"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237567 10/02/2004 10:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
gdyby nie Manu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#237568 10/02/2004 10:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
No i znów sprawdziła się stara zasada, żeby nie grac tego co wszyscy grają- Atlanta-Dallas 102-96 :eek: , ale jak tu można był tego nie grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Dobrze tylko że nie za całą kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237569 10/02/2004 11:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Atlanta just acquired Rasheed Wallace and Wesley Person from Portland for Shareef Abdur-Rahim, Theo Ratliff and Dan Dickau.

Portland zrobiło zajebistą wymiane teraz dopiero będą groźni.

#237570 10/02/2004 11:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 45
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 45
Ma ktoś może jakiś plik ze statystykami z NBA? Najlepszy byłby plik excela. Oczywiście, żeby były powpisywane wyniki dotychczasowych meczów. Albo jeśli ktoś zna jakąś stronkę, skąd można takie cudo ściągnąć to będę zobowiązany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237571 10/02/2004 11:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
2 weszły, 3 nie, 1 cancelled - słowem kiepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#237572 10/02/2004 13:35
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ale piekna noc :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#237573 10/02/2004 15:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
S
sh4 Offline
member
member
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
a mi ladnie weszly 2 undery cleveland i dallas , wprawdzie za małą stawkę grałem ale najważniesze ze do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237574 10/02/2004 16:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]Houston Rockets - San Antonio Spurs, poniżej 164.5pkt, k 1.90 :rolleyes: [/qb]
qrwa 167pkt rzucili , 3pkt za dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> za bardzo się 'rozbrykali' w 4 kwarcie

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1