|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
gdyby nie Manu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
No i znów sprawdziła się stara zasada, żeby nie grac tego co wszyscy grają- Atlanta-Dallas 102-96 :eek: , ale jak tu można był tego nie grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Dobrze tylko że nie za całą kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Atlanta just acquired Rasheed Wallace and Wesley Person from Portland for Shareef Abdur-Rahim, Theo Ratliff and Dan Dickau.
Portland zrobiło zajebistą wymiane teraz dopiero będą groźni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2003
Posty: 45 |
Ma ktoś może jakiś plik ze statystykami z NBA? Najlepszy byłby plik excela. Oczywiście, żeby były powpisywane wyniki dotychczasowych meczów. Albo jeśli ktoś zna jakąś stronkę, skąd można takie cudo ściągnąć to będę zobowiązany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
2 weszły, 3 nie, 1 cancelled - słowem kiepa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ale piekna noc :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 127 |
a mi ladnie weszly 2 undery cleveland i dallas , wprawdzie za małą stawkę grałem ale najważniesze ze do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał rOdziu.: [qb]Houston Rockets - San Antonio Spurs, poniżej 164.5pkt, k 1.90 :rolleyes: [/qb] qrwa 167pkt rzucili , 3pkt za dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> za bardzo się 'rozbrykali' w 4 kwarcie
|
|
|
Link skopiowany do schowka