Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237984 19/01/2004 16:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Witam!

Zgodnie z prosbami kilku uzytkownikow zalozylem ten temat. Mysle ze zwiekszy to znacznie przejrzystosc!

Jezeli moderatorzy maja cos przeciwko prosze o skasowanie tematu

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#237985 19/01/2004 16:13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Witam... wydaje mi sie, ze to bedzie lepsze rozwiazanie...

Ja wychodze wiec jush teraz musze cos zagrac...
Decyduje sie na spotkanie:

Detroit Pistons - San Antonio Spurs OVER 169.5 (1.90)

Mam nadzieje, ze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237986 19/01/2004 16:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Moje typy na dzis:
Atlanta Hawks - Indiana Pacers, powyzej 169 @1.90
Orlando Magic - Milwaukee Bucks, 1 @1.98
Washington Wizards - Chicago Bulls, 1 @1.60
Detroit Pistons - San Antonio Spurs, powyzej 169,5 @1.90

No i slucham Waszych opinie. Co sadzicie o takich typach?[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Exp:
[qb]Jak dla mnie dzis:

Detroit Pistons - San Antonio Spurs OVER 169.5

Wydaje mi sie dosc pewne, ale prosilbym o komentarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mbzyk:
[qb]Jako ze juz musze leciec, szybko:

indiana ponizej 169 oraz -6.5

GS-NO 2, 4.93 wyglada zachecajaco

zwyciestwo Utah na wyjezdzie

tyle na szybko, powodzenia[/qb]

#237987 19/01/2004 16:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
dzisiejsze mecze do latwych z pewnoscia nie naleza, ale sporobojmy :
Los Angeles Clippers - Sacramento Kings

2 (-6.0) 1.90
Detroit Pistons - San Antonio Spurs

2 2.16
Minnesota Timberwolves - New Orleans Hornets

1 1.22
Washington Wizards - Chicago Bulls

2 2.53
Atlanta Hawks - Indiana Pacers

2 1.34
16.97
pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237988 19/01/2004 18:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
MINNESOTA-NEW ORLEANS 1.34 1
PHILADELPHIA-SEATTLE 1.36 1
NEW YORK-TORONTO 1.32 1
ale to u nas takie kursy:)
pozdrawiam

#237989 19/01/2004 19:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lokus:
[QB]Witam!

Zgodnie z prosbami kilku uzytkownikow zalozylem ten temat. Mysle ze zwiekszy to znacznie przejrzystosc!

Tnx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis mamy mniej czasu do namyslu,wiec czas rzucic swoje propozycje.

1)IMO
ATL - IND 2
LAC - SAC 2

Powyzsze pozostawiam bez komentarza.

2)IMHO :
ORL - MIL 2
Tracy musi miec kiedys jakis slabszy dzien,a nawet jak bedzie w dobrej dyspozycji,to potencjal Bucks wydaje mi sie wystarczajacy,by wygrac z Magic.

DET - SA 1
Defensywa Tlokuff chyba wystarczajaco trudna dla marznacego niemilosiernie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Duncana.
Hmm..wcale nie taki nieistotny aspekt statystyczny,mianowicie - gdyby nie taka dluga seria zwyciestw Tlokuff,to pewnie nie byloby watpliwosci,ale w wiekszosci takich przypadkuff porazka przychodzi w najmniej spodziewanej chwili i serie taka przerywa sredniak lub slabeusza do tych Spursuff trudno zaliczyc.
Jeszcze pozwole sobie zwrocic uwage na jedno.
Widze,ze gracie "over" w tym meczu,dla mnie jest to jednoznaczny "under",ale to tak na marginesie,bo ja juz nie gram w totolotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

3)IM(V)HO
WAS - CHI 2
Wizards wierza,ze zlapali okres niezlej passy,Bulls natomiast stracili cnote z Knicksami i juz im wszystko jedno,a jak sie gra na luzie,to w "meczu przyjazni" nietrudno o wygrana.

PHI - SEA 2
Sonics upokorzeni w 2 pierwszych meczach z cylku "zwiedzanie wschodu" dzis powinni sobie wreszcie porzucac,tym bardziej,ze obrona 76ers nie powinna im tego zbytnio utrudniac.
Zapowiada sie wiec wymiana ciosuff,a w tej potyczce samotny Iverson,jesli nawet powtorzy osiagniecie z ostatniego meczu (34PTS),to za malo.
BTW jak dla mnie "najpewniejszy" over na dzisiejszej rozkladowce.

