Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#2391 10/07/2001 02:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Moim zdaniem jeśli chce się wygrać stawiając na X należy wybrać taką drużyne która ma rozeganych dużo meczów a nadal nie ma remisu.
Jak tak stawiałem na Songdal w 12 kolejce posawiłem 100 i nie zremisowali a w 13 postawiłem na remis 200 i był.(Songdal do 12 kolejki mie miało remisu).

Bonus: Unibet
#2392 10/07/2001 12:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Moim zdaniem jeśli chce się wygrać stawiając na X należy wybrać taką drużyne która ma rozeganych dużo meczów a nadal nie ma remisu.
.[/qb]

to moze teraz wypadaloby postawic na Tromsø (14 kolejka i jeszcze nie ma remisu). a co sie stanie gdy seria ta przedluzy sie do 24 bez remisu - nie wesolo ? ciezko wyczuc te norweskie druzyny

#2393 10/07/2001 13:59
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
obmyslam co tu zrobic z czarna serią.. jak dla mnie to jest kilka metod:

1. mozna odpuszczac po np. 5 kolejce i stawiac juz tylko na zwrot
2. mozna calkiem sobie odpuscic, tylko ze wtedy bedzie calkowita wtopa ale nie tak wielka
3. mozna grac mniejszymi kwotami za to na kilka druzyn, ktoras zacznie zarabiac na inne
4. a przede wszystkim z glowa dobrac druzyne

Statystycznie to najlepiej wychodzi sie na druzynach z dolnej polowy tabeli... nawet blizej konca, powiedzmy tak w 3/4 tabeli.
Dobrze dobrana druzyna pozwala przy inwestycji rzedu 5000-8000zł wyrobic w 3 miesiace spokojnie średnią krajową/na miesiac. Jesli to dla kogos niewiele to niech zmieni kwote początkowa, wpółczynnik progresji i voila !

A to wszystko nie wychodząc z domu... nawet saldo na koncie oglądam w telegazecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


pozdrawiam
endriu... wciąż gromadzący fundusze

#2394 12/07/2001 02:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Witam po dłuższej przerwie. Oto mój typ z ligi szwajcarskiej:

118 FC Zurych-St.Gall. "X" 2.85 1tura

Z okazji nowego sezonu wprowadziłem sobie tez pare ograniczeń antybankruckich:
1. Gram do 5 poziomu (wyjątkowo dalej na zwrot)
2. Gram kilko(nasto)ma starannie wyselekcjonowanymi drużynami bez względu na ligę.
3. Koniec sezonu raczej sobie odpuszczę
4. Mam kasę dla każdej drużyny do 5 poziomu.

Endriu
Statystycznie to najlepiej wychodzi sie na druzynach z dolnej polowy tabeli... nawet blizej konca, powiedzmy tak w 3/4 tabeli.

Ogólnie zasada jest taka, że dół tabeli najczęściej remisuje u siebie, a góra na wyjazdach. Drużyny środka maja z tym różnie. Za to łącznie mają przeważnie parę remisów ponad średnia ligową.
Ale to tylko ogólne zasady, a jak wiadomo zasady są po to aby je łamać i różnie może z tym być.

#2395 12/07/2001 05:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Oryginalnie wysłał YOGI:
[qb]4. Mam kasę dla każdej drużyny do 5 poziomu.

[/qb]

cos mi sie wydaje ze za malo kasy uzbierales - tylko do 5 poziomu, ja narazie zbieram fundusze tak do 10 poziomu (zaczynam od malej stawki wyjsciowej 2 moze 5 DM). tylko zeby potem sie nie okazalo ze bedziesz musial grac caly czas na zwroty, 5 poziom to jak dla mnie zdecydowanie za malo. gre tym systemmem bede narazie traktowal jako probe doswiadczalan i jesli okaze sie pomyslna to w przyszlosci zwieksze stawki aby zbierac wieksze zniwo. nie jest to az tak dobry system i zdazaja sie kolejki wiecej niz 7 (tak srednio) bez remisu. jesli moge sie spytac to od jakiej stawki zaczynasz ile na ile druzyn masz zamiar grac i czy wszystkie sa z jednej ligi?

#2396 12/07/2001 13:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
Co do systemu X to uwazam go toche za ryzykowny.Progresje mozna zastosowac w inny ciekawy sposob - obstawiajac 3 mecze o wsp. np. 1,5 wychodzi nam ako 3,375 to wiecej niez placa za remis, a przeciez mozna grac mecze o wsp 2 wtedy ako wychodzi. Mysle ze stosujac progresje do w/w systemu jest pewniejsze niz czekanie az padnie remis.Po za tym wydaje mi sie ze nie wymaga tak duzych nakladow jak system X.

Napiszcie co o tym sadzicie.

#2397 14/07/2001 17:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Mysle, ze stawianie na trzy spotkania to jest dopiero ryzyko. Hi res moglby cos o tym wiecej napisac. Moze jak ktos ma fuksa to mu sie takie cos oplaci. Ja go na pewno nie mam i wole stawiac na jedna druzyne (singlowo) i powolutku cierpliwie sie wzbogacac.
JAk na razie druzyna ktora wybralem do testow SYSTEMU X szwedzka Orebero spisuje sie bardzo dobrze. Ma 7 remisow, a wiec najwiecej ze wszystkich zespolow w lidze.

