no ale moim zdaniem najlepszy wsad był Jasona from the board between the legz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , a wasze opinie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]no ale moim zdaniem najlepszy wsad był Jasona from the board between the legz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , a wasze opinie?[/qb]
mogł to zostawić na finał, ale Andersen też był niezły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
moim nieskromnym zdaniem wsady Jonesa były przeciętne, bez problemu robie takie na kosz 2,80 a ten pierwszy ( z nad obręczy) nawet na 2,90, przecież to nic nadzwyczajnego cała sztuka to dobrze wyrzucić piłkę, wsady J Richa były duuużo trudniejsze , przynajmniej dla mnie, już dawno je wymyśliłem ale nigdy mi się nie udało zrobić ( jak już mówiłem kosz mam na 2,85) nawet nie bylem blisko, J Rich rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
jedynie drugi wsad Jonesa był dobry, piłka zdeka odskoczyła i musiał się nieźle wygiąć, a jak dla mnie to zawiódł Ricky Davis, w czasie meczów potrafi wymiatać a jak przyszło co do czego to nerwy go zjadły

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Moze ktos podac ostatnie wyniki meczow gwiazd ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
obstawilem symbolicznie total meczu ,145+ pnk za 400 litow (okolo 564zl) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Quote
Oryginalnie wysłał marco_lithuania:
[qb]obstawilem symbolicznie total meczu ,145+ pnk za 400 litow (okolo 564zl) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
To chyba dobry typ skoro wiele netowych bukow zbliza sie do +155 w swoich liniach.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
...a wlasciwie +255... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
o ile buki nie zamanewrują wynikiem tego pojedynku to WEST will be a winner-a swoją drogą ciekawe która z amerykańskich gwiazdek pokaże jutro swoje cycki????? to wielkie show i wielka kasa , padnie dużo pointów ,ale równie dobrze buki mogły wystawić 1,7-2,1 i też by się odbyło
ja NO BET , ale z rozkoszą obejrzałbym w TV , ale niemam canal plus

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał ak:
[qb] ale z rozkoszą obejrzałbym w TV , ale niemam canal plus[/qb]
szczątkowa relacja w DSF we wtorek bodajże

Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
Quote
Oryginalnie wysłał [email]Maniek@:<br[/email] />[qb]moje serce mowi wschod bo tam jest indiana pacers a rozum zachod i dlatego moja dusza placze :rolleyes: [/qb]
Też jestem fanem Indiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale uważam że wygra zachód <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

No to teraz słów kilka na temat meczu gwiazd:

To że padnie dużo punktów- to fakt. Pułap u różnych buków od 245 do 255. Dużo ale teoretycznie możliwe do osiągniącia. Ze względu na to że wiekszośc typów jest na OVER- ja stawiam under. Mecze gwiazd są wielkim przedsięwzięciem marketingowym, zarabiają na czym sie da. Myślę żę buki też chcą zarobić, sądząc po poiniach na różnych listach dyskusyjnych i forum, ok 80% opowiada się za OVER. Z tego co zauważyłem buki sytematycznie od kilku dni podnoszą poprzeczkę coraz wyżej- czyżby sztucznie napędzali koniunkturę na OVERA???

:5gw:

Teraz odnośnie zwycięzcy:
Niezaprzeczalnym faktem jest, że dużo silniejsze są drużyny zachodu. Jednak całe drużyny nie grają, lecz poszczególni ich zawodnicy, ba gwiazdy. Lecz te gwiazdy niewiele by same osiągnęły gdyby nie współpraca ze strony kolegów. A współpraca takowa w meczu gwiazd nie jest zasadniczo zbytnio popularna. Jedna gwiazda chce świecić jaśniej od drugiej, szczególnie że za dużo czasu na to świecenie nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego też wg mnie szanse na zwycięstwo są podobne, ze wskazaniem na Zachód.Swoją drogą kursy na West też spadły o kilka setnych. Podpucha??? Dwa ostatnie mecze wygrywali koszykarze z Zachodu, może więc dziś czas na Wschód? A może z drugiej strony do 3 razy sztuka:)?

Tak jak wspomniałem, w meczach tego typu liczy się dużo innych rzeczy niż statystyki, lepsi czy gorsi zawodnicy. Grunt to zarobić dużo kasy, na czym tylko się da.
:eek: WIĘC ZASADNICZO NO BET :eek: !!!

Ze względu na to że planuję noc spędzić przed telewizorem i troche nie wierzę bukmacherom puszczam dosłownie za kilka groszy, tak dla sportu następujące kuponiki:

West-East, poniżej 254, @1.90 7/10

West-East, 2(+7), @1.90 7/10

West-East, 2, @3.70 4/10

Jakby ktoś chciał obejrzeć LIVE a nie ma gdzie to zaptaszam na meczyk i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: do siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
Witam

MBZYK -DZIEKUJE BARDZO ZA ZAPROSZENIE ,ALE NIESTETY NIE MIESZKAM W ZAMOSCIU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A CO DO meczu ALL STARS GAME
TO PODOBNIE JAK TY UWAZAM ZE WEJDZIE <UNDER 255 >

ale zobaczymy pozdrawiam i zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
No ja tez nie skorzystam z zaproszenia, zamość za daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda ze po raz kolejny zana polska nie płatna stacja nie postarała sie o transmisje, a co do typów to postawiłem na under 253. Wydaje mi sie ze wynik bedzie cos w stylu 125:118 dla Zachodu

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Jednak over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

west 136 : 132 east

mvp: shaq

taki mały OT - nie mogłem się powstrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zagram dzis dubelka ,a poniewaz nastepny taki mecz dopiero za rok,zagram to dosc wysoko

W - E 2 (+5,0)
W - E over 250

261 zlotych polskich do przodu,czyli w przyblizeniu 50 litruff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW w minionym tygodniu bylem IMHO w czolowce typeruff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale..co bylo a nie jest...zaraz zakladam temat na kolejny dzien meczowy i to nie jest wcale niepotrzebny pospiech,bo widze na wtorek pare fajnych pickuff i warto by je przedyskutowac dokladniej,bo mamy o 1 dzien wiecej do namyslu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1