Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237974 21/01/2004 01:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Blaster:
[QB]ja dziś proponuję dla expektowców :

stojakovic over 24,5

Divac tez IMHO over 10,5

Teraz do powazniejszych spraw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj udalo mi sie trafic 4/6 wynikuff ,ale to nie byl trudny dzien (gorzej juz bylo z handicapami)

Dzisiejsze typy :
IND - DET 2
MIA - BOS 2
UTA - DEN 2
CLE - SEA 2
SAC - POR 1
DAL - NJ 1

Dzis wszystkie typy na pojedynczych kuponach ze stawkami 2 razy wyzszymi niz moje rutynowe na dubelki.

Proponuje mini-konkursik na hit nocy ,czyli mecz Pacers - Pistons

1)W/L
2)under/over 169
3)najskuteczniejszy gracz meczu
4)najlepszy w zbiorkach
5)dogrywka Y/N

Pobawimy sie ,czekajac na rozpoczecie meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
#237975 21/01/2004 01:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Dobry pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

1)W/L Indiana
2)under/over 169 over
3)najskuteczniejszy gracz meczu O´Neal
4)najlepszy w zbiorkach O´Neal
5)dogrywka Y/N No

Pozdrawiam knopsi

#237976 21/01/2004 01:39
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Mam nadzieje, że się opamiętacie i nie będziecie zakładać tych zbędnych tematów a od jutro powrócicie do tematu NBA Księga!

#237977 21/01/2004 05:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Granie glownie zakladow U/O w tym temacie swiadczy o doswiadczeniu i dojrzalosci wypowiadajacych sie tutaj osob. Granie handicapow na spread to czesto czysta loteria, natomiast U/O sa zakladami w wiekszym stopniu przewidywalnymi. Wszystko zalezy od predkosci gry mierzonym na QT. Gram prostym schematem, gdzie druzyny mam podzielone na 3 kategorie: underowe, overowe i trzecia katogeria to jak to nazywam druzyny "lustra" czyli odbijaja sposob gry przeciwnika, sa bardzo elastyczne i z overowymi przeciwnikami zagraja overowo, z underowymi zagraja na under. Wszystko polega na kombinacji tych zespolow. Dalsze rozwiniecie tego sposobu myslenia, to ze kazda druzyna ma swojego przeciwnika z ktorym pomimo overowych predyspozycji pada under.

#237978 21/01/2004 05:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Sacramento - Portland, over 204pkt, k 1.90

czuje coś że NJ może dziś wygrać z Dallas
Dallas - NJ Nets (+5,5pkt), k 1.90

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237979 21/01/2004 07:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Piotrek:
[qb]Granie glownie zakladow U/O w tym temacie Wszystko polega na kombinacji tych zespolow. Dalsze rozwiniecie tego sposobu myslenia, to ze kazda druzyna ma swojego przeciwnika z ktorym pomimo overowych predyspozycji pada under.[/qb]
Obstawianie,ale nie...GRANIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Obstawiasz,analizujesz,ja sie w to nie bawie (tylko czasem na tym forum typuje,starajac sie analizowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

Sprawa jest prosta.
Gram w tym roku na "under" (zreszta obojetnie,ktos moze grac na "over") i cala sprowadza sie do jednego - jesli druzyna ,na ktora gram (powiedzmy ,ze gram jednoczesnie na 10 druzyn)nie osiaga under,to...w nastepnym jej meczu wyliczam progresywna stawke.
(buki nie czytac !)
______________________________________________
1-10....2-32.....3-61.....itd do 10-396
[kurs na zdarzenie jest staly i wynosi 1,9 ,grosze zaokraglilem na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ).
Kwota startowa...w zaleznosci od stanu konta,skutecznosc...wiadoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wazne by nie robic w portki jak 6-7 razy z rzedu nie ma "under"(badz "over")..bedzie,spokojna glowa.
Wbrew pozorom metoda nie jest uciazliwa,bo mozna odpuscic sobie jeden-dwa mecze,zachowujac jednak potem kolejnosc i wysokosc ciagu - przy zmiennych liniach - nie ma znaczenia systematycznosc,wazne by nie rozpoczynac ciagu,jak liga sie konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Szczegoly dla zainteresowanych na priv.
(tu juz ani slowa na ten temat i najlepiej zmoderowac ten post<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> )
______________________________________________
Piotrek,pokaz mi ,nawet overowy team,ktory nie zaliczyl undera 8 razy z rzedu,a ja moge jechac i do 20 mwczuff na ten przyklad.
Przyznam sie,ze druzyny tez dobieralem pod katem na under,co nie zmienia jednak faktu,ze...
Ty typujesz,a ja ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> gram
BTW na wyniki meczuff obstawiam,ale to zajecie uboczne,tak dla czystej przyjemnosci i odrobiny emocji.

Sora Wszyscy,ze nie na temat,ale musialem odpisac Koledze,ktory zdaje sie chcial cos udowodnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237980 21/01/2004 11:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Oryginalnie wysłał Borczi:
[qb]A co myślicie o Utah - Denver 2 (ako 2.34 w profie)?

Utah ostatnio poległo z beznadziejnymi Golden State (co prawda grali jeszcze dodatkowo bez zawieszonego na jeden mecz za bójkę z Ilgauskasem Ostertaga). Do końca sezonu stracili Matta Harpringa. Według lokalnej gazety nie zagra dziś jeszcze (podobnie jak z GS) najlepszy strzelec Andrei Kirilenko. Orócz tego kilka drobniejszych problemów. Utah u siebie to zupełnie inny zespół niż na wyjazdach, ale z zaskakująco dobrze radzącym sobie w tym sezonie Denver, grając bez dwóch gwiazd moim zdaniem staną przed niezmiernie trudnym zadaniem. W Denver bez większych kłopotów personalnych, po opuszczeniu poniedziałkowego treningu do gry będzie gotów nawet Marcus Camby, a w super formie znajduje się ostatnio niski skrzydłowy Carmelo Anthony (31pkt, 7zb, 2as. w wygranym w niedzielę pojedynku z Miami).

Co sądzicie o tym meczu?[/qb]
75:96
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237981 21/01/2004 11:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
znacie moze wynik meczu
Indiana Pacers - Detroit Pistons
??? z góry dzieki i czy bylo wiecej jak 169 pkt:)

#237982 21/01/2004 11:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#237983 21/01/2004 11:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
sorki za post po poscie ... razem bylo 150 pkt:(

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1