Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#239402 24/05/2003 18:21
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dziś 4 mecze WNBA, z których 2 moim zdaniem warto zagrać:

Cincinnati-LA 2 (u nas po 1,4-1,45 i takie kursy są mniej więcej wszędzie). Pierwszy mecz w kupionej przez kasyno byłej drużynie z Orlando przeciwko głównemu kandydatowi do mistrzostwa LA Sparks wzmocnionej dodatkowo centrem z Phoenix, uznaną już w WNBA Gillom. Nie widzę inaczej.

SA-Seattle 1 1,80 (w profie to dużo, w Centerbet tylko 1,46).
San Antonio to była drużyna z Utah (Salt Lake City). Seattle ma już za sobą jeden mecz, porażka z Houston 64-75, z tymże wynik tej rywalizacji został już praktycznie przesądzony w 1 połowie. Jak na kurs 1,80 warto spróbować.

Bonus: Unibet
#239403 25/05/2003 15:43
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Cincinatti-LA 73-82 OK
San Antonio-Seattle 65-56 OK

#239404 04/06/2003 15:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam Przyjacielu!

Przede wszystkim dzięki za typy - jesteś wielki w te klocki.
Mam prośbę! Na których saitach można znależć kursy na WNBA. Gamebookers i centerbet dali na początku sezonu parę meczy i póżniej wycofali się z tego biznesu. Teraz mam problem i dlatego piszę do Ciebie.
Mój mail [email][email protected]<br[/email] />Dzięki

#239405 04/06/2003 15:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał vitia:
[qb]Witam Przyjacielu!

Przede wszystkim dzięki za typy - jesteś wielki w te klocki.
Mam prośbę! Na których saitach można znależć kursy na WNBA. Gamebookers i centerbet dali na początku sezonu parę meczy i póżniej wycofali się z tego biznesu. Teraz mam problem i dlatego piszę do Ciebie.
Mój mail [email][email protected]<br[/email] />Dzięki[/qb]
Wcale sie nie wycofali - tyle ze kursy pojawiaja sie bardzo pozno (2-3 godziny przed rozpoczeciem meczow). A buki w necie ktore oferuja wnba to np: Betinternet, Bet365, Sportingbet, 5 Dimes, Gamebookers, Canbet, PinnacleSports, MegaSB.

#239406 04/06/2003 18:44
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
A co panowie myslicie o meczu:

CHARLOTTE-SAN ANTONIO 1,5- 15,0- 2,5- 1,36- 2,14
STS

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pinez

#239407 07/06/2003 17:45
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Sorry Vitia, że nie odpowiedziałem, ale ostatnio bawiłem się w MLB w Totomixie; over/under. Niestety dzisiaj widzę już, że goście zaczęli wpadać na to, że jak dają sumę punktów powyżęj 10 za 2,25, a on-line na ten sam mecz jest 1,85 na over 12,5 to nie robią dobrego interesu.

Więc znowu przeanalizowałem sobie kilka meczyków WNBA, zwłaszcza że jest z czego wybierać i rzuciło mi się w oczy:

T.Catchings-T.Phillips 1 1,45 Totomix
No nie wiem, ale chyba trudno powiedzieć, żeby to nie był banker. Catchings gra średnio kilkanaście minut dłużej na mecz (prawie 40 minut), oddaje 2 razy więcej rzutów przy podobnej skutecznośći. 18-8.

Connecticut-Houston 1 2,10 . Myślę, że warto spróbować. Connecticut wygrał już w Houston różnicą killku punktów. Teraz:
a) Connecticut gra u siebie, gdzie do tej pory porażka z LA po walce
b) Houston bez podstawowej zawodniczki, rozgrywającej Cooper (rzuciła 22pkt w meczu z Connecticut),
c)Houston po wczorajszym meczu przegranym z Charlotte raczej nie na świeżości

Nie ma jeszcze kursów on-line, ale myślę że Houston nie będzie według nich faworytem.
Po za tym gram:

