Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Jesli sie nie myle , to teoretycznie Crump moze jechac 6-sc razy ( 5 "normalnie") a 6-ty jako R/T tj. 15m. za cala stawka, oczywiscie buki dziela wowczas jego zdobycz pkt z R/T np. 6!=3, 4!=2.Dla przykladu ostatnio Lindgren jechal 6-sc razy w pojedynku Wolves - Ipswich.

1. Freddie Lindgren: 1, 2, 3, 4^, 3, 3= 16


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
jeszcze raz wychodzi jak pogmatwany maja angole ten regulamin.Wasp pewnie masz racje choc to R/T do tej pory zadko jest stosowane w meczach.Pamietam adams chyba raz tak pojechal tez niedawno,wiecej przypadkow z tego sezonu niekojarze

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Proponuje dzis handi na Asy +6. Kennet w zamian za Iversena to chyba raczej oslabienie. Howe regularnie przestaje jechac po swoich 2 pierwszych biegach. Nr 6 i 7 wsrod gospodarzy tez nie spisuja sie rewelacyjnie i Ksiezak moze zdobyc kilka pkt. Decydujaca moze byc postawa Lyonsa. Jesli ten zawodnik pojedzie tak jak w sobote na torze Asow to goscie moga sprawic niespodzianke.Crump swoje zrobi. Gjedde ok 9-10 tez jest w stanie przywiezc. Screen pojezie jako r\r i 5-6pktpowinien dorzucic. Jesli Lyons,ksiezak i Simmons zdobeda razem 15-16 pkt to goscie moga naqwet wygrac to spotkanie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Radmanovic masz racje , ja tez napisalem ze ...teoretycznie, gdyz sporadycznie stosuja angole R/T i raczej na palcach jednej reki by zliczyl.Bodajze Bjerre jechal jako r/t 15 m. za cala stawka (2 razy)i pewnie jeszcze ktos.Bo wiadomo najpierw 'leci" joker, a jesli to juz nie pomoze to na R/T 15m. za cala stawka jest za pozno, a i szanse na wielka zdobycz pkt . sa znikome raczej.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ja przeciwnie -6.5 na wilki smile
po ostatniej porazce na swoim torze( sedzia sie klania) wilki beda mocno zdeterminowane by wygrac
jakos simmonsa i ksiezaka niewidze na tym torze smile
Kennet na tym torze zrobil 10 pktow wiec dzis niepowinien tor mu sprawiac klopotow
jak Dryml pojedzie swoje wilki pokryja handi smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Widząc, że jednak Lyons jedzie zamiast Forsberga odstępuję i ja od grania gospodarzy.
Zamiast tego delikatnie handy na gości.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Dzisiaj na torze Swindon British Final


1. James Wright (Swindon)

2. Scott Nicholls (Eastbourne)

3. Tai Woffinden (Rye House)

4. Chris Harris (Coventry)

5. Ricky Ashworth (Sheffield)

6. Adam Roynon (Birmingham)

7. Richard Hall (Scunthorpe)

8. Edward Kennett (Eastbourne)

9. Leigh Lanham (Lakeside)

10. Simon Stead (Coventry)

11. Ben Barker (Stoke and Coventry)

12. Chris Neath (Rye House and Wolves)

13. William Lawson (Edinburgh)

14. Daniel King (Peterborough)

15. David Howe (Wolverhampton)

16. Lewis Bridger (Eastbourne)

LIVE [speedwayupdates.proboards103.com]
Walka bedzie zapewne o 3 miejsce co da dzika karte w Cardiff.
Nicholls i Harris odpowiednio 1 i 2m?Kennett,King,Stead,Howe,namieszac moze Woffinden-to chyba najpowaniejsi kandydaci do 3 miejsca.
Kursów brak na razie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
gdzie mozna typowac speedway?? w sts i bwin brak

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
np w Bet365 juz sa kursy na zwyciezce i H2H

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
zrobilem male podsumowanko zawodnikow startujacych w tym roku w Swindon. Nie liczylem defektow i wykluczen:

Scott Nicholls 10(4), 12(5)
Chris Harris 9(6),10(4)
Edward Kennett 5(4),5(3)
Dawid Howe 4(4)
Leigh Lanham 5(3),7(4)
Simon Stead 5(4),9(5)
Lewis Bridger 4(4),2(4)

Do tego srednie punktowe z Elite League w domu:
James Wright 1,438
Na wyjezdzie:
Daniel King 0,944

Moze sie komus przyda smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Dzisiaj zagram:
Bwin:
B.Harris - S.Stead Typ 1 1.40
T. Woffinden - L.Lanham Typ 1 1.65
Bet365
E. Kennett - Simon Stead Typ1 1.61

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Szkoda ze nie mozna laczyc par:
King=Woffinden 1 1.85
zaszaleli z tym kursem,dobrze jezdzacy ostatnio furora w Anglii Tai ale na głownego kandydata do "pudla" w tym turnieju za malo.
Harris-Stead 1 1,4
Stead miom zadaniem w srodku stawki.
Kennett-Howe 1 1,55
Edward zakreci kolo pudla,Howe nie ma juz takiego sezonu jak ostatnio, w finale nic nie zdziala.
Wright-Lanham 1 1,75
Swoj tor wystarczy.

