|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Witam co sadzicie o: HOU Rockets v MIA Heat OVER 162.5 ??? Druzyny mocno defensywne, ale prog wydaje sie byc kilka pkt. za nisko. Czekam na opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
MIN Timberwolves v DEN Nuggets
Oba zespoly udowodnily w tym sezonie ze potrafia rzucac Jednak ostatnimi czasy ich zdobycze pkt z malymi wyjatkami mieszcza sie w przedziale 80-90 pkt. Licze w tej konfrontacji na sumienne rozgrywanie akcji, a nie gre na hurra... Minnesota wielokrotnie udowadniala, ze potrafia zagrac bardzo madrze taktycznie i mysle, ze dzisiaj nie przyjma otwartej gry, ktora pasowalaby Denver.
Typ: under 193 Buk: GB Kurs: 1.91 Rozgrywka: NBA DATA: 27.04.2004 03:00 STAWKA: 6/10
P.S. spodziewam sie overa w meczu houston
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ja dzisiaj : WASHINGTON-PORTLAND under 184 CLEVELAND-ORLANDO 1 DENVER-MINNESOTA under 194
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 50 |
JO!! Może mi ktoś potwierdzić info o tym że nie zagra dzisiaj Hughes w wizardsach. Myśle że mimo fatalnego bilansu na wyjezdzie 3-16 i nie najlepszej formie ostatnio portland powinnien pokonac wizardsow bez wspomnianego hughsa arenasa i jeffriesa!! co wy na to?? mecz moim zdaniem nawet na granie za wysoką stawkę pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: for all
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22 |
moj typek na dzisiaj to...
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves Powyzej/Ponizej under 193:) kurs 1.90
stawka 32 do wygrania.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
drugi kupon to wygrana portland za mała stawkę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
jak ktoś ma konto w dobetsie to dzis na wszystkie mecze nba mają kursy na odwrót :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Redd Michael - Duncan Tim Najwiecej punktow Milwaukee vs San Antonio 1 (1.85)
expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
Czesc jak ktos mi podaje cos takiego
Washington +1 1/2 Over Portland
co to to oznacza ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
nie no, zaczyna mnie już w****iać ten expekt, niepełną oferte meczy NBA daje już któryś dzień z rzędzu, dziś ****a rozgrywane jest 6 spotkań a oni w ofercie 4 spotkania mają, w tym tyko w 3 meczach jest oferta na u/o s****iały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Minnesota -1.5 @ 1.91
Najlepsza gra wieczoru jak dla mnie, sadze ze Minny bedaca ostatnio w swietnej formie upora sie z Denver, ktore troche w odwrocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
wypiłem kilka piwek i przyszło mi na małą refleksję, a jakoże jest to luźny temat to sobie pozwolę. Zastanawia mnie zawodnicy których drużyn z dzisiejszego zestawu zarobią ekstra kasiorę od buków. Czy orl i hou za "mocniejszą obronę", czy też minesota i denver za "luźniejszą grę". Tak mi się jakoś zebrało, jak ktoś chce się wypowiedzieć to piszcie. Jeżeli uważacie że *******ę bzdury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to też piszcie, to wtedy ja przestanę pisać.
Swoją drogą to dziś under w minesocie i Yao Ming w parze z odomem dla expektowców
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
No i ponieważ jest to mój setny jubileuszowy post to pozdrawiam Peteva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i idę zjeść hot-doga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Washington - Portland, over 185pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Denver - Minnesota, over 193pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Witam, po tygodniowej nieobecności wróciłem i spróbuje coś zaproponować. A będzie to wyglądało następująco:
Washyngton- Portland, 1, @1.98
Miami- Houston, powyżej 162.5 pkt, @1.90
Utah- LA Clippers, 1(-4.0), @1.90
Denver- Minnesota, powyżej 193 pkt, @1.90
... no i zobaczymy jaka passa po tak długiej przerwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Utah - LA Clippers, under 185.5pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> , myśle też że utah wygra dziś z Clippersami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Poza wspomnianym przeze mnie under MIN widze 2 overy - WAS i MIA. I licze na wygrana MIL...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
puściłem jeszcze że Odom zbierze więcej piłek niż Yao Ming, k 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22 |
no prosze minesota - denver 97-95:) 192 pkt razem ufff dałem na under:) ale mialem farta:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]ja dzisiaj : WASHINGTON-PORTLAND under 184 CLEVELAND-ORLANDO 1 DENVER-MINNESOTA under 194[/qb] holi sziet men holi sziet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 'piekna noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka