|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
powoli ostatki przed All Star:
Cleveland - New Jersey Detroit - Sacramento Golden State - Phoenix Houston - LA Lakers Memphis - LA Clippers New Orleans - New York Orlando - Miami Philadelphia - Washington Utah - Minnesota
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367 |
Philadelphia - Washington typ 1 kurs 1,4 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
jak narazie podam tylko typ dla totomixiarzy choc wiem ze nie wielu was tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BR.DAVIS-MARBURY 2 za 1,9 mysle ze to jest swego rodzaju promocja , nie dosc ze Baron po kontuzji to jeszcze po powrocie do skladu Mashburna odpowiedzialność na zdobywaniu punktow w druzynie rozlozyla sie nieco rowniej a Marbury co robi w NY wszyscy wiedzą i widzą. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
druga promocja: kirlienko - cassell 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za uleb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Czy Cassel rzuci wiecej od Kirilienko to bym sie zastanawial.Ruska stać na 18-23 pkt a gdy wynik bedzie niski a w T'Wolves rządził bedzie Garnett to Cassel moze dołożyć do dorobku minesoty mniej niz Andrei do dorobku punktowego jazzmanow dla mnie : no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves ponizej 179.5 punktow 1.90 Minnesota ostatnio chyba jedbak bardzi chamuje , ofensywne druzyny ( memphis , Cliperrs) anizeli dotrzymuje im tempa.Wezmy np wczorajszy mecz z LAC.Dlatego też moj typ na dzisiaj to under w Utah , które bardzo nisko punktuje ostatnio -> średnia z ostatnich 5 meczów nie przekracza 80 pkt rzuconych , troche wiecej tracą... Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets ponizej 185 punktow 1.90 Nets na wyjazdach "dbają" o wynik i tak mi sie wydaje ze dzisiaj tez zadbaja o to by Cavaliers sie nie rozrzucali. Do tego z czystego wyczucia Detroit-Sacramento under 191.5 pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Phil O Kobie:
"He says he'll play (tonight)," coach Phil Jackson said. "If he can stand the discomfort, he can play. There's nothing else we have to worry about. "I think he should play if at all possible before the All-Star Game, if he wants to play in the All-Star Game. There's ample reason for him not to even play in the All-Star Game if he wanted to sit it out. Having not played in these last few games, I'm sure there's enough concern. But I'm sure he wants to play."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
jako kibic LAL na początek póki kurs wysoki:
Houston Rockets - Los Angeles Lakers 2 1.92
mam nadzieję, że wróci Kobe - a jak powiedział Gary Payton jeszcze nie widział na treningu takiego zapału w oczach Kobiego i Shaqa od początku sezonu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
Czesc W meczu Sacramento przy handicapie -1 - Sacramento startuje z minus jednym koszem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał Mario_B: [qb]Czesc W meczu Sacramento przy handicapie -1 - Sacramento startuje z minus jednym koszem ?[/qb] Nie - z minus jednym punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a to różnica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
No to teraz to sie zakreciłem - jak jest roznica pomiedzy punktem a koszem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 48 |
moje typy to orlando(intuicja) philadelfia(washington nie wygra znowu a zmiana trenera powinna wyjsc na lepsze) houston(LAL be Kobiego mało brakowało z San Antonio, Ming vs Shaq najlepszy pojedynek w NBA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Mario_B: [qb]No to teraz to sie zakreciłem - jak jest roznica pomiedzy punktem a koszem ?[/qb] Taka sama jak pomiedzy milimolem a miliekwiwalentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
Dzieki za bardzo sprecyzowana odpowiedz na moje pytanie, ale ona nadal nie rozwiala moich wątpliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Mario_B: [qb]Dzieki za bardzo sprecyzowana odpowiedz na moje pytanie, ale ona nadal nie rozwiala moich wątpliwosci[/qb] nie odstraszajcie potencjalnego supertypera: 1 kosz może się równać 1 pkt ( z osobistych); 2 pkt(standard); 3 pkt (The 3 point arc in the NBA is 22ft to the center of the rim on the sides ( the arc starts 5 ft 3 in from the baseline, being a straight line until that point)then the curved part of the arc is 23ft. 9 in. from the center of the rim.) i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
Jasnosc widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
czyli precyzujac ile musi sacramento wygra aby handicap -1 wszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Mario_B: [qb]Jasnosc widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
czyli precyzujac ile musi sacramento wygra aby handicap -1 wszedł[/qb] dwoma pktami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
I wszysto jasne hehehe
Wiec dzis Sacramento rozjeżdza Detroit po tym handicapie -1.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets -3.5 2 - NJ is on fire...
Orlando Magic - Miami Heat +4 2 - obie drużynki słabo grają, ale myślę, że pierwsze przebudzi się Miami, a po drugie moęe T-Mac jest już myslami z All Star? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
czy ktos wie na 100% czy Kobe Bryant wraca, jak sam mówi bedzie grał ale czy ktoś ma jakieś wieści z innej strony niż sportsline ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka