Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Temat wałkowany wiele razy czyli długi czas oczekiwania na wypłaty.
Mogę powiedzieć na gorąco tylko tyle (znam od jakiegoś czasu tą niekorzystną ocenę), że za całą akcję odpowiedzialna jest między innymi duża w tamtym czasie liczba wniosków bezpośrednio związana w akcją bonusową 125%.
Śledząc moją pracę z pewnością zobaczysz, że w pewnym momencie stryyke osiągnął poziom góra 3 dni (co i tak w dzisiejszych czasach jest czasem mało konkurencyjnym). Kolejną sprawą jest fakt, że pomimo wszystkich trudności staram się by w Polsce nikt nie miał wyżej opisanych problemów. Każda taka ocena to cios i staramy się ją zmienić ale nie dzieje się tak na zamówienie. Wymierna jest tutaj włożona praca.
Stryyke usprawnił znacznie system wypłat, zmniejszył bonus rozbudował ofertę i zakotwiczył na dłuższy czas np. na mecz.pl
To wszystko małe kroczki ale w historii istnienia tego buka całkiem ważne. Jeśli chcesz więc oprzeć się tylko na ocenie bookmakersreview to nie mogę jej podważyć.
Ja nie jestem akwizytorem sprzedającym odkurzacze. Jest jak jest, może lepiej było jak było, teraz pracujemy ciężko żeby było lepiej.

Bonus: Unibet
stryyker #2379714 29/05/2008 16:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Dobrą pracę to wykonasz jeśli załatwisz nam szalupę odpowiednią chwilę przed tym jak okręt pójdzie na dno.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10
Jak teraz idą wypłaty na konto Moneybookers dla polskich klientów ? Chciałbym zlecić w sobotę/ niedzielę, da radę dojść po maksymalnie 3-4 dniach na MB ?

_gracz_ #2379832 29/05/2008 17:51
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Nic się nie bój okręt nie tonie. Wypłaty dla polskich klientów:) idą spokojnie 3-4 dni graczu:)

stryyker #2383001 30/05/2008 18:38
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10
Dzięki stryyker piwo

_gracz_ #2392335 03/06/2008 00:46
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Podbijam temat ponieważ mam do zakomunikowania, że od dzisiaj można sobie porównać nasze kursy. Kolejna część planu i mojej obietnicy z tego całkiem długiego postu, który napisałem jakiś miesiąc temu.

stryyker #2396422 05/06/2008 00:47
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Stryyke powraca w nowym temacie w dziale promocje. Pozwalam sobie go otworzyć ponieważ nadchodzące ME 2008 to specjalna okazja oraz ciekawe promocje.

1. Konkurs na najwyższe AKO

Zasady są bardzo proste. Do konkursu zalicza się tylko zakłady oddane na spotkania Euro 2008 (zakłady oddajemy oczywiście na www.stryyke.com [stryyke.com] a nie na forum). Liczony jest każdy zakład od min. 5 euro i zawierający min. 3 spotkania. Wyniki można śledzić na specjalnie z tej okazji stworzonej tablicy liderów. 3 najlepszych otrzyma dodatkowo do swoich wygranych następujące nagrody:

1. 250€
2. 150€
3. 100€



2. Bonus - EURO 2008. 50% od pierwszego aż do 50 euro!!!

Główne zasady:

- Bonus tylko dla nowych użytkowników
- Obrót 6 razy bonus plus 1 raz depozyt po kursie 2,0
- wpłata również MB, wypłata tylko na konto bankowe
- bonus dopisywany jest ręcznie, po otrzymaniu maila potwierdzającego chęć uczestnictwa w akcji (może być na adres helpdesk@stryyke.com) i wcześniejszym oddaniu min. 1 zakładu
- bonus jest oczywiście tylko na zakłady

3. Poszerzona oferta zakładów i jedne z lepszych (jeśli nie najlepsze) kursy w sieci.

Oferta zawiera wszystkie popularne formy zakładów typu podwójna szansa, over/under, handicap, oraz wiele wiele innych. Poszerzona oferta będzie również dostępna po mistrzostwach.

stryyker #2396449 05/06/2008 01:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Stryyker z tymi najlepszymi kursami pozwoliłeś sobie zażartować smile

gryzonko #2396565 05/06/2008 01:52
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
smile

Ma być agresywnie na ME. Wiadomo, że nie ja je ustalam ale mam pewne informacje, że będzie dobrze. Mówimy wstępnie o meczach ME 2008.

stryyker #2397141 05/06/2008 05:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
No to czekamy, zobaczymy.
Apropo oferty na ME - zróbcie coś ze sposobem przedstawienia oferty. Gdy otwieram te rozwijalne menu "międzynarodowe" to aż mnie odrzuca - taki groch z kapustą i to jeszcze jak zwykle w minimum 2 językach. A wystarczyłoby dać kategorie- ME spotkania, ME specjalne, towarzystkie itd
To co teraz jest to koszmar który może wam skutecznie zniechęcać klientele

gryzonko #2397179 05/06/2008 05:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Racja. Żeby dojść do towarzyskich trzeba z pół kilometra w dół przeskrollować.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Wiem wiem ale widzicie, że prace trwają na wielu frontach. Zmiany miały być wprowadzone wraz ze kompletną zmianą wyglądu strony ale niestety nie dało się wszystkiego zrobić przed ME. Wszystkie uwagi od was przekazywane są oczywiście dalej.

stryyker #2401162 07/06/2008 17:07
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Kursy na dzisiejszy mecz otwarcia w bardzo wielu opcjach w czołówce.

Spotkania ME do wyboru poprzez kliknięcie zakładki Euro 2008 bezpośrednio nad paskiem nawigacyjnym lub w banner po prawej stronie.

Podczas ME będą również oferowane zakłady live.

stryyker #2401183 07/06/2008 17:30
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
musze zapytac bo na stronie za nic nie moge znalezc...maja oni jaka promocej rejestracyjna teraz...??

john #2401191 07/06/2008 17:37
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Jest promocja 50% rzeczywiście zbyt mocno ukryta ale od czego jest stryyker:) Trochę w masz zasady tej akcji.

https://www.stryyke.com/bet_promotion?content=maybonus

stryyker #2401194 07/06/2008 17:43
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dzieki za szybka odpowiedz...

john #2401205 07/06/2008 17:52
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Trochę wyżej miało być w poprzednim poście. Nie ma sprawy (mam na myśli szybką odpowiedź)

stryyker #2411142 12/06/2008 00:01
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,004
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,004
przy wyplacie na konto bankowe w polu "kod banku" co nalezy wpisac? o jaki kod chodzi

alves #2411636 12/06/2008 02:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Originally Posted by alves
przy wyplacie na konto bankowe w polu "kod banku" co nalezy wpisac? o jaki kod chodzi

Kod banku to cyfry 3-10 Twojego numeru konta.

stryyker #2434997 21/06/2008 16:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by stryyker
smile

Ma być agresywnie na ME. Wiadomo, że nie ja je ustalam ale mam pewne informacje, że będzie dobrze. Mówimy wstępnie o meczach ME 2008.
No to chyba zakończyłem moją przygodę z stryyke. W tym miesiący mój miesięczny limit stawek to "aż" 250 euro. Troche mnie to zaskoczyło , bo miesiąc wcześniej mogłem zagrać za troche więcej. Stryyker pisał wcześniej że podniesienie limitu to tylko formalność wystarczy napisać do supportu. Support że tak powiem odmówił
Quote
Our Riskmanagement decided not to raise your monthly betting limit.
Limit podejrzewam został założony na konto po wygraniu następującego zakładu
Quote
€ 100.00 na Czechy - Portugalia (HC 1:0)
away kurs 4.95

Faktycznie pogratulować Stryyke agresywnego podejścia do tematu ME. A ja po weekendzie wycofuje środki i żegnam firmę która po buńczusznej kampanii chyba raczej realizuje kampanię błyskawicznych limitów.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1