Cleveland-Charlotte 1 1,75

Cleveland 2-1 do tej pory, ale bardzo przekonywująco; jedyna porażka z LA w pierwszym meczu mimo dość wysokiego prowadzenia w trakcie meczu. Później bardzo wysoka wygrana z uważaną za faworyta na Wschodzie drużyną NY, no i wczoraj już po 1.połowie praktycznie rozstrzygnięty mecz na wyjeździe z Washingtonem (dzięki czemu cały zespół zagrał w drugiej części z myślą o dzisiejszym spotkaniu). Myślę, że kluczem do wygranej Cleveland będą zbiórki. Mecz na pewno nie będzie łatwy (Charlotte wygrał ostatnie 4 mecze z rzędu), ale za 1,75 myślę, że warto.

Sacramento-LA 2

Jedyny problem to motywacja. 5 zwycięstw z rzędu to dużo jak na początek i kiedyś ta passa pewnie się skończy. Koszykarki LA zagrały z Sacramento u siebie podobnież najgorszy mecz i stąd zwycięstwo po dogrywce. Nie widzę powodu, by miały powtarzać to po raz drugi.

#239408 08/06/2003 10:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Ladnie dzis Soczi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Houston bez podstawowej zawodniczki, rozgrywającej Cooper tu jeszcze w trakcie meczu wypadla z kontuzja najlepiej rzucajaca Sheryl Swoopes. Jak sprawa okaza sie powazniejsza to ciezkie chwile czekaja Huston. Szkoda ze jutro / juz dzis / nie graja moze by jakis ciekawy kurs nasze buki wystawily przeciwko "Kometom"

#239409 10/06/2003 14:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Houston bez podstawowej zawodniczki, rozgrywającej Cooper tu jeszcze w trakcie meczu wypadla z kontuzja najlepiej rzucajaca Sheryl Swoopes. Jak sprawa okaza sie powazniejsza to ciezkie chwile czekaja Huston. Szkoda ze jutro / juz dzis / nie graja moze by jakis ciekawy kurs nasze buki wystawily przeciwko "Kometom"
--------------------------------------------------
Houston-Sacramento 1.42 14 2.8 1.29 2.35
No i jest dobry kurs tylko czy info jest jeszcze aktualne...moze ktos wie...
chociaz Sacramento juz 3 porazki z rzedu ale jak Houston bez 2 zawodniczek to sobie na pewno poradzą...

#239410 10/06/2003 16:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Swoopes out with ankle injury

2 do 3 tygodnie out

http://sports.yahoo.com/wnba/news?slug=ap-comets-swoopesinjury&prov=ap&type=lgns

Cynthia Cooper, who came out of retirement this season, has missed the last three games with a right rotator cuff tear. She is expected to miss at least two weeks.

Tej tez nie bedzie dalej.

Chyba mozna sprobowac Houston- Sacramento

#239411 10/06/2003 18:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
A jak było w poprzednich sezonach między tymi zespołami? Znacie może stronkę, gdzie można porównać H2H drużyn WNBA?

#239412 10/06/2003 19:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
qrwa totomix juz zmienił stawe na 2.25 a własnie tam obstawiłem bo mam najblizej a skojażyłem dopiero na chatce....oj niedobrze
....H2H jest zupełnie bez znaczenia przynajmniej mi sie tak wydaje ale z tego co wiem 2>1 w poprzednim sezonie dla comet...
pozdro i niech wejdzie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239413 10/06/2003 21:50
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Ja zagrałem, jak było jeszcze za 2,80 ale nie jestem za bardzo przekonany. Na pewno kurs 2,80 jest wartościowy, nawet po odliczeniu podatku, ale i bez tych dwóch zawodniczek Houston jakoś sobie radziło w meczu z Cincinnati. Wszystko zależy od tego czy Sacramento wyłączy z Gry Thompson czy nie. Na pewno będzie łatwiej bez Cooper i Swoopes, poza tym i ławka Houston jest o wiele szczuplejsza, jeżeli w ogóle można coś o niej powiedzieć.

