Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237954 20/01/2004 11:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Przepraszam wszystkich, ze pozwolilem sobie zalozyc nowy temat...pewnie chcial to zrobic ktos inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale mam pytanie co sadzicie o:

DET Pistons v IND Pacers OVER 168

Wczoraj mala wpadka z tym overem na Detroit, ale dzis wydaje sie to bardziej realne. Czekam na wasze komentarze.
Z gory dziekuje za pomoc.

Bonus: Unibet
#237955 20/01/2004 12:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
takie linie typu 168 czy 169 sa dawane przez bukow na podpuche... gdyby linia byla 180 nawet bys nie pomyslal o overze, a to 'tylko' 12 pktow... graja dwie druzyny o bardzo dobrej obronie wiec kompletnie nie widze sensu overa tam, choc oczywiscie moze siasc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> btw ostatni mecz miedzy nimi to 155 pktow

#237956 20/01/2004 12:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[QB]takie linie typu 168 czy 169 sa dawane przez bukow na podpuche...

Na podpuche ? Petev,kazdy zaklad to podpucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BTW niby gra na under/over obarczona jest najwieksza doza nieprzewidywalnosci.

Mozna zadac pytanie :
"dlaczego ktos gra u/o ,przeciez ilosc punktuff zalezy od wszystkich graczy ,i tych co rzucaja i tych co bronia,od dyspozycji w danym dniu,etc...czemu nie zagra na head to head,przeciez tu wynik zalezy tylko od 2 zawodnikuff?"

A tymczasem....

Sporo naszych Koleguff na tym forum (jesli nie wiekszosc) gra na ilosc punktuff i wygrywaja (i to sie chwali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )

Tak wiec empiria sobie,a zycie sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co zas sie tyczy book-podpuchy to jest nia czasem wysokosc handicapu.
Ja sie wczoraj na tym przewiozlem,ale...mea culpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W radosnej tworczosci obstawiania zapomnialem,ze handowac na ponad 8 PTS to mozna,ale do 30-35 kolejki(przynajmniej mnie tak wychodzi po przejrzeniu notatek z ostanich 3 sezonuff).

Ot,przyklad na dzis
SAC - POR (handicap 12)
IMHO postawienie plus/minus przy 12 punktach jest bardziej ryzykowne w tym meczu,niz zagranie na under/over.
Jak sadzicie?

To co ? Typujemy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish (IL - calf) - Sulphur City

#237957 20/01/2004 15:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:
[qb]Przepraszam wszystkich, ze pozwolilem sobie zalozyc nowy temat...pewnie chcial to zrobic ktos inny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale mam pytanie co sadzicie o:

DET Pistons v IND Pacers OVER 168

Wczoraj mala wpadka z tym overem na Detroit, ale dzis wydaje sie to bardziej realne. Czekam na wasze komentarze.
Z gory dziekuje za pomoc.[/qb]
Spoko nie przepraszaj!
Tylko mam prosbe zeby kazdy kto zaklada temat wypisywal wszystkie mecze w danym dniu, ale sprawdzal to na livescorach, a nie u bukow, bo kursy czasami wystawiane sa pozniej...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237958 20/01/2004 15:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Na razie gb wystawil tylko 2 handi i 3 u/o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Z tego co jest dobrze wyglada:
POR Trailblazers v SAC Kings +12/-12 2 :4gw:
Handicap spory, ale kto ma go pokryc jak nie Sacramento <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wczoraj pokazali ze wygrywanie (na wyjezdzie!!! :eek: ) roznica 25pkt nie jest dla nich problemem!

POR Trailblazers v SAC Kings over 203
Portland rzuci 89-105, a SAC 100-130 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I to starczy!

#237959 20/01/2004 16:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]Na razie gb wystawil tylko 2 handi i 3 u/o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Z tego co jest dobrze wyglada:
POR Trailblazers v SAC Kings +12/-12 2 :4gw:
Handicap spory, ale kto ma go pokryc jak nie Sacramento <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wczoraj pokazali ze wygrywanie (na wyjezdzie!!! :eek: ) roznica 25pkt nie jest dla nich problemem!

