Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#2348942 18/05/2008 17:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Majewski out
Bronowicki out
Matusiak out

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Czemu nie wziął najlepszego szczelca z meczu z Macedonia? smile

Uff, co za ulga. Bo już się bałem, że tym karnym sobie wyjazd na ME zdobędzie ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Z Matusiakiem sie zgadzam. Co do pozostałych dwóch mam mieszane uczucia.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu laugh

Pazdan, Wawrzyniak, Kokoszka jada frown Gdzie mozna zlapac najwyzszy kurs na Niemcow w pierwszym ich meczu w grupie?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Ciekawe jak nasza prawa strona?
Lobodziski kontuzjowany, Błaszczykowski co szybciej pobiegnie to naciaga dwójki.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
I co robi Pazdan to ja juz nie wiem.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Byłem pewny, że Pazdan nie pojedzie, bo w obydwu meczach prawie wcale nie grał.
Myślałem, że już żadnego napastnika nie wyrzuci, tymczasem miło mnie zaskoczył smile
Szkoda Bronka. Byłem w tej samej klinice rehabilitowany i rzeczywiście nie wyglądało to najlepiej. Zawsze jak kontuzja wyklucza zawodnika to jest przykro
Ciekawe kto będzie grać na lewej obronie. Wawrzyniak nie nadaje się, a szkoda przerzucać tam Żewłakowa. Mam nadzieję, że nie będzie tam pchać Dudki smile Ewentualnie jeszcze Golański może tam grać i chyba będzie to najlepsze rozwiązanie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Experto
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu laugh

Pazdan, Wawrzyniak, Kokoszka jada frown Gdzie mozna zlapac najwyzszy kurs na Niemcow w pierwszym ich meczu w grupie?

1.60 w expie widziałem, ale może jest gdzieś i więcej.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Experto
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu laugh

Pazdan, Wawrzyniak, Kokoszka jada frown Gdzie mozna zlapac najwyzszy kurs na Niemcow w pierwszym ich meczu w grupie?
Ostatnie Twoje tego typu pytanie o ile pamiętam brzmiało:

Gdzie można złapać najwyższy kurs, że Włosi zorganizują Euro 2012 laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a co chcesz jakis zakladzik? laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Bronowicki wiadomo, kontuzja. Matusiak dobrze, ale Majewski? Nie mamy tak naprawdę żadnego solidnego ofensywnego pomocnika z perspektywami na grę w reprze przez najbliższych 10 lat, a Majewski to jest brylant według mnie - to jest dla mnie tragedia, że nie jedzie na Euro.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Radek_89
Majewski to jest brylant według mnie - to jest dla mnie tragedia, że nie jedzie na Euro.

bez przesady z tą "tragedią"...widzisz w meczu np. z Niemcami? Ja nie. Chłopak by się pogubił zanim Ballack by zdążył podciągnąć spodenki ; -)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by Experto
Szpakowski wczoraj mowil ze Majewski nie jest brany nawet pod uwage przy odrzucaniu laugh
A ja slyszalem jak mowil, ze jest pewką do odrzucenia... i sie bardzo zdziwilem, ze wyglasza takie herezje... a on miał jednak dobry cynk.

Jednak oglądanie na miejscu, jak kadrowicze jezdza na rowerze i sie rozciagaja duzo daje. smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Ah... Radek Majewski frown

Wielka mi go szkoda, szczególnie, że to mój kolega z reprezentacji okręgu mazowieckiego jeszcze z juniorskich czasów

Leo why?! confused

blush

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jest jeden plus tego ze wiekszosc po polakach sie spodziewa ze jak zwykle dadza dupy. W takich momentach gdy nikt na nich nie liczy, osiagaja dobre wyniki, oby tym razem bylo podobnie smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Experto
Jest jeden plus tego ze wiekszosc po polakach sie spodziewa ze jak zwykle dadza dupy. W takich momentach gdy nikt na nich nie liczy, osiagaja dobre wyniki, oby tym razem bylo podobnie smile
Dokladnie piwo . I pierwsza niespodzianka jaka polacy odstawia to bedzie wygrana z niemcami 1-0 badz 2-1 smile .
Wszyscy nas spisuja na straty w tym meczu a sami niemcy juz dopisali sobie 3 punkciki w dabeli i 5 bramek.... i sadze ze sie na tym ostro przejada.rewanz za MŚ tylko tym razem w 2 strone .

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Tak BTW to Dojczlandy siebie widza w finale , gdzie prowadza 3-0 w 90' tongue

Trzeba ich sprowadzic na ziemie.

Jezeli Jens bedzie stal u nich w bramce prez cale Euro to moga miec duuuuuuuuuuuuzy klopot.

Niemcy sa za pewni siebie , to ich zgubi z cala pewnoscia.

Przyklad - Brazylia z MS 06 - tylko ze wtedy nieco inna byla sytuacja i na nich ciazyla presja calego narodu - a sporo gwiazd bez formy bylo - R10 pierwszy z brzegu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by Radek_89
Majewski to jest brylant według mnie - to jest dla mnie tragedia, że nie jedzie na Euro.

bez przesady z tą "tragedią"...widzisz w meczu np. z Niemcami? Ja nie. Chłopak by się pogubił zanim Ballack by zdążył podciągnąć spodenki ; -)

Niestety, ale DJ może mieć sporo racji.

Nikt nie twierdzi, że Majewski nie ma talentu. Sam Leo nie raz bardzo go chwalił. Ale na chwilę obecną wygląda na to, że Garguła jednak rzutem na taśmę go pokonał. Jest jeszcze Roger, który moim zdaniem jest niemal pewniakiem do gry w pierwszej 11.

Moim zdaniem, jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to wyjdziemy tak:

Boruc - Golański,Bąk,Żewłakow,Wasyl - Krzynio,Roger,Lewy,Kuba - Żuraw - Ebi

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Panowie nie czarujmy się smile


Euro 2008 - Polska: Łącznie w etapie grupowym
Ile bramek zdobędzie w turnieju?
Gole zdobyte w rzutach karnych po dogrywce nie liczą się.

0 @ 20,00 unibet
1 @ 12,00 bah
2 @ 6,50 bah

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1