|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Pierwszy po dzisiejszej kolejce typ Sonics-Kings U 212.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
kings-sonics typ:2 kurs:5,4 toto lub przynajmniej h-p 10p. za 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [qb]Pierwszy po dzisiejszej kolejce typ Sonics-Kings U 212.5[/qb] co jest dobrego w puszczaniu undera w meczu najbardziej ofensywnej druzyny z druga ofensywna druzyna?? ze niby linia jest wysoko?? oni tam nawet 250 pktow moga rzucic i nikogo to nie zdziwi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Dallas Mavericks-9.5 - Golden State Warriors+9.5 1 1.9
Dallas po zaskakującej porażce z Denver w sobote bedzie sie pewnie chciało zrehabilitować przed własną publicznością i po kilku dniach odpoczynku przyłoży sie do tego meczu.W tym sezonie wygrali oni juz dwa razy z GS.W Mavsach bez większych kontuzji natomiast w Warriorsach nie zagra Mike Dunleavy i Warriors beda zmeczeni po wczorajszym , prowadzonym na wysokich obrotach meczu z Memphis.GS wygrało na wyjeździe w tym sezonie tylko 5 spotkań i nie sadze że teraz wygrają nastepne a przy braku Mike'a rozmiary porażki beda pewnie nie małe bo Dallas jest zmobilizowane , Dallas bedzie rzucać ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dodam tylko do tego ze ostatnie spotkanie w tym roku wygrali Mavericks 105-99 a te 99 punktow to efekt dobrego rzucania za 3 pkt 11 trafioncyh z 23.Tym razem bez Van Exela i Dunleavy'ego bedzie ciezko o powtorke przegranej tylko 6 pkt.Moze i podchodze do tego zbyt optymistycznie ale to najlepszy "game shit" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> na ten wieczor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
SR: na maila dostałem coś takiego:
NBA - Golden State @ Dallas – 5:30 PM PST – Golden State was at Memphis yesterday and those results are unknown at time of press. They entered Monday on a three game winning streak both SU and ATS. However, they were still just 5-18 SU and 10-12-1 ATS on the road this season. For the year, the Warriors sit at 20-25 SU and 25-18-2 ATS overall. It was uncertain whether Nick “The Quick” Van Exel would return from the Injured List last night, but Mike Dunleavy is day-to-day with an ankle injury. Note, however, that GS is 10-2-1 ATS without Van Exel in the line up. Note also that the Warriors are 4-1 ATS priced at +9 or higher this season. Dallas is fresh off choking a twenty point lead to Denver, losing that game 107-102 as an 8.5-point home favorite. The loss to the Nuggets dropped the Mavericks to 1-2 SU and 0-3 ATS their last three, since going 8-0 SU and 7-1 ATS their prior eight. Dallas is now 20-4 SU and 12-12 ATS at the American Airlines Center. In addition, the Mavs are just 5-10 ATS vs. the Pacific, 10-20 ATS vs. the Western Conference overall and a back breaking 2-9 ATS priced at -7 to -10.5. Another problem for Dallas backers here is the series trend. Although they are a perfect 10-0 SU their last ten meetings with the Warriors (!!!), the Mavs are a perfect 0-6 ATS their last six in this series. We would only consider taking the points here.