POR Trailblazers v SAC Kings over 203
Portland rzuci 89-105, a SAC 100-130 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I to starczy![/qb]
Lokus,
A co sadzisz o:
DET Pistons v IND Pacers OVER 168 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Wczoraj nie bylo dobrym pomyslem stawianie na tak niski over z udzialem Detroit...ale dzis wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze powinno wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237960 20/01/2004 16:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
No niby tak, ale zauwaz ze graja 2 druzyny posiadajace swietna defensywe i nie wiem czy to nie bedzie mecz "taktyczny" z rogrywaniem dlugich pieknych akcji z obu stron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237961 20/01/2004 17:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
jezeli sie moge wtracic do dywagacji o overze w meczu Indiana-Detroit to stawiam teze ze obie druzyny nastawione na "difens" i zmeczone po wczorajszych ciezkich spotkaniach , wiec dla under jak dla mnie , 168 to wcale nie jest tak malo... :4gw:

#237962 20/01/2004 17:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Statystyki dotyczace rzuconych punktow wygladaja nastepujaco:
Points Per Game
Detroit:90
Indiana:89,7
Pts. Allowed Per Game
Detroit:85,1
Indiana:84,8
Mimo waszych cennych uwag nadal jestem przekonany o Overze w tym spotkaniu...powinni uzbierac te 169 pkt...przynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237963 20/01/2004 18:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:

Mimo waszych cennych uwag nadal jestem przekonany o Overze w tym spotkaniu...powinni uzbierac te 169 pkt...przynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB]
Cze underoverowcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj zgodzilem sie z SR-em ,ze bedzie under w meczu DET - SA.
Dzis natomiast w spotkaniu Pacers - Pistons opowiadalbym sie za "over" i....na dowod tego zrobie wylom w swoich zasadach,czyli postawie na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (50% kwoty ,ktora zazwyczaj stawiam na wyniki)
I od razu,zeby nie generowac wielu postuff zalatwie typy w tym meczu (zaklady w expekt)

IND - DET 2
over 169
Ron Artest in ganme vs.Detroit under 18,5

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237964 20/01/2004 18:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Wqurwiaja mnie te U/O, bo jednego dnia mozna na nich zarobic kupe $$$, a drugiego tyle samo puscic, ale tak jest z kazdym zakladem u booka, wiec trzeba grac dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja konsekwentnie gram dzis Over w meczu Detroit...sa mi to winni za wczorajsza wpadke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237965 20/01/2004 19:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
a co powiecie na handicap sacramento - portland +12 2?

#237966 20/01/2004 19:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
BTW ostatnie spotk. pomiedzy Detroit, a Indiana skonczylo sie wynikiem 80:75, wiec teraz to juz wogole nie wiem czy puszczac ten Over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#237967 20/01/2004 19:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:

Ja konsekwentnie gram dzis Over w meczu Detroit...sa mi to winni za wczorajsza wpadke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/QB]
I brawo Jasiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pytanie tylko czy grasz za te sama stawke czy progresywnie.
?
Bo jesli z progresem to jestes zawsze wygrany.
BTW Wam chyba nie nusze tlumaczyc o sssso chodzi,ale jakby trzeba bylo-jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam

amkwish

#237968 20/01/2004 22:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dla Will Hillowców :
polecam wam typ
SACRAMENTO-PORTLAND over 52 in 1st quarter
:5gw:
ja niestety nie posiadam tam konta ...a szkoda :/
pozostale typki na dzisiaj to Sacramento mimo handi 12 pkt dla Portland i under w meczu IND-DET

#237969 20/01/2004 22:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
A co myślicie o Utah - Denver 2 (ako 2.34 w profie)?

