|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Co sadzicie o zakladzie na temat opadow sniegu 25 grudnia w Londynie?
Will it snow in London on Christmas Day?
a dokladniej:
Will snow fall on the London Weather Centre roof on December 25th 2002?
Kurs 6,0 wydaje sie atrakcyjny. Ciekawe czy wystarczy, ze popada przez chwile czy na przyklad musi padac kilka godzin? A moze ktos wystawil kurs na to, ze nie bedzie padac i jest mozliwy surebet.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wystarczy, że spadnie przez chwilę i zostanie zauważony.
Z tego co wiem to ten zakład jest o dziwo dość popularny w Anglii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Nie powiem ciekawy pomysl. Osobiscie uwazam ze nie spadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
Link skopiowany do schowka