Early Prediction: Dallas 107 – Golden State 101
SR: czy -9,5 to nie za duży margin? skłaniałbym się ku + 9,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
i jeszcze może coś z:
Toronto-Philadelphia UNDER 172 Dallas Mavericks - Golden State Warriors OVER 206 Philadelphia 76ers - Toronto Raptors +5 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
ja daem dzisiaj dallas ponizej 207 ptk minnesota ponizej 201 ptk mcgrady-cassel 1 sacramento-seatle (0-10)2 co o ty sadzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 153 |
Sacramento rozwali Seatlle wedlug mnie!!! przynajmniej 15pkt!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Mam wielka prosbe! Rozumiem, ze nie kazdy ma czas na analizy, ale chociaz do jednego z wymienianych typow (najlepiej do tego ktory uwazacie za najpewniejszy) napisac chociazby pare slow uzasadnienia... "suche" typy wielu typerow podaje w konkursie, a ten temat(y) jest do dyskusji na temat meczy! czyli dlatego, ze... ale nie bo... ten zagra tamten nie... ogladalem ich mecz i... czytalem recenzje... sa na fali wiec... ok, starczy wierze ze rozumiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
dzisiaj nie śpie w nocy miedzy innymi dlatego że dałem Philadelphia-Toronto powyżej 171 pkt całkiem realne za 100 zł (bilans ostatnich meczy miedzy sobą to 183,154,178pkt)a rok temu (170,207,178)wiec bede trzymał kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
jak dla mnie powinny być dzisiaj same 1, a najpewniejsze są chyba Minnesota, Dallas i mimo najwyższego kursu Phila, co do 2 pierwszych to komentarz chyba zbędny, jeśli chodzi o 76 to grają w pełnym składzie ( no bez centrów ale bosh jest chudy jak szczapa i nie trzeba na niego jakiegoś monstera pod koszem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) więc pora wygrywać, z raptorsami dostali ale bez allena grali, ostatni mecz z minnesotą przyzwoity w ich wykonaniu, a toronto grało z LA u siebie przegrana minimalna a nawet mogli wygrać ( powinni carter strasznie z****ł) ale oglądałem ten mecz w tv i zapewiam że LA było cieńkie jak barszcz gdyby nie było świni( jedyna w zasadzie broń LA w tym meczu) to by baty zebrali, nie widziałem ostatnio phily ale tornoto jest słabe ( co najwyżej przeciętne) a phila wygląda na mocną, a kurs nie najgorszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał mtudor: [qb]dzisiaj nie śpie w nocy miedzy innymi dlatego że dałem Philadelphia-Toronto powyżej 171 pkt całkiem realne za 100 zł (bilans ostatnich meczy miedzy sobą to 183,154,178pkt)a rok temu (170,207,178)wiec bede trzymał kciuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] IMO mozesz spac spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Skoro jestesny przy U/O -owej ruletce to wydaje mi sie,ze NY - IND under 180 Kurs 2,24 na wygrana Pacers (expekt)swiadczy chyba o jednym - nie zagra O'Neal.Spada wiec troche punktuff. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: jak dla mnie powinny być dzisiaj same Cały pic polega na tym , że nie będzie samych jedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , rzadko się zdarza , aby wygrywali sami faworyci , więc trzeba poszukać tego jednego rodzynka z ładnym kursem. Minnesota Timberwolves - [qb]Orlando Magic 5.25[/qb] :1gw: Opisywać nie będę , bo bym tylko Was przekonał , że wygra Minnesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (jedynym plusem , że Orlando wygra , jest to , że Orlando nie posiada plusów w tym pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Pozdrawiam , może jutro będzie ciekawsza oferta .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
na stronie sportsline podane jest tak: Injuries Toronto Player Status M. Bradley Knee M. Curry Elbow E. Montross Foot Philadelphia Player Status D. Coleman Finger S. Dalembert Back A. Iverson Personal M. Jackson Finger, foot T. MacCulloch Genetic disorder Czy to znaczy że oni nie będa grać ?? Bo jak nie będą grać to chyba zdecydowane zwycięstwo Toronto. I niezły kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Ma ktos potwierdzenie ze Alan Houston nie bedzie grał dzisiaj w meczu z Indiana??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
TOR Raptors v PHI 76ers 1,52