Utah ostatnio poległo z beznadziejnymi Golden State (co prawda grali jeszcze dodatkowo bez zawieszonego na jeden mecz za bójkę z Ilgauskasem Ostertaga). Do końca sezonu stracili Matta Harpringa. Według lokalnej gazety nie zagra dziś jeszcze (podobnie jak z GS) najlepszy strzelec Andrei Kirilenko. Orócz tego kilka drobniejszych problemów. Utah u siebie to zupełnie inny zespół niż na wyjazdach, ale z zaskakująco dobrze radzącym sobie w tym sezonie Denver, grając bez dwóch gwiazd moim zdaniem staną przed niezmiernie trudnym zadaniem. W Denver bez większych kłopotów personalnych, po opuszczeniu poniedziałkowego treningu do gry będzie gotów nawet Marcus Camby, a w super formie znajduje się ostatnio niski skrzydłowy Carmelo Anthony (31pkt, 7zb, 2as. w wygranym w niedzielę pojedynku z Miami).

Co sądzicie o tym meczu?

#237970 20/01/2004 22:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SR:
[QB]dla Will Hillowców :
polecam wam typ
SACRAMENTO-PORTLAND over 52 in 1st quarter
:5gw:

Ja natomiast zwracam uwage na expekt'owy head-to-head
Reggie Miller - Mehmet Okur (kto wiecej punktuff).

IMHO Indiana dzis bedzie szukac szansy w "trojkach",wiec pewnie Reggie bedzie mial sie okazje popisac (nie biore pod uwage,ze moze byc na placu krocej niz Okur,ale jak staruszkowi idzie,to i w 10 minut zalatwial mecze dla Pacers).
Postawie na Niego,tym bardziej,ze kurs bardzo zachecajacy (2,20),z tym zastrzezeniem ,by sie za bardzo nie rozszalal,bo mecz maja wygrac Pistons <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jeszcze jedno zdarzenie dla bookoholikuff,tym razem na ilosc zbiorek
Jermaine O'Neil(+2,5) - Ben Wallace (-2,5)

Wallace bedzie pod presja,bo "zbieractwo" to jego zawod,ale nie sadze by jeden gracz zdominowal zbiorki w takim meczu - tak wiec handicap IMO bezpieczny dla Jermaine'a.

Jak juz truc ludziom tylek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to zamknac to w jednym kawalku-tak wiec na koniec nasz ulubiony.....under/over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z Ronem Artestem w roli glownej.
Linia na 18,5 PTS....artest/under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

2 z tych zdarzen wybiore na double'a dla mojej starej ,w prezencie za wyrozumialosc i cierpliwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237971 20/01/2004 23:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
ja dziś proponuję dla expektowców :

stojakovic over 24,5
ben wallace (-2,5) - j. o'neal (+2,5) rebounds
kurs 1,75 na walleca

#237972 20/01/2004 23:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
ooo, już 1,85 na walleca no i te seattle.....
....ciągle spada

#237973 21/01/2004 00:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
znalazłem coś takiego:

NBA - Portland @ Sacramento &#8211; 7:00 PM PST - Portland is off to their worst start in recent memory. The Blazers are riding a perfect 0-5 both SU and ATS losing streak their last five and a 1-9 both SU and ATS famine their last ten. This current skid has dropped the Hell Raisers to 16-23 both SU and ATS for the season. The Blazers have been extinguished on the road where they currently sit at just 2-16 SU and 4-14 ATS. They lost their last contest to the lowly Suns 96-92 as a 3.5-point road underdog, putting them at just 3-7 ATS in their division. Note also that Portland is an awful 3-9 ATS on the road vs. teams with a winning record and 0-6 ATS on the division road. Sacramento played the Clippers at Staples yesterday and that result is unknown. The Kings entered that contest at 28-9 SU and 20-16-1 ATS for the season. At Arco Arena, they are an incredible 21-2 SU and 13-9-1 ATS. These clubs have met twice this season, with the home team (not surprisingly) producing a 2-0 SU and ATS record. The Kings are 4-1 both SU and ATS their last five hosting Portland and we could only recommend them again in this one. The Blazers have all but imploded and are simply overmatched vs. this dangerous Kings bunch at Arco. Lay it or do not play it.

Early Prediction: Sacramento 112 &#8211; Portland 93

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1