#239414 11/06/2003 17:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
no coz Sac nie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ja sie za bardzo posępiłem
ale wielkie dzieki za info na temat kontuzji w zespole Komet
...mecz ogólnie był b wyrównany...w zespole gosci dobrze ostatnio dysponowana TICHA PENICHEIRO była nie wpełni sił nie rzuciła punktu...miała wogóle nie grac...po prostu Sac to słaby zespół i tyle...nie widze ich juz w play-offach...
a Houston maja jeszcze Thomson która rzuciła 22 pkt. tak jak pisał Soczi kluczem do zwyciestwa było jej zatzrymanie co sie ni udało
pozdro
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239415 13/06/2003 05:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
...proponuje cos takiego..

1 13/06/2003 CHA Sting @ PHX Mercury
(Game Totals) Over 125.5 :4gw:


...w obronie obie druzyny graja slabo, 14 i 15 miejsce w lidze, za to w atkau idze im juz znacznie lepiej 5 i 6 miejsce w lidze, mysle ze linia jest atrakcyjna do zagrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#239416 13/06/2003 15:08
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Nie zgadzam się z tezą jakoby sacramento był słabym zespołem, skład mają całkiem niezły-chociażby Cambell,Griffith czy Penicheiro o playoff powalczą i w sumie można je grać np. jutro ze słabą indianą-kurs w profie 1,46

#239417 14/06/2003 17:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dzisiaj znów sporo spotkań (konkretnie siedem) i choć na razie buki w USA nie podały kursów (bo pewnie jeszcze śpią) nasi już od dawna je mają. Najbardziej podoba mi się dzisiaj:
Washington-Detroit 2 2,20 w STS-ie. Profesjonał ma kursy po równo i myślę, że jest bliżej prawdy, choć moim zdaniem faworytem w tym meczu powinno być Detroit. Drużyna z Detroit jest lepsza pod względem każdej statystyki (skuteczności, ilości zbiórek czy gry w obronie). Do tego dochodzi kontuzja czołowej zawodniczki Holdsclaw i oprócz meczu u siebie z bardzo przeciętnym San Antonio same porażki. Wczoraj 14 punktami z Connecticut na wyjeździe, więc bez specjalnego przygotowania na ten mecz. Detroit wydaje się dosyć solidną drużyną i wygrywa wyraźnie z teoretycznie słabszymi, a taką drużyną jest z pewnością Washington bez Holdsclaw.

Cleveland-Connecticut 1 1,50 też z STS-u. Kurs może nie rewelacyjny, ale jestem przekonany iż Cleveland poradzi sobie w tym meczu bez większych trudności, wygrywając walkę pod koszami (statystyka zbiórek: Cleveland 36-29, Connecticut 34-40 średnio na mecz) i znacznie lepszą grą w obronie. Myślę, ż Connecticut po wspomnianym już wygranym meczu z Washington u siebie, nieco odpuści, by powalczyć o zwycięstwo za kilka dni, znów z Cleveland, ale tym razem u siebie.

Sacramento-Indiana 1 1,50 choć tu nie jestem już tak do końca przekonany. Indiana u siebie i Indiana na wyjeździe to zupełnie dwie różne drużyny i jeżeli nic się w tym układzie nie zmieni, to nie powinno być problemu - 1.

Podsumowując na sobote najbardziej podoba mis ię double:
Washington-Detroit 2 2,20
Polska-Meksyk 2 1,95

Kurs z STS-u (okolo 3,86 po odliczeniu podatku. Ten drugi mecz z turnieju u-20 w Toulonie.

#239418 14/06/2003 20:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Washington-Detroit 2 2,20

To tez mi dzis najbardziej sie spodobalo.

Sprobowalem jeszcze Phoenix [email][email protected][/email] w toto-mix

#239419 15/06/2003 01:56
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Detroit w Centerbecie za 1,60, w WH za 1,62, więc jestem dobrej myśli. Cleveland wyceniają podobnie (w przedziale 1,45-1,60).

#239420 15/06/2003 10:23
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzis wszystko gladko i nawet bez walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239421 17/06/2003 16:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mecz na szczycie kto wygra?:
Detroit - L.Angeles

Western Conference
1.Los Angeles 9-0 1.000

Eastern Conference
1.Detroit 3 1 0.750

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1