Hmm dziwny typ nawet wg mojego rozumowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z reguly wybieram druzyny na podstawie formy, a patrzac na ostatnie wyniki tych teamow ciezko mowic o jakiejkolwiek formie :rolleyes: Ale to tylko pozory! 29 stycznia Toronto we wlasnej hali pokonalo Phila 94:84. Chcialbym podkreslic jednak ze 76ers grali wtedy bez iversona takze nie radze sugerowac sie tym wynikiem. 2 dni pozniej hale Raptorsow odwiedzila druzyna z Detroit. Mecz byl niezwykle wyrownany i o zwyciestwie musiala zadecydowac dogrywka, w ktorej Pistonsi okazali sie lepsi (8-7), ale tylko dzieki Wallace'owi ktory w ciagu ostatnich 5 sekund zaliczyl 2 skuteczne bloki! Kontynuujac gry u siebie dzien pozniej gracze Toronto ugoscili jeziorowcow. Do przerwy wyraznie dominowali goscie, ktorzy uzyskali przewage 16pkt! W 2 polowie role sie odwrocily i szalencza pogon rozpoczeli gospodarze, ktorzy zmniejszyli strate do 1 pkt i mieli nawet szanse wygrac, ale po bledzie sedziego ktory nie gwizdnal w ostatnich sekundach faulu na Carterze Lakersi wygrali 84-83. Po tym meczu Shaq zostal zawieszony na bodajze 5 spotkan za ostre slowa skierowane pod adresem sedziego. Po porazce z Toronto do Phila przylecialy szerszenie i jak juz zapewne wiecie przegralem sporo siana na tym meczu... Co tu duzo mowic Iverson wrocil do druzyny i wygral spotkanie! Nastepnie 76ers wyjechali na goracy parkiet w Minnesocie by zmierzyc sie z tamtejszymi wilkami! nieoczekiwanie gracze phila mieli ogromna szanse na zwyciestwo, prowadzili juz 18 pkt, ale od 3q zaczal sie popis Garnetta&Co. ktorzy ostatecznie wygrali 106-101. OK, napisalem te streszczenia dla tych, ktorzy nie wiedza jak malo brakowalo by obie druzyny kontynuowaly wlasnie swoje zwycieskie passy zamiast czarnej serii... Toronto 2-krotnie byli bardzo blisko (lecz wyciagali te mecze niesieni dopingiem kibicow), ale na mnie lepsze wrazenie zrobila druzyna 76ers i tez dlatego dzis stawiam na nich! Bedzie to na pewno zaciete widowisko gdzie stocza walke m.in. Iverson (ktory po przerwie w grze wyraznie odzyskal forme) z Carterem!!!
Ostatnie mecze: 19.11.2003 [email]PHI-@TOR[/email] 81-75 02.12.2003 [email]TOR-@PHI[/email] 95-88 28.01.2004 [email]PHI-@TOR[/email] 94-84
PROBABLE STARTERS: Raptors - F Carter, F Marshall, C Bosh, G Alvin Williams, G Jalen Rose. 76ers - F Robinson, F Kenny Thomas, C Samuel Dalembert, G Iverson, G Eric Snow. info: sportsline
pozdrawiam i czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał ludzik: [qb]na stronie sportsline podane jest tak: Injuries Toronto Player Status M. Bradley Knee M. Curry Elbow E. Montross Foot Philadelphia Player Status D. Coleman Finger S. Dalembert Back A. Iverson Personal M. Jackson Finger, foot T. MacCulloch Genetic disorder Czy to znaczy że oni nie będa grać ?? Bo jak nie będą grać to chyba zdecydowane zwycięstwo Toronto. I niezły kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Iverson dzisiaj gra bankowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Ludzik doczytuj do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "02/03/2004 Allen Iverson SG Personal Probable [qb]Expected Return Probable for Feb. 3 vs. Toronto[/qb]" Czyli do końca nie wiadomo czy zagra (prawdopodobnie tak).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Dzisiejsze mecze są prze****ne do grania (mało można zarobić - dużo można stracić), ale nałóg jest nałóg.
Moim zdaniem dzisiaj Dallas powinno sobie spokojnie poradzić z GS, które nie ma co się oszukiwać nie jest żadną rewelacją, a trzy wygrane pod rząd którymi tak się wszystcy podniecają każdemu się zdarzają. Co do Van exela to grał on już wczoraj 11 minut i rzucił 4 pkty, więc dzis pewnie jeszcze tez nie w pełni sił.
Do tego dorzuciłbym parkę z expekta Richardson-Walker za 1,40. tu mysle ze dzis królować bedą finley i nowitzki, finley na fali , nowitzki po beznadziejnym poprzednim meczu dzis sie rozrzuca, tak mi sie wydaje ze on ma jednomeczowe zaburzenia. richardson jak richardson, cieć mam nadzieję ze przy tak nędznym kursie rzuci te dwadzieścia kilka, co powinno starczyc, zresztą w tym sezonie z dallas rzucił 27 pktów przy jego średniej 19, w pierwszym meczu nie grał.
Kupn z ako 1,64 pewnie nie warty tylu wypocin ale co tam, gramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
New York Knicks - Indiana Pacers 2 kurs 2.24
Injuries
New York
A. Houston B. Sundov C. Trybanski
Indiana
J. Bender J. Brewer J. O'Neal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|