Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
greku78 to nie winna stron tylko twojego kompa.

Bonus: Unibet
law23 #2375412 28/05/2008 02:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Znowu problemy techniczne? To powoli staje się żenujące.

ozzy123 #2375440 28/05/2008 02:14
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
u mnie teraz ok.

law23 #2375460 28/05/2008 02:16
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
awaria znowu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
??? jaka awaria?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by punter UK
??? jaka awaria?

Ano taka, że co jakiś czas wyskakuje komunikat o problemach technicznych i jakiś problemach z serwerem. Dziś co prawda trwało to kilka/kilkanaście minut, ale czasem bywa denerwujące, szczególnie jak się ma otwarte zakłady i nie mozna skontrować. Kilka dni temu straciłem przez to pare groszy.
Szkoda, że bf nie ma konkurencji jeśli chodzi o zakłady live mad


Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Widzę, że temat Legia-Groclin nagle się urwał.

W końcu napisałem, że pogodziłem się już ze stratą tych 1000 euro, więc po co dalej to ciągnąć, nie?

W związku z różną interpretacją tych samych punktów regulaminu przez pracowników betfair piszących tu pod nickami Punter UK oraz betfair.com


(interpretacja puntera uk)
Originally Posted by z o R r o
Rozumiem, że jeśli hipotetycznie w niedzielę planowany jest ligowy mecz Wisły z Lechem w Krakowie, we wtorek kluby ogłaszają, że mecz odbędzie się w Poznaniu a w środę rynek zostaje załadowany w Befair w postaci Wisła vs Lech to rynek w tej formie przetrwa do rozpoczęcia meczu a zakłady będą ważne. Mam rację?
Originally Posted by punter UK
o If an incorrect team or competitor name is displayed (excluding minor spelling mistakes) or the incorrect number of teams, competitors or outcomes is displayed in any complete market or a market is otherwise loaded using incorrect information or includes any obvious error, then Betfair reserves the right to suspend the market and (providing it acts reasonably) to void all bets matched on the market prior to the market being amended or reformed.
Kluczowe fragmenty sa w bold.
Re: Wisla vs Lech - czyli bylby to oczywisty blad .


(interpretacja betfair.com)
Originally Posted by betfair.com
Gdyby decyzja o przeniesieniu meczu (Polonia - Odra) do Wodzislawia zapadla przed zaladowaniem rynku to zgodnie z regulaminem wszystkie zaklady pozostalyby wazne.

proponuję zmianę rzeczonych punktów regulaminu w celu wyeliminowania dwuznaczności, które jak na powyższym przykładzie widać sprawiają duże problemy w interpretacji regulaminu nie tylko klientom betfair ale nawet samym pracownikom firmy. Liczę na pozytywny odzew i zaangażowanie obu panów w sprawę, która może uchronić kolejnych graczy przed stratą pieniędzy.

Dołączył: May 2007
Posty: 11
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 11
Jaka jest najkorzystniejsza forma zasilenia konta aby nie było potem problemów z wypłatą?

ozzy123 #2376852 28/05/2008 19:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Originally Posted by ozzy123
Originally Posted by punter UK
??? jaka awaria?

Ano taka, że co jakiś czas wyskakuje komunikat o problemach technicznych i jakiś problemach z serwerem. Dziś co prawda trwało to kilka/kilkanaście minut, ale czasem bywa denerwujące, szczególnie jak się ma otwarte zakłady i nie mozna skontrować. Kilka dni temu straciłem przez to pare groszy.
Szkoda, że bf nie ma konkurencji jeśli chodzi o zakłady live mad

Bwin jest 100 razy lepsze jesli chodzi o live i bogatośc tego rodzaju oferty

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
ile u nich idize wyplata na konto bankowe ?

P!T3R #2378415 29/05/2008 00:14
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Panowie z BF , czy jest w planach opcja dzwiękowego powiadamiania o przyjętych zakładach ?

Sylwiaa #2378932 29/05/2008 02:26
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
ile idzie u nich wyplata na mb odpowie ktos ???

P!T3R #2378939 29/05/2008 02:31
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Na drugi dzien na pewno.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by z o R r o
Widzę, że temat Legia-Groclin nagle się urwał.

W końcu napisałem, że pogodziłem się już ze stratą tych 1000 euro, więc po co dalej to ciągnąć, nie?

