Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237547 09/02/2004 13:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dzisiaj skromnie:

Atlanta - Dallas
Cleveland - Boston
Denver - Memphis
Houston - San Antonio

faworyci chyba dal, cle, mem i san?
poczekamy co expect wystawi.

Bonus: Unibet
#237548 09/02/2004 15:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
musze troche zmienić podejście do under/over bo zauważyłem że ostatnio bardzo liniowo myśle , o pewnych drużynach mam stałe wyobrażenie i to mnie gubi , jestem mało elastyczny i trzymaja sie mnie te same argumenty, musze to zmienic bo źle bedzie ze mną....
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237549 09/02/2004 16:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
L.James (Cle) PT 20+ 1.75kurs
13grudnia w przegranym klevelandu meczu domowym z bostonen na koncie lebrona 35 pnk,dlaczego i tym razem ta 20nieprzetnie sie?
co o tym sadzicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237550 09/02/2004 16:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]musze troche zmienić podejście do under/over bo zauważyłem że ostatnio bardzo liniowo myśle , o pewnych drużynach mam stałe wyobrażenie i to mnie gubi , jestem mało elastyczny i trzymaja sie mnie te same argumenty, musze to zmienic bo źle bedzie ze mną....
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
ja muszę zmienić totalnie podejście do niektórych drużyn w NBA, bo totalnie zawodzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237551 09/02/2004 21:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Moj typ na dzisiaj SA Spurs-HOU Rockets 1 1.80
i na ten sam meczyk overek 163 za 1.90 dlaczego ostatnio podalem uzasadnienie ale powtorze do 1 wszego miejsca Spursom niedaleko.

#237552 09/02/2004 21:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Prosba nie na temat - moze dac ktos dac linka do zasad obliczania hdkp (+1.5 i -1.5np)moga byc inne ale potrzebuje dokladnego wyjasnienia-link.

#237553 09/02/2004 23:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Cleveland-Boston 2 2.60
ostatni raz Cavaliers wygrali z Bostonem 11/4/2000.Kolejne 13 spotkan jakie rozegraly te druzyny miedzy soba w Cleveland zawsze na swoja korzysc rozstrzygali Celtics.W tym sezonie druzyny graly 3 razy ze soba i za kazdym razem lepsi okazywali sie zawodnicy z Bostonu poza tym ta druzyna pozbierala sie juz po 6 kolejnych porazkach wygrywajac z 76ers az 30-toma pkt , i licze tutaj na kontynuacje "streak-a".Cleveland w dolku i z druzyna z ktora im sie zawsze zle gra chyba nie dadza rady , a kurs kusi oj kusi.
Dla pewności mozna zagrać z handi +4.Dla mnie to znakomity dog na dzisiaj , z reszta nie tylko dla mnie...
Houston-San Antonio 2 1.72
rockets w ostatnich 20 meczach ze Spursami wygrali tylko 2 razy , San Antonio jest teraz na fali takze wydaje mi sie ze dadza rade wygrac w Houston.
Denver Nuggets - Memphis Grizzlies powyzej 197.5 punktow
graja dwie wysoko punktujace druzyny i jezeli skuteczność FG nie zejdzie pozniej 40%( a rzadko schodzi) w obu zepsolach to nie nie martwie o przebicie lini.
Houston Rockets - San Antonio Spurs powyzej 163.5 punktow
Linia bardzo niska ale i zespoly pasuja do tej lini i moze zabraknac troche do przebicia nawet tak niskiej lini.Ten typ jest troche poboczny na dzisiaj
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237554 10/02/2004 00:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
SR moim zdaniem dzisiaj Cleveland wygra, po pierwsze przegrało trzy mecze ale z bardzo dobrymi drużynami (LAL, MIN i WAS, które grało już w pełnym składzie). Poza tym duże znaczenie w przypadku Cavsów ma fakt, że grają w domu.
Co do Bostonu, przegrał 10 z 13 ostatnich meczów, fakt że ostatnio zagrali koncertowo, bo dla Phili rzucić w każdej kwarcie prawie 30 pktów to jest wyczyn, ale moim zdaniem mieli po prostu dzień. Po objęciu drużyny przez nowego trenera męczyli się pięć meczów żeby raptem w szóstym nastąpił całkowity zwrot o 100% ?
Oczywiście w nba wszystko się może zdażyć, ale stawiać na boston z powodu jednego meczu jest nie zdroworozsądkowe - lepiej NO BET

Ja postawiłem CLEVELAND, ale główny typ na dziś to DALLAS -5,0. ATLANTA przegrywała 15 razy po wygranym meczu w tym sezonie, aż w końcu się przełamali i wygrali drugi raz z rzędu. Jednak przed tym meczem była ogromna mobilizacja, każdy chciał przełamać złą passę, był duży nacisk. Myślę że te powietrze z atlanty po zrealizowaniu planu zeszło i dziś dadzą dupy.