Scott Nicholls V

Kto ma wygrac jak nie Scott i Harris,tyle tylko ze czas na rewanz za ubiegły final.



Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Jeszcze Sportingbet:

Bridger-Hall 1 1,4
Richarda juz nawet nikt nie zaprasza do Elite,po Peterborough gleboko schowany w PL.

Harris - Howe 1 1,3
Pewka.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Na dzisiaj proponuje z Expekt

Lakeside - Poole handicap +7,5 Poole
Coventry - Wolverhampton Harris over 10,5

Harris do finalu swietny wastep wczoraj, a Poole najlepiej poukladana druzyna Elite no i...Skóóóóra grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by knopsi
Na dzisiaj proponuje z Expekt

Lakeside - Poole handicap +7,5 Poole
Coventry - Wolverhampton Harris over 10,5

Harris do finalu swietny wastep wczoraj, a Poole najlepiej poukladana druzyna Elite no i...Skóóóóra grin
tylko ze skora jezdzi teraz pod 4 wiec bedzie zdobywal polowe pktow co dotychczas tongue

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Dzisiaj kolejny mecz na wyspach:
Eastbourne Eagles = 00

1. Scott Nicholls
2. Lewis Bridger
3. Lee Richardson R/R
4. Cameron Woodward
5. Edward Kennett
6. Brent Werner
7. James Brundle

Peterborough Panthers = 00

1. Hans Andersen
2. Henning Bager
3. Kenneth Bjerre R/R
4. Claus Vissing
5. Danny King
6. Ryan Fisher
7. Ty Proctor

Dzisiaj druzyna Eastbourne podejmuje na swoim torze ostatnia druzyna elite Peterborough.Obie druzyny wystapia osalbione brakiem swoich 2 najskuteczniejszychz zawodnikow. Wiec wszyscy w druzynie moga jechac po 6 razy. Strata Bjerre dla Panter wydaje sie bardziej dotkliwsza. Jezeli D. King potwierdzi swoja fatalna dyspozycje na wyjazdach srednia 0.9 na bieg nie powinno byc problemow z wejsciem typku.

Eastbourne -14 - Peterborough
typ Eastbourne kurs: 1.83

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Ales Dryml -2 Travis McGowan +2 - Typ Ales Dryml -2 kurs @1.75 McGowan w tym sezonie bardzo slaby. Ales na swoim torze powinien przeskoczyc pulap.
David Howe Poniżej 9 @ 1.90, Licze na 4 starty Howa. Dlatego ze spodziewam ze w 15 biegu pojedzie Guard Kennet i Lindgren.
Leigh Adams Poniżej 13 @2.40 Mysle ze Adams jak zwykle gdzies sie potknie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Na dzis:
Batchelor over 6 kurs-2.15 z bet365. Jadac pod nr5 pojedzie 4 razy z zawodnikami z nr 6i7 powinien je wygrac i zainkasowc 4pkt do tego powinien wygrac Klindtem i Drymlem co by mu dalo 6pkt. W pojedynkach z Howe tez nie stoi na straconej pozycji a kurs na over bardzo ciekawy.Natomiast w meczu po cichu licze na zwyciestwo Swindon.
Belle Vue-Lakeside
Fworytem sa goscie ale ja dzis zagram Asy. Poszczegolne pary sa wyrownane i przewaga gosci to w zasadzie Kylmaekorpina rezerwie jednak mysle ze Crump z Gjedde powinni zniwelowac ta przewage a po takze licze na dobry wystep Jankowskiego. Kurs 2.5 na asy niewatplwie wart jest malego ryzyka.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
takiego dubla sprobuje
BV +4,5pkt
Swindon +4,5pkt

Jesli trojka 'liderow' z BV zrobi 35pkt, to reszte zawodnikow stac na 4, 2, 2 w sumie 8pkt.
Na torze wilkow spodziewam sie wyrownanego pojedynku, ciezko wskazac argumenty za i przeciw.
Wilki w zasadzie na swoim torze to tylko pantery konkretnie pojechali, Swindon wicelideruja w tabeli wiec nalezy oczekiwac ze podejma walke.
pzdr

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Holder+2-Andersen typ-1 kurs-2.4
Andersen 1 bieg wiecej ale jego forma z tygodnia na tydzien slabsza. Holder natomiast w super formie. W bezposrednich pojedynkach lepszy powinien byc Holder ponadto Andersen bedzie walczyl z Wattem i Pedersenem. Goscie raczej bez szans na podjecie walki wiec i Andersen nie bedzie jechal na maxa. Powinno byc wysokie zwyciestwo Piratow nawet ponad 30 pkt. wiec handi -24 po 1.9 rowniez godne ryzyka.

Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1