W związku z różną interpretacją tych samych punktów regulaminu przez pracowników betfair piszących tu pod nickami Punter UK oraz betfair.com


proponuję zmianę rzeczonych punktów regulaminu w celu wyeliminowania dwuznaczności, które jak na powyższym przykładzie widać sprawiają duże problemy w interpretacji regulaminu nie tylko klientom betfair ale nawet samym pracownikom firmy. Liczę na pozytywny odzew i zaangażowanie obu panów w sprawę, która może uchronić kolejnych graczy przed stratą pieniędzy.

Po kolei.

Zacznijmy od tego, iż opisywane przez nas anomalie dotyczą i wyłącznie jednych rozgrywek, minowicie Polskiego Pucharu Ekstraklasy. Nie pamiętam aby jakiekolwik inne rozgrywki robiły tyle zamieszania. Przepisy Betfair dotyczące piłki nozenj sa jasne i przejrzyste. To, że organizator rozgrywek wspomnianego pucharu nie stoi na wysokości zadania i sam godzi się na karkołomne rozwiązania (vide mecz Polonii Bytom) może doprowadzić do tego, że w przyszłym sezonie Betfair tych rozgrywek po prostu może nie posiadać w ofercie.

Jak wspominałem wcześniej, przykład Polonii Bytom (mecz i rewanż) oraz Legii vs Groclin (finał Pucharu) nie są analogiczne. W pierwszym miało miejsce naruszenie zasad Betfair stąd została podjęta słuszna decyzja o anulowaniu zakładów. W przypadku drugiego meczu, miejsce finału zostało wyznaczone przez organizatora rozgrywek, więc de facto nie miało znaczenia określenie jak ustawione zostały zespoły na platformie Betfair 9relacja: gospodarze - goście).

Nie widze rozbieżności w tym co napisał betfair.com.

If an incorrect team or competitor name is displayed (...)or a market is otherwise loaded using incorrect information or includes any obvious error, then Betfair reserves the right to suspend the market and (providing it acts reasonably) to void all bets matched on the market prior to the market being amended or reformed.

Podawany przez Ciebie przykład meczu Wisły vs Lech jest z gatunku 'fantasy'. Gdyby jednak faktycznie miał miejsce i mecz ligowy zostałby faktycznie przeniesiony do Poznania, zakładam, że mecz musiałby byc ponownie załadowany w odwrotnej kolejności.
Ale tego typu komplikacje mozna zauważyć jedynie w polskich rozgrywkach więc juz mne nic nie zdziwi.

Zorro, piszesz, że straciłeś 1000 EUR. Może inaczej: na jednym meczu nie zarobiłeś, a na tym drugim straciłeś odpowiednio mniej. Czy podnosiłbys larum gdyby Legia wygrała? Czy tez były to zakłady z gatunku: albo wygram albo będę żądał odszkodowania?


I gdzie jest napisane, że jestem pracownikiem Betfair? I jaki to ma związek? Czy jeśli wypowiadałbym się jedynie w temacie: 'Dżemy i przetwory' to musiałbym być od razu pracownikiem Hortexu? Jeśli wypowiadam się na tym forum to jako gracz na Betfair, staram się to robić obiektywnie i z pomocą innym.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Komentator
Bwin jest 100 razy lepsze jesli chodzi o live i bogatośc tego rodzaju oferty


Proszę Cię, nie osłabiaj mnie.

Wszystko zależy co rozumiesz pod magicznym pojęciem LIVE. Jesli to, że w każdym momencie meczu możesz sobie puścic zakład z gatunku: która druzyna zdobędzie kolejny rzut za 3 pkt lub też czy następny gol padnie z główki/rzutu wolnego no to powodzenia życzę.

Sylwiaa #2379269 29/05/2008 04:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by DOMINICCA
Panowie z BF , czy jest w planach opcja dzwiękowego powiadamiania o przyjętych zakładach ?

Dominiko, to jest strona dla Ciebie: http://labs.betfair.com/ Tutaj możesz zgłszać własne propozycje ulepszeń platformy Betfair oraz testować powstające projekty.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Działa Wam to cholerstwo? Mam otwarte zakłady. chciałem skontrować, ale nie mogę wejśc w żaden rynek. To już jest naprawdę kpina z klientów.

ozzy123 #2382068 30/05/2008 03:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Znowu kupa

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Panowie z BF, czy tak powazna firma zamierza w koncu zrobic cos z nieustajacymi awariami serwera itd?

XsebaX #2382186 30/05/2008 04:16
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Szlag by ich trafił :/

To jest jakaś farsa...

Widać, brak konkurencji powoduje, że nie boją się konsekwencji takich cyrków.

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, aker, kamel, forty), 2,558 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,350
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1