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237555 10/02/2004 00:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Coś DALLAS nagle zniknęło z oferty Gamebookers...

#237556 10/02/2004 01:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
pewnie przeczytali analize Blastera
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237557 10/02/2004 01:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Sluchaj gdzie ty to sprawdzasz?!! Bo u mnie dallas wciaz aktualne na gamebookers????????

#237558 10/02/2004 01:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]pewnie przeczytali analize Blastera
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Heh, pewnie zaraz Boston też poleci na łeb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237559 10/02/2004 02:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
CLEVELAND &#8211; BOSTON Typ: 2
Jeszcze myślę, ale chyba zagram 2-jkę. Boston faktycznie ostatnio passa porażek. Może jednak mecz z Philadelphia był meczem zwrotnym a nie po prostu dobrym dniem. Dobry mecz rozegrał jak zwykle Pierce, ale oprócz niego błyszczał Ricky Davis, zdobywca 20 pkt. Davis jest szybkim graczem i dobrym obrońcą. W kontekście tym, że będzie pilnował LeBrona myślę, że ostatnio będący w nienajlepszej formie James (mam na myśli mniejszą liczbę pkt.) będzie miał ciężką przeprawę, a jak nie on to kto ma rzucać dla CLE, Boozer, Ilgauskas? Martwię się jednak trochę o to, że trenerzy, którzy wybierają rezerwowych na mecz gwiazd i nie wybrali LeBrona mogli obudzić w nim bestię i będzie chciał udowodnić, że powinien tam być.

A inne wydaje mi się że tak:
ATLANTA &#8211; DALLAS Typ: 2
DENVER &#8211; MEMPHIS Typ: 2
HOUSTON &#8211; SAN ANTONIO No Bet

#237560 10/02/2004 02:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Na przekór przed minutą zagrałem za 70zł na San Antonio, niech się dzieje co chce!!!

#237561 10/02/2004 02:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 2 (+4.0)
analiza: czytaj wypowiedzi SR i Blastera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
ponizej 198 punktow - obie duzo rzucają, ale że nie wygrywały za często ostatnio, więc myslę, że wezmą się trochę do obrony

Camby Marcus - Swift Stromile Najwiecej punktow Denver vs Memphis 1 - bo Camby to nie tylko dobrze zbierający gracz, co (mam nadzieję) udowodni dziś w nocy, a Swift (kto to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Houston Rockets - San Antonio Spurs 2 - co tu analizować Spurs is on fire...

Atlanta Hawks - Dallas Mavericks 2 (-5.5) - wygrana Dallas z Detroit robi wrażenie, ostatnie dziesięc spotkan z bilansem 8-2, a Atlanta gra w kratkę...

Denver Nuggets - Memphis Grizzlies powyzej 197.5 punktow - dla mnie to dwie drużyny overowe, więc niech dadzą show dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

i jak spadać to z wysokiego konia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237562 10/02/2004 03:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Atlanta-Dallas(-5) 2
analiza hmmmm... warto? chyba nie musze nikogo przekonywac o roznicy klas tych teamow... forma?! Atlanta to 1 wielki znak zapytania ostatnimi czasy, a Dallas to zwyciestwa, zwyciestwa iiii zwyciestwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Novitzki ostatnio rzucil 40 pkt, dobra naprawde komentarz zbedny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237563 10/02/2004 03:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał hunter750:
[qb]Na przekór przed minutą zagrałem za 70zł na San Antonio, niech się dzieje co chce!!![/qb]
A ja za stufke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW nie znosze przepoconego gostka o nazwisku van Gundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Poza tym pomysle jeszcze nad takimi typkami
CLE - BOS 2 (+4,0)
ATL - DAL 2 (-5,0)
DEN - MEM 2 (+4,5)

Z U/O najpewniejsze wydaja mi sie underki w Clevland i Dallas.
Logika podpowiada,ze w Houston tez winien byc under,ale mam takie przeczucie,ze troche wiecej rzuca niz 163,5.

Acha ,Szakatak - do Ciebie teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Stromile Swift to spryciarz,potrafiacy wymuszac faule,a poniewaz procent z FT ma niezly to potrafi uzbierac troche punktuff,szczegolnie w koncuffkach...takze uwazalbym na SS'a i nie stawialbym przeciw niemu duzej kaski...oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237564 10/02/2004 04:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Houston Rockets - San Antonio Spurs, poniżej 164.5pkt, k 1.90 :rolleyes:

#237565 10/02/2004 05:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]Sluchaj gdzie ty to sprawdzasz?!! Bo u mnie dallas wciaz aktualne na gamebookers????????[/qb]
Dallas po 1.45 było , znikło na 10 min , zeby pojawic sie z 1.42

#237566 10/02/2004 10:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
No i Spursi nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, aker, forty), 742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1