Pozdrawiam

#2398 14/07/2001 21:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
alki
...jesli moge sie spytac to od jakiej stawki zaczynasz ile na ile druzyn masz zamiar grac i czy wszystkie sa z jednej ligi?

Więc po koleii:
Stawki to 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500zł, z tym że stawka początkowa może być różna dla każdej drużyny.
Mam zamiar grać kilka(naście) drużyn - w zależności ile będę miał kasy. Liga ani kraj nie maja dla mnie znaczenia, wystarczy że dana drużyna będzie spaełniała wymagania i można ją stawiać jako singiel.

Pisałeś też że 5 poziom to za mało. Przez ostatnie pół roku (ponad) prowadziłem sobie małą symulację (bo puszczałem od 3-4 tury) i wyszło mi że większość drużyn wchodziła w 3 turach. Reszta mieściła się w 5-6. Były też dłuższe kolejki (np. Trellborg), ale to juz inna bajka.
Głównie stawiam(łem) na drużyny które w miarę regularnie remisują co 3-8 meczy w ciągu kilku ostatnich lat. Więc jeżeli po 3-4 kolejce wejdę do gry, to prawdopodobieństwo trafienia jest dość znaczne. Trellborg był odstępstwem od tej zasady i sporo się na nim przejechałem. Teraz juz takich rzeczy po prostu nie będę zaczynał. Wiem też że nawet przy mojej selekcji mogą sie zdażyć przestoje, dlatego po 5 turze będę kończył, a reszta odrobi stratę.
Ogólnie trzeba tylko dobrac z głową drużynę(y), troche poczekać i nie popadać w huraoptymizm, a wszystko powinno być dobrze.

Slonic też pisał o grze progresją na mixowane kursy w granicach 1.5-2. To też jest dobra metoda, przecież nie mówi że Sys X jest jedyny i najlepszy. Dla mnie to jest tylko metoda wygrywania gdy nie mam czasu na analizy i oglądanie meczy. Chociaż z 1-2 miesiące na to zawsze się znajdą.

#2399 18/07/2001 04:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
STS 188 Lozanna FC Zurych "X" 3.00 2runda

#2400 18/07/2001 06:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Profesional Sroda 18.07

051 Z.Sarajewo-LewskiS O 3.20

#2401 27/07/2001 04:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
FC Zurych wszedł juz w drugiej koejce, dając 80% zysku.

Teraz do systemu dochodzą:

037 Bohemians-Opava "X" 3.3 1runda

035 Teplice-Olomouc "X" 2.9 1runda

034 <B>Ostrava<B>-V.Zizkov "X" 2.85 1runda

#2402 27/07/2001 23:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał YOGI:
[qb]FC Zurych wszedł juz w drugiej koejce, dając 80% zysku.

Teraz do systemu dochodzą:

037 Bohemians-Opava "X" 3.3 1runda

035 Teplice-Olomouc "X" 2.9 1runda
Tas liga to wielka niewiadoma jedynie pozycja 035 dałbym 1x
034 <B>Ostrava<B>-V.Zizkov "X" 2.85 1runda[/qb]

#2403 29/07/2001 09:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mógłby ktoś rozważyć poniższe propozycje dotyczące systemu x ?

Liga izraelska
II-Liga portugalska
Liga słowacka
Liga szwajcarska

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#2404 29/07/2001 17:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Moj typ:

890 X Malmoe Halmstad 2.80
Stawka: 2000

Malmo nie remisowalo juz od 10 kolejek. W tej albo 2 moze trzeciej powinien pasc remis.

Pozdrawiam

#2405 30/07/2001 14:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Mialem racje. 3:3, alez oni graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Pzdr

Jak mi sie bedzie chcialo to zaktualizuje tabele.

#2406 30/07/2001 17:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
STS

979 X Hammarby Trelleborg 3.60
stawka: 1000zl

Pzdr

#2407 03/08/2001 02:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
---chcecie remisy to macie:

HERTHA BERLIN---BORUSSIA DORTMUND
CHATEAROUX------MARSEILLE
RUCH CHORZÓW----LEGIA WARSZAWA

-------------------------------------------------------------------------PatricuS... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#2408 03/08/2001 18:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Oto moje typy na piątkowy wieczór:
Ruch - Legia 0
Zalaegerszeg - MTK 0
Marseille - Bordeaux 0
Schweinfurt - Saarbrucken 0
do tego dodałem Ahlen - Furth 1 ---- to wszystko w profie w kombinacji 3 z 5.

#2409 04/08/2001 21:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Kontynauacja moich typów:

035 Pribram-Bohemians "X" 3.3 2runda

036 Olomuc-Brno "X" 4 2runda

038 Drnovice-Ostrava "X" 3 2 runda

W najbliższym tygodniu wyjeżdzam i nie będę się raczej udzielał na forum, więć jeżeli te drużyny nie wejdą to ciągnę je dalej.

#2410 12/08/2001 18:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Już jestem z powrotem

Oto typy:

033 Ostrava-Jablonec "X" 3.4 3runda 2-0

036 Bohemians-Olomuc "X" 2.9 3runda 3-0

W zeszłym tygodniu weszło 036 Olomuc-Brno "X" 4 2runda i dało 140% czystego zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1