|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Witam!
Zgodnie z prosbami kilku uzytkownikow zalozylem ten temat. Mysle ze zwiekszy to znacznie przejrzystosc!
Jezeli moderatorzy maja cos przeciwko prosze o skasowanie tematu
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Witam... wydaje mi sie, ze to bedzie lepsze rozwiazanie...
Ja wychodze wiec jush teraz musze cos zagrac... Decyduje sie na spotkanie:
Detroit Pistons - San Antonio Spurs OVER 169.5 (1.90)
Mam nadzieje, ze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał v1ver: [qb]Moje typy na dzis: Atlanta Hawks - Indiana Pacers, powyzej 169 @1.90 Orlando Magic - Milwaukee Bucks, 1 @1.98 Washington Wizards - Chicago Bulls, 1 @1.60 Detroit Pistons - San Antonio Spurs, powyzej 169,5 @1.90
No i slucham Waszych opinie. Co sadzicie o takich typach?[/qb] Oryginalnie wysłał Exp: [qb]Jak dla mnie dzis:
Detroit Pistons - San Antonio Spurs OVER 169.5
Wydaje mi sie dosc pewne, ale prosilbym o komentarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Oryginalnie wysłał mbzyk: [qb]Jako ze juz musze leciec, szybko:
indiana ponizej 169 oraz -6.5
GS-NO 2, 4.93 wyglada zachecajaco
zwyciestwo Utah na wyjezdzie
tyle na szybko, powodzenia[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040 |
dzisiejsze mecze do latwych z pewnoscia nie naleza, ale sporobojmy : Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 2 (-6.0) 1.90 Detroit Pistons - San Antonio Spurs 2 2.16 Minnesota Timberwolves - New Orleans Hornets 1 1.22 Washington Wizards - Chicago Bulls 2 2.53 Atlanta Hawks - Indiana Pacers 2 1.34 16.97 pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
MINNESOTA-NEW ORLEANS 1.34 1 PHILADELPHIA-SEATTLE 1.36 1 NEW YORK-TORONTO 1.32 1 ale to u nas takie kursy:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lokus: [QB]Witam!
Zgodnie z prosbami kilku uzytkownikow zalozylem ten temat. Mysle ze zwiekszy to znacznie przejrzystosc!
Tnx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzis mamy mniej czasu do namyslu,wiec czas rzucic swoje propozycje.
1)IMO ATL - IND 2 LAC - SAC 2
Powyzsze pozostawiam bez komentarza.
2)IMHO : ORL - MIL 2 Tracy musi miec kiedys jakis slabszy dzien,a nawet jak bedzie w dobrej dyspozycji,to potencjal Bucks wydaje mi sie wystarczajacy,by wygrac z Magic.
DET - SA 1 Defensywa Tlokuff chyba wystarczajaco trudna dla marznacego niemilosiernie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Duncana. Hmm..wcale nie taki nieistotny aspekt statystyczny,mianowicie - gdyby nie taka dluga seria zwyciestw Tlokuff,to pewnie nie byloby watpliwosci,ale w wiekszosci takich przypadkuff porazka przychodzi w najmniej spodziewanej chwili i serie taka przerywa sredniak lub slabeusza do tych Spursuff trudno zaliczyc. Jeszcze pozwole sobie zwrocic uwage na jedno. Widze,ze gracie "over" w tym meczu,dla mnie jest to jednoznaczny "under",ale to tak na marginesie,bo ja juz nie gram w totolotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
3)IM(V)HO WAS - CHI 2 Wizards wierza,ze zlapali okres niezlej passy,Bulls natomiast stracili cnote z Knicksami i juz im wszystko jedno,a jak sie gra na luzie,to w "meczu przyjazni" nietrudno o wygrana.
