Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
robert423 #2371552 26/05/2008 20:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wypłacają na kartę czy na konto?

Bonus: Unibet
robert423 #2371927 26/05/2008 22:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Jak wplaciles karta, to na kerte Ci wypłacą.
Najpierw depozyt zagrac po kursie obojetnie jakim (pilka lub kosz)

a kursy to maja czasami z kosmosu
Wiem bo gram przeszacowane kursy, świat miał przykładowo 1.9a oni nawet do 2.30 głownie w ligach poludniowo ameryk. zasypiaja smile


Loony25 #2371949 26/05/2008 22:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
z kosza też niezłe surebety widze można robić z pinnacle

robert423 #2373072 27/05/2008 04:31
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
No dziwie im sie bo to prawdziwe frajerstwo w tych czasach. Zwlaszcza, ze kupa z nich wchodzi...

Ý€$ #2374395 27/05/2008 21:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
skonczyla sie promocja? bo na stronie nie widze...

andrzejek_84 #2374447 27/05/2008 21:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
juz widze smile w firefoxie mi nie pokazuje

robert423 #2375157 28/05/2008 01:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by robert423
z kosza też niezłe surebety widze można robić z pinnacle

no nie za bardzo bo tutaj liczy sie wynik regulaminowy i w razie dogrywki moze byc zonk

andrzejek_84 #2376244 28/05/2008 06:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
w nba tez czas regulaminowy, nigdzie termsów a propo koszykówki nie widzę?

robert423 #2376246 28/05/2008 06:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
ok znalazłem

andrzejek_84 #2376248 28/05/2008 06:42
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
ktos sie orientuje ile sie czeka na wyplate karta u nich ? pytam , bo chcialbym skorzystac z tego freebetu i zdazyc jeszcze zalapac sie na promocje do bah wink

robert423 #2376251 28/05/2008 06:46
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
a po co ten dopisek Match Prices

Winning bets must predict the winner of the match including extra time.

robert423 #2376300 28/05/2008 07:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wyplacil ktos wogole? w sumie jakby ktos sie uparl to w 2 dni mozna zrobic zaklad i postawic freebeta, promocja juz jakis czas trwa...

andrzejek_84 #2376413 28/05/2008 15:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wpłaciłem, obstawiłem , freebeta nie widać support ma mnie na razie w dupie, po za prośbą o scany(które wczoraj przesłałem)cisza.

crossmen #2376416 28/05/2008 15:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by crossmen
free bet bez problemu przyznawany przez system,oferta szeroka jest co grać praktycznie każdy coś znajdzie dla siebie , z dokumentów standardzik, coś ze zdjęciem , karta z obu stron ( mogą być niektóre nr zasłaonięte ) + rachunek z 3 ostatnich miesięcy .
oprócz 300 euro , załapałem się jeszcze na 30 euro , z okazji ligi mistrzów a freebet do wykorzystania na winner euro 2008
co do wypłat nie wiem ,bo zamierzam u nich zagościć na dłużej bo oferta bogata a i jakoś na limity się nie naciąłem , powinni mieć dobre kursy na euro 2008 więc można u nich posiedzieć
po jakim czasie dostałeś freebeta bo mi już zakład rozliczyli (lost)a freebeta ani widu ani słychu, na e-meile na razie nie odpowiadają

robert423 #2376435 28/05/2008 15:48
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wreszcie mi dali freebeta i łaskawie odpisali na e-meila

robert423 #2376895 28/05/2008 19:11
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
Originally Posted by robert423
wreszcie mi dali freebeta i łaskawie odpisali na e-meila



ile czekales na dodanie tego freeebeta?

tristano #2376937 28/05/2008 19:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
mecz miałem rozliczony w nocy. Rano o 7 wysłałem e-meil z prośbą o freebeta, koło 10 przyszła odpowiedź i freebet na koncie,widać go chyba dopiero przy próbie obstawienia.

robert423 #2376940 28/05/2008 19:28
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
sorry koło 8.48 już miałem

tristano #2385807 31/05/2008 05:19
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
Originally Posted by tristano
ktos sie orientuje ile sie czeka na wyplate karta u nich ?



dwa dni sie czeka dla zainteresowanych smile

tristano #2386391 31/05/2008 18:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by tristano
Originally Posted by tristano
ktos sie orientuje ile sie czeka na wyplate karta u nich ?



dwa dni sie czeka dla zainteresowanych smile


wypłacałeś od nich czy tylko takie info miałeś??

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,809 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1