Pozyzsze prosze czytac z przymruzeniem oka,tzn.NIE brac tego jako opinie eksperta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Polemika mile widziana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

PS.Typy na 3 nocne mecze podam pozniej,nawet jak w/w typy nie wejda...a moze tym bardziej podam jak nie trafie,bo wtedy Wy obstawicie na odwrot i wygracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (oczywiscie zaznacze to jako ANTY-typy,hehe)

#237990 19/01/2004 20:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Pacers v Hawks 1
Krotko - Hawks to Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Supersonics v PHI 76ers under 191.5
po tym co SEA zaprezentowalo z WAS i przy sporej tendencji PHILA do strat nie widze szansy na przekroczenie tego progu...

Bucks v Magic -1/+1 1
Dziwi mnie tak niski handicap, MIL jest zespolem duzo lepszym. Ostatnio przegrali z DET, ale to zadna hanba! Natomiast Orlando gra strasznie w kratke.

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237991 19/01/2004 21:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lokus:

Jeszcze jeden typ na wieczor (dopiero dodali go w expekcie)

NY - TOR 1
Niech dobra passa Knicksuff trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237992 19/01/2004 21:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
wkoncu buki wystawily ten mecz:

Toronto-NY +9/-9 2 :4gw:
Toronto bez Vince'a to nie ten sam zespol. przegrali ostatnio nawet z Atlanta! W zeszlym sezonie gdy Carter byl kontuzjowany mieli bilans 3-20 :eek:

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237993 19/01/2004 22:05
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
Washington Wizards - Chicago Bulls
HANDICAP WASHINGTON WIZARDS -3.5 -1.85 (unibet)

Waschington w formie-ostatnio wygrana z Seattle. Chicago w ostatnich pięciu meczach jedynie jedna wygrana. W ostatniej konfrontacji tych drużyn na własnym parkiecie wygrało Chicago. Sądze że Wizards odwdzięczy się dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro

#237994 19/01/2004 22:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
NY Knicks - Toronto, over 175pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> za małą stawke puściłem

#237995 19/01/2004 22:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ditroit-San Antonio powyżej 166 1,9

#237996 19/01/2004 22:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
LA Lakers-Phoenix 1 1,65

#237997 19/01/2004 22:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Atlanta-Indiana powyżej 167 1,9

#237998 19/01/2004 23:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
hmm...wie ktoś może coś o zawodnikach w dzisiejszym meczu Lakers ? Dalej nie bedzie gwazd takich jak O'Neal, Fox , Bryant ???

#237999 19/01/2004 23:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Kobe Bryant - SG - Shoulder - Out one week

Rick Fox - SF - Foot - Out two weeks

Shaquille O'Neal - C - Calf - Out one week

Karl Malone - PF - Knee - Out two weeks

>>>sportsline.com<<<

<small>[ 19-01-2004, 19:30: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

#238000 19/01/2004 23:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Co nie zmienia faktu ze Lakersi powinni wygrac z wyjatkowo slabym Phoenix...

Ale co robi NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#238001 19/01/2004 23:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:

Ale co robi NY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/QB]
Doprowadza sprawy do wlasciwego porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW mialem obawy co do wysokosci handicapu,ale i tak postawilem,liczac na brak Cartera w Raptors'ach - na razie grzeje drewno ,chyba na postrach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
A Wilkens...ma z Vincem stare porachunki.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#238002 20/01/2004 00:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dziś może:

Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 2 -6 (1.9)
Minnesota Timberwolves - New Orleans Hornets 1 -8,5 (1.9)
Detroit Pistons - San Antonio Spurs 1 (1.73)

all expect (ale expect unexpected <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#238003 20/01/2004 03:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Dzisiaj wyjątkowo późno...ale ładnie mi wygląda over 182 w meczu Minnesota - NO Hornets ? Jeżeli jeszcze nie spicie to może ktoś zabierze glos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota będzie chciała sobie odbić wpadke punktową w Houston - rzucili raptem 76 punktów...a NO Hornets to też nie ułomki i potrafią też grać,także zapowiada się chyba strzelanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1