PHI - SEA 2 Sonics upokorzeni w 2 pierwszych meczach z cylku "zwiedzanie wschodu" dzis powinni sobie wreszcie porzucac,tym bardziej,ze obrona 76ers nie powinna im tego zbytnio utrudniac. Zapowiada sie wiec wymiana ciosuff,a w tej potyczce samotny Iverson,jesli nawet powtorzy osiagniecie z ostatniego meczu (34PTS),to za malo. BTW jak dla mnie "najpewniejszy" over na dzisiejszej rozkladowce.
Pozyzsze prosze czytac z przymruzeniem oka,tzn.NIE brac tego jako opinie eksperta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Polemika mile widziana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
PS.Typy na 3 nocne mecze podam pozniej,nawet jak w/w typy nie wejda...a moze tym bardziej podam jak nie trafie,bo wtedy Wy obstawicie na odwrot i wygracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (oczywiscie zaznacze to jako ANTY-typy,hehe)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Pacers v Hawks 1 Krotko - Hawks to Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Supersonics v PHI 76ers under 191.5 po tym co SEA zaprezentowalo z WAS i przy sporej tendencji PHILA do strat nie widze szansy na przekroczenie tego progu...
Bucks v Magic -1/+1 1 Dziwi mnie tak niski handicap, MIL jest zespolem duzo lepszym. Ostatnio przegrali z DET, ale to zadna hanba! Natomiast Orlando gra strasznie w kratke.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lokus:
Jeszcze jeden typ na wieczor (dopiero dodali go w expekcie)
NY - TOR 1 Niech dobra passa Knicksuff trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
wkoncu buki wystawily ten mecz:
Toronto-NY +9/-9 2 :4gw: Toronto bez Vince'a to nie ten sam zespol. przegrali ostatnio nawet z Atlanta! W zeszlym sezonie gdy Carter byl kontuzjowany mieli bilans 3-20 :eek:
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193 |
Washington Wizards - Chicago Bulls HANDICAP WASHINGTON WIZARDS -3.5 -1.85 (unibet)
Waschington w formie-ostatnio wygrana z Seattle. Chicago w ostatnich pięciu meczach jedynie jedna wygrana. W ostatniej konfrontacji tych drużyn na własnym parkiecie wygrało Chicago. Sądze że Wizards odwdzięczy się dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
NY Knicks - Toronto, over 175pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> za małą stawke puściłem
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ditroit-San Antonio powyżej 166 1,9
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Atlanta-Indiana powyżej 167 1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66 |
hmm...wie ktoś może coś o zawodnikach w dzisiejszym meczu Lakers ? Dalej nie bedzie gwazd takich jak O'Neal, Fox , Bryant ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Kobe Bryant - SG - Shoulder - Out one week
Rick Fox - SF - Foot - Out two weeks
Shaquille O'Neal - C - Calf - Out one week
Karl Malone - PF - Knee - Out two weeks
>>>sportsline.com<<< <small>[ 19-01-2004, 19:30: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Co nie zmienia faktu ze Lakersi powinni wygrac z wyjatkowo slabym Phoenix...
Ale co robi NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Lokus:
Ale co robi NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/QB] Doprowadza sprawy do wlasciwego porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW mialem obawy co do wysokosci handicapu,ale i tak postawilem,liczac na brak Cartera w Raptors'ach - na razie grzeje drewno ,chyba na postrach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A Wilkens...ma z Vincem stare porachunki. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
dziś może:
Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 2 -6 (1.9) Minnesota Timberwolves - New Orleans Hornets 1 -8,5 (1.9) Detroit Pistons - San Antonio Spurs 1 (1.73)
all expect (ale expect unexpected <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Dzisiaj wyjątkowo późno...ale ładnie mi wygląda over 182 w meczu Minnesota - NO Hornets ? Jeżeli jeszcze nie spicie to może ktoś zabierze glos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota będzie chciała sobie odbić wpadke punktową w Houston - rzucili raptem 76 punktów...a NO Hornets to też nie ułomki i potrafią też grać,także zapowiada się chyba strzelanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|