|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ME czas "progresjowiczow" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów  Też mi Roger się nie podoba, od początku to mówiłem. Ze względów poza sportowych oczywiście, bo czysto piłkarsko to na pewno jest na poziomie reprezentacji. Ale co do tych gwizdów to bym nie chciał i mam nadzieję, ze tak nie będzie. W pierwszym składzie raczej na pewno zagra, ale to moje zdanie tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Po to, żeby zagrać prostopadlą piłe do Żurawia... pomiedzy drewnianych stoperów: Metzelder - Mertesacker  Jeszcze bedziecie skakać z radości na widok cieszącego sie murzyna z orzełkiem na piersi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
tez tak myśle, roger sie przyda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów  Srednio inteligentny czlowiek swoje niezadowolenie potrafi w pewnych chwilach ukryc lub przynajmniej zamaskowac. Jak widac Piomili to sie nie tyczy. Piomil zapewne po ewentualnej wygranej Polski dzieki udziale Jasia Solarnego bedzie plakal i klal na przemian 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów  Też gwiżdż przed telewizorem jak będzie przy piłce, bo chyba też jesteś prawdziwym kibicem naszej reprezentacji. Roger jest najbardziej kreatywnym piłkarzem z tej naszej zgrajki piłkarzyków wg mnie oczywiście. I bardzo się przyda. A no i zapomniałbym : Niemcy jak najbardziej do pojechania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie zapominajcie, ze Olisadebe byl podczas EMS 2002 najjasniejszym punktem Polskiej reprezentacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Roger powinien grać, ale pod warunkiem, że będą nasze gwiazdy trochę mu podawać. Wczoraj aż żal było patrzeć. Taki Dudka czy Krzynówek pewnie żadnej piłki mu nie podali, woleli na pałę strzelać albo podawać bramkarzowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Ja licze na chociazby remis z niemiaszkami pozniej będzie z górki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów  Srednio inteligentny czlowiek swoje niezadowolenie potrafi w pewnych chwilach ukryc lub przynajmniej zamaskowac. Jak widac Piomili to sie nie tyczy. Piomil zapewne po ewentualnej wygranej Polski dzieki udziale Jasia Solarnego bedzie plakal i klal na przemian  Bo jak widać Piomil nie jest średnio inteligentny  Czemu mam niby ukrywać niezadowolenie, że przeciętny piłkarz polskiej ligi zabiera miejsce Polakom tylko dzięki medialnemu lobby zdebilałbych pseudo dziennikarzy  Niczym się nie wyróżnia, potrafi tyle samo albo mniej od reszty kopaczy ligowych ze środka pola, a polskiego to nawet mu sie nie chce nauczyć  Niech no tylko spróbują nie wyjść z grupy to dopiero się wyżyje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Wyżywaj się wyżywaj. A Roger, jak i reszta reprezentantów i tak nawet nie będzie wiedziała o Twoim istnieniu i będzie miała Cię gdzieś ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Ja tam obok flagi 8 czerwca wywieszam transparent - Polaku, dzis bij Niemca po kasku!  Bronowicki out bo jezeli rzeczywiscie nie jest w stanie zagrac co najmniej 3 meczy na 110% to dobrze, ze nie pojechal. Szkoda, ze nie dotrwal bo to co zrobil z Krystyna w meczu w Chorzowie pokazuje, ze stac go na gre na wysokim poziomie. Majewski out bo nawet w meczu z Macedonia nie gral na swojej pozycji wiec nie mial sie nawet jak pokazac - mlody jest i na pewno bedzie mial jeszcze okazje walczyc z orlem na piersi jak sie nie zgubi gdzies po drodze. Matusiak out bo Marek co ma glos jak kanarek grajac wczoraj te kilka minut pokazal sie z lepszej strony niz Radek w meczu dzien wczesniej grajac cale 90 minut. Pazdan wczoraj byl widoczny moim zdaniem - wszedl i nie odpuszczal, przynajmniej sie staral. Roger po bramke - c'on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Czemu mam niby ukrywać niezadowolenie, że przeciętny piłkarz polskiej ligi zabiera miejsce Polakom tylko dzięki medialnemu lobby zdebilałbych pseudo dziennikarzy No nie moge przejsc obok tych slow obojetnie  przecietny pilkarz polskiej ligi?  Bedzie najprawdopodobniej najdrozszym Polakiem sprzedanym z polskiej ligi do innego klubu i on ma byc przecietny... Prawda jest taka, ze gdyby Roger gral w np. w Wisle a nie Legii, niezadowolenie z faktu iz przyjal obywatelstwo byloby duuuzo mniejsze  Mam nadzieje ze strzeli zwycieska bramke Niemcom i uciszy wszystkich krytykow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
wszystko fajnie tylko szkoda ze ten Roger jest czarny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
No nie moge przejsc obok tych slow obojetnie  przecietny pilkarz polskiej ligi?  Bedzie najprawdopodobniej najdrozszym Polakiem sprzedanym z polskiej ligi do innego klubu i on ma byc przecietny... Jakby był dobry i miał go ktoś kupić to by nie grał od paru lat w Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No nie moge przejsc obok tych slow obojetnie  przecietny pilkarz polskiej ligi?  Bedzie najprawdopodobniej najdrozszym Polakiem sprzedanym z polskiej ligi do innego klubu i on ma byc przecietny... Jakby był dobry i miał go ktoś kupić to by nie grał od paru lat w Legii  Polakiem...  Od obywatela do Polaka długa droga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
jak slucham czasami pana Tomaszewskiego to mnie sciska  Facet przegina. Chcialoby sie go wrzucic go na jakis czas na lawke trenerska i niech dziala. Ciekawe co by mu wyszlo. Mamy co mamy i tym trzeba grac. I niech facet nie bredzi, ze Leo popelnil bledy juz dawno, bo jakos tymi 'bledami' dal nam awans, pierwszy w historii. Z calym szacunkiem panie Janku, ale czasem lepiej byloby milczec niz wygadywac glupoty i tylko krytykowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|