Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#23788 25/10/2002 14:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
:5gw: Gratulacje Adolf. :5gw:

Bonus: Unibet
#23789 25/10/2002 14:28
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
odemnie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i nastepnego tysiaka:)

#23790 25/10/2002 15:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
przyłączam się do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#23791 25/10/2002 16:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Oczywiście przyłączam się do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#23792 25/10/2002 21:08
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Tak dlugo to chyba w 1000 jeszcze nie grales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#23793 26/10/2002 19:51
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Szczere gratulacje

#23794 27/10/2002 04:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Proszę używać ten temat tylko w celu pogratulowania uczesnikowi forum.

Z góry dziękuję.

#23795 27/10/2002 04:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
a może ja zmienię ksywkę na 'bógtohooj', w sumie to moje poglądy, moja sprawa, nie?
no dobra, skończmy tę dyskusję, chciałem tylko zwrócić uwagę na pewną kwestię, a skoro was to nie pasie to trudno. finito, case closed.

#23796 27/10/2002 22:36
Dołączył: May 2002
Posty: 322
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 322
Adolf 88, ziomku - szczere gratulacje za ten tysiaczek. Z tego tysiąca postów można by wyjąć kilkaset naprawde dobrych typów... Żeby tylko mieć wehikuł czasu...
Jeszcze raz Adolf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A propo wehikuł by się też przydał aby zapobiec poczęciu takich baranków jak Tyler.

#23797 28/10/2002 03:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Takze gratuluje tylko nie mam pojęcia kto to jest ten Adolf 88 ale co mi tam : ZDRÓWKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:

#23798 28/10/2002 03:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A ty typerus dziwny jesteś

#23799 29/10/2002 02:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziękuję wszystkim za ten wspólny roczek. Cieszy mnie to, że pomimo wielu przeszkód nadal jestem z Wami.
Można by powiedziec, że plan roczny wykonany (jeden rok - jeden tysiąc ),a kolejne tysiąc postów niebawem - teraz już będzie z górki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, 11kera11, rafal08), 1,957 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1