Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ME czas "progresjowiczow" grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by PioKing
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów smile

Też mi Roger się nie podoba, od początku to mówiłem.

Ze względów poza sportowych oczywiście, bo czysto piłkarsko to na pewno jest na poziomie reprezentacji.

Ale co do tych gwizdów to bym nie chciał i mam nadzieję, ze tak nie będzie.

W pierwszym składzie raczej na pewno zagra, ale to moje zdanie tylko wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by PioKing
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ?
Po to, żeby zagrać prostopadlą piłe do Żurawia... pomiedzy drewnianych stoperów: Metzelder - Mertesacker smile

Jeszcze bedziecie skakać z radości na widok cieszącego sie murzyna z orzełkiem na piersi. hura

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
tez tak myśle, roger sie przyda

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Originally Posted by Linc
ME czas "progresjowiczow" grin


grin
Tylko bez złośliwości smile

Euro odpuszczam ale wracam w październiku tongue wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by PioKing
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów smile

Srednio inteligentny czlowiek swoje niezadowolenie potrafi w pewnych chwilach ukryc lub przynajmniej zamaskowac.
Jak widac Piomili to sie nie tyczy.
Piomil zapewne po ewentualnej wygranej Polski dzieki udziale Jasia Solarnego bedzie plakal i klal na przemian laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Originally Posted by PioKing
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów smile


Też gwiżdż przed telewizorem jak będzie przy piłce, bo chyba też jesteś prawdziwym kibicem naszej reprezentacji.


Roger jest najbardziej kreatywnym piłkarzem z tej naszej zgrajki piłkarzyków wg mnie oczywiście. I bardzo się przyda.

A no i zapomniałbym :
Niemcy jak najbardziej do pojechania boks


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
nie zapominajcie, ze Olisadebe byl podczas EMS 2002 najjasniejszym punktem Polskiej reprezentacji laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Roger powinien grać, ale pod warunkiem, że będą nasze gwiazdy trochę mu podawać. Wczoraj aż żal było patrzeć. Taki Dudka czy Krzynówek pewnie żadnej piłki mu nie podali, woleli na pałę strzelać albo podawać bramkarzowi.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Ja licze na chociazby remis z niemiaszkami pozniej będzie z górki wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by PioKing
A roger, który nigdy nie będzie Polakiem po co tam jedzie ? Jak jeszcze będzie grał w pierwszym składzie to pełna porażka. Oby nasi kibice nagradzali każdy jego kontakt z piłką solidną porcją gwizdów smile

Srednio inteligentny czlowiek swoje niezadowolenie potrafi w pewnych chwilach ukryc lub przynajmniej zamaskowac.
Jak widac Piomili to sie nie tyczy.
Piomil zapewne po ewentualnej wygranej Polski dzieki udziale Jasia Solarnego bedzie plakal i klal na przemian laugh

Bo jak widać Piomil nie jest średnio inteligentny grin

Czemu mam niby ukrywać niezadowolenie, że przeciętny piłkarz polskiej ligi zabiera miejsce Polakom tylko dzięki medialnemu lobby zdebilałbych pseudo dziennikarzy smile Niczym się nie wyróżnia, potrafi tyle samo albo mniej od reszty kopaczy ligowych ze środka pola, a polskiego to nawet mu sie nie chce nauczyć blush Niech no tylko spróbują nie wyjść z grupy to dopiero się wyżyje smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Wyżywaj się wyżywaj. A Roger, jak i reszta reprezentantów i tak nawet nie będzie wiedziała o Twoim istnieniu i będzie miała Cię gdzieś ;]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by mura

Ja tam obok flagi 8 czerwca wywieszam transparent - Polaku, dzis bij Niemca po kasku! wink

Bronowicki out bo jezeli rzeczywiscie nie jest w stanie zagrac co najmniej 3 meczy na 110% to dobrze, ze nie pojechal. Szkoda, ze nie dotrwal bo to co zrobil z Krystyna w meczu w Chorzowie pokazuje, ze stac go na gre na wysokim poziomie.

Majewski out bo nawet w meczu z Macedonia nie gral na swojej pozycji wiec nie mial sie nawet jak pokazac - mlody jest i na pewno bedzie mial jeszcze okazje walczyc z orlem na piersi jak sie nie zgubi gdzies po drodze.

Matusiak out bo Marek co ma glos jak kanarek grajac wczoraj te kilka minut pokazal sie z lepszej strony niz Radek w meczu dzien wczesniej grajac cale 90 minut.

Pazdan wczoraj byl widoczny moim zdaniem - wszedl i nie odpuszczal, przynajmniej sie staral.

Roger po bramke - c'on boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by PioKing
Czemu mam niby ukrywać niezadowolenie, że przeciętny piłkarz polskiej ligi zabiera miejsce Polakom tylko dzięki medialnemu lobby zdebilałbych pseudo dziennikarzy

No nie moge przejsc obok tych slow obojetnie tongue przecietny pilkarz polskiej ligi? blush Bedzie najprawdopodobniej najdrozszym Polakiem sprzedanym z polskiej ligi do innego klubu i on ma byc przecietny...

Prawda jest taka, ze gdyby Roger gral w np. w Wisle a nie Legii, niezadowolenie z faktu iz przyjal obywatelstwo byloby duuuzo mniejsze wink Mam nadzieje ze strzeli zwycieska bramke Niemcom i uciszy wszystkich krytykow grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
wszystko fajnie tylko szkoda ze ten Roger jest czarny laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by xqwzts
No nie moge przejsc obok tych slow obojetnie tongue przecietny pilkarz polskiej ligi? blush Bedzie najprawdopodobniej najdrozszym Polakiem sprzedanym z polskiej ligi do innego klubu i on ma byc przecietny...

Jakby był dobry i miał go ktoś kupić to by nie grał od paru lat w Legii grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by xqwzts
No nie moge przejsc obok tych slow obojetnie tongue przecietny pilkarz polskiej ligi? blush Bedzie najprawdopodobniej najdrozszym Polakiem sprzedanym z polskiej ligi do innego klubu i on ma byc przecietny...

Jakby był dobry i miał go ktoś kupić to by nie grał od paru lat w Legii grin

Polakiem... smirk

Od obywatela do Polaka długa droga.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
jak slucham czasami pana Tomaszewskiego to mnie sciska smirk Facet przegina. Chcialoby sie go wrzucic go na jakis czas na lawke trenerska i niech dziala. Ciekawe co by mu wyszlo. Mamy co mamy i tym trzeba grac. I niech facet nie bredzi, ze Leo popelnil bledy juz dawno, bo jakos tymi 'bledami' dal nam awans, pierwszy w historii.

Z calym szacunkiem panie Janku, ale czasem lepiej byloby milczec niz wygadywac glupoty i tylko krytykowac.

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1