Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237492 11/02/2004 15:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
powoli ostatki przed All Star:

Cleveland - New Jersey
Detroit - Sacramento
Golden State - Phoenix
Houston - LA Lakers
Memphis - LA Clippers
New Orleans - New York
Orlando - Miami
Philadelphia - Washington
Utah - Minnesota

Bonus: Unibet
#237493 11/02/2004 16:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
Philadelphia - Washington typ 1 kurs 1,4 sts

#237494 11/02/2004 20:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
jak narazie podam tylko typ dla totomixiarzy choc wiem ze nie wielu was tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BR.DAVIS-MARBURY 2 za 1,9 mysle ze to jest swego rodzaju promocja , nie dosc ze Baron po kontuzji to jeszcze po powrocie do skladu Mashburna odpowiedzialność na zdobywaniu punktow w druzynie rozlozyla sie nieco rowniej a Marbury co robi w NY wszyscy wiedzą i widzą.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237495 11/02/2004 20:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
druga promocja:
kirlienko - cassell 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za uleb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237496 11/02/2004 20:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Czy Cassel rzuci wiecej od Kirilienko to bym sie zastanawial.Ruska stać na 18-23 pkt a gdy wynik bedzie niski a w T'Wolves rządził bedzie Garnett to Cassel moze dołożyć do dorobku minesoty mniej niz Andrei do dorobku punktowego jazzmanow
dla mnie : no bet

#237497 11/02/2004 22:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves ponizej 179.5 punktow 1.90
Minnesota ostatnio chyba jedbak bardzi chamuje , ofensywne druzyny ( memphis , Cliperrs) anizeli dotrzymuje im tempa.Wezmy np wczorajszy mecz z LAC.Dlatego też moj typ na dzisiaj to under w Utah , które bardzo nisko punktuje ostatnio -> średnia z ostatnich 5 meczów nie przekracza 80 pkt rzuconych , troche wiecej tracą...
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets ponizej 185 punktow 1.90
Nets na wyjazdach "dbają" o wynik i tak mi sie wydaje ze dzisiaj tez zadbaja o to by Cavaliers sie nie rozrzucali.
Do tego z czystego wyczucia Detroit-Sacramento under 191.5
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237498 12/02/2004 00:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Phil O Kobie:

"He says he'll play (tonight)," coach Phil Jackson said. "If he can stand the discomfort, he can play. There's nothing else we have to worry about. "I think he should play if at all possible before the All-Star Game, if he wants to play in the All-Star Game. There's ample reason for him not to even play in the All-Star Game if he wanted to sit it out. Having not played in these last few games, I'm sure there's enough concern. But I'm sure he wants to play."

#237499 12/02/2004 01:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
jako kibic LAL na początek póki kurs wysoki:

Houston Rockets - Los Angeles Lakers 2 1.92

mam nadzieję, że wróci Kobe - a jak powiedział Gary Payton jeszcze nie widział na treningu takiego zapału w oczach Kobiego i Shaqa od początku sezonu...

#237500 12/02/2004 01:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
Czesc
W meczu Sacramento przy handicapie -1 - Sacramento startuje z minus jednym koszem ?

#237501 12/02/2004 01:12
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]Czesc
W meczu Sacramento przy handicapie -1 - Sacramento startuje z minus jednym koszem ?[/qb]
Nie - z minus jednym punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a to różnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237502 12/02/2004 01:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
No to teraz to sie zakreciłem - jak jest roznica pomiedzy punktem a koszem ?

#237503 12/02/2004 01:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 48
moje typy to orlando(intuicja)
philadelfia(washington nie wygra znowu a zmiana trenera powinna wyjsc na lepsze)
houston(LAL be Kobiego mało brakowało z San Antonio, Ming vs Shaq najlepszy pojedynek w NBA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237504 12/02/2004 01:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]No to teraz to sie zakreciłem - jak jest roznica pomiedzy punktem a koszem ?[/qb]
Taka sama jak pomiedzy milimolem a miliekwiwalentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237505 12/02/2004 01:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
Dzieki za bardzo sprecyzowana odpowiedz na moje pytanie, ale ona nadal nie rozwiala moich wątpliwosci

#237506 12/02/2004 01:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]Dzieki za bardzo sprecyzowana odpowiedz na moje pytanie, ale ona nadal nie rozwiala moich wątpliwosci[/qb]
nie odstraszajcie potencjalnego supertypera:

1 kosz może się równać 1 pkt ( z osobistych);

2 pkt(standard);

3 pkt (The 3 point arc in the NBA is 22ft to the center of the rim on the sides ( the arc starts 5 ft 3 in from the baseline, being a straight line until that point)then the curved part of the arc is 23ft. 9 in. from the center of the rim.)

i tyle

#237507 12/02/2004 01:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
Jasnosc widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czyli precyzujac ile musi sacramento wygra aby handicap -1 wszedł

#237508 12/02/2004 01:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]Jasnosc widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czyli precyzujac ile musi sacramento wygra aby handicap -1 wszedł[/qb]
dwoma pktami

#237509 12/02/2004 01:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
I wszysto jasne hehehe

Wiec dzis Sacramento rozjeżdza Detroit po tym handicapie -1.

Pzdr.

#237510 12/02/2004 02:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets -3.5
2 - NJ is on fire...

Orlando Magic - Miami Heat +4 2 - obie drużynki słabo grają, ale myślę, że pierwsze przebudzi się Miami, a po drugie moęe T-Mac jest już myslami z All Star? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237511 12/02/2004 02:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
czy ktos wie na 100% czy Kobe Bryant wraca, jak sam mówi bedzie grał ale czy ktoś ma jakieś wieści z innej strony niż sportsline ?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1