|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Majewski out Bronowicki out Matusiak out
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Czemu nie wziął najlepszego szczelca z meczu z Macedonia?  Uff, co za ulga. Bo już się bałem, że tym karnym sobie wyjazd na ME zdobędzie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Z Matusiakiem sie zgadzam. Co do pozostałych dwóch mam mieszane uczucia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu  Pazdan, Wawrzyniak, Kokoszka jada  Gdzie mozna zlapac najwyzszy kurs na Niemcow w pierwszym ich meczu w grupie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Ciekawe jak nasza prawa strona? Lobodziski kontuzjowany, Błaszczykowski co szybciej pobiegnie to naciaga dwójki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
I co robi Pazdan to ja juz nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Byłem pewny, że Pazdan nie pojedzie, bo w obydwu meczach prawie wcale nie grał. Myślałem, że już żadnego napastnika nie wyrzuci, tymczasem miło mnie zaskoczył  Szkoda Bronka. Byłem w tej samej klinice rehabilitowany i rzeczywiście nie wyglądało to najlepiej. Zawsze jak kontuzja wyklucza zawodnika to jest przykro Ciekawe kto będzie grać na lewej obronie. Wawrzyniak nie nadaje się, a szkoda przerzucać tam Żewłakowa. Mam nadzieję, że nie będzie tam pchać Dudki  Ewentualnie jeszcze Golański może tam grać i chyba będzie to najlepsze rozwiązanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu  Pazdan, Wawrzyniak, Kokoszka jada  Gdzie mozna zlapac najwyzszy kurs na Niemcow w pierwszym ich meczu w grupie? 1.60 w expie widziałem, ale może jest gdzieś i więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu  Pazdan, Wawrzyniak, Kokoszka jada  Gdzie mozna zlapac najwyzszy kurs na Niemcow w pierwszym ich meczu w grupie? Ostatnie Twoje tego typu pytanie o ile pamiętam brzmiało: Gdzie można złapać najwyższy kurs, że Włosi zorganizują Euro 2012 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
a co chcesz jakis zakladzik? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Bronowicki wiadomo, kontuzja. Matusiak dobrze, ale Majewski? Nie mamy tak naprawdę żadnego solidnego ofensywnego pomocnika z perspektywami na grę w reprze przez najbliższych 10 lat, a Majewski to jest brylant według mnie - to jest dla mnie tragedia, że nie jedzie na Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Majewski to jest brylant według mnie - to jest dla mnie tragedia, że nie jedzie na Euro. bez przesady z tą "tragedią"...widzisz w meczu np. z Niemcami? Ja nie. Chłopak by się pogubił zanim Ballack by zdążył podciągnąć spodenki ; -)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu  A ja slyszalem jak mowil, ze jest pewką do odrzucenia... i sie bardzo zdziwilem, ze wyglasza takie herezje... a on miał jednak dobry cynk. Jednak oglądanie na miejscu, jak kadrowicze jezdza na rowerze i sie rozciagaja duzo daje. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Ah... Radek Majewski  Wielka mi go szkoda, szczególnie, że to mój kolega z reprezentacji okręgu mazowieckiego jeszcze z juniorskich czasów Leo why?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jest jeden plus tego ze wiekszosc po polakach sie spodziewa ze jak zwykle dadza dupy. W takich momentach gdy nikt na nich nie liczy, osiagaja dobre wyniki, oby tym razem bylo podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jest jeden plus tego ze wiekszosc po polakach sie spodziewa ze jak zwykle dadza dupy. W takich momentach gdy nikt na nich nie liczy, osiagaja dobre wyniki, oby tym razem bylo podobnie  Dokladnie  . I pierwsza niespodzianka jaka polacy odstawia to bedzie wygrana z niemcami 1-0 badz 2-1  . Wszyscy nas spisuja na straty w tym meczu a sami niemcy juz dopisali sobie 3 punkciki w dabeli i 5 bramek.... i sadze ze sie na tym ostro przejada.rewanz za MŚ tylko tym razem w 2 strone .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Tak BTW to Dojczlandy siebie widza w finale , gdzie prowadza 3-0 w 90'  Trzeba ich sprowadzic na ziemie. Jezeli Jens bedzie stal u nich w bramce prez cale Euro to moga miec duuuuuuuuuuuuzy klopot. Niemcy sa za pewni siebie , to ich zgubi z cala pewnoscia. Przyklad - Brazylia z MS 06 - tylko ze wtedy nieco inna byla sytuacja i na nich ciazyla presja calego narodu - a sporo gwiazd bez formy bylo - R10 pierwszy z brzegu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Majewski to jest brylant według mnie - to jest dla mnie tragedia, że nie jedzie na Euro. bez przesady z tą "tragedią"...widzisz w meczu np. z Niemcami? Ja nie. Chłopak by się pogubił zanim Ballack by zdążył podciągnąć spodenki ; -) Niestety, ale DJ może mieć sporo racji. Nikt nie twierdzi, że Majewski nie ma talentu. Sam Leo nie raz bardzo go chwalił. Ale na chwilę obecną wygląda na to, że Garguła jednak rzutem na taśmę go pokonał. Jest jeszcze Roger, który moim zdaniem jest niemal pewniakiem do gry w pierwszej 11. Moim zdaniem, jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to wyjdziemy tak: Boruc - Golański,Bąk,Żewłakow,Wasyl - Krzynio,Roger,Lewy,Kuba - Żuraw - Ebi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Panowie nie czarujmy się Euro 2008 - Polska: Łącznie w etapie grupowym Ile bramek zdobędzie w turnieju? Gole zdobyte w rzutach karnych po dogrywce nie liczą się. 0 @ 20,00 unibet 1 @ 12,00 bah 2 @ 6,50 bah
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|