Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#239442 22/06/2003 08:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Cleveland 62, Houston 63 Ft

5 oczek braklo do lini. Przez ostatnie 3 min tez tylko 8 pkt zrobily. Graly akcje na pelny czas i nie trafialy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Nic jutro nowy dzien a teraz ogladamy Lewisa jak sie z Vitalijem leja. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#239443 23/06/2003 00:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzis mam NY @1.6 w STS
W sieci daja widze handi -5.5 troche duzo i chyba poprzestane na tym z "naziemnego" buka

#239444 24/06/2003 06:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Na jutro bo dzis nie graja i chyba nic nowego sie nie stanie w tym czasie.

Detroit - Indiana 1.45 STS

#239445 25/06/2003 03:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dorzuce jeszcze w sieci BHB

Detroit Shock Vs WNBA Indiana Fever Sides -5½ -110

#239446 25/06/2003 08:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Shock 68, Fever 60 FT

Od tego meczu juz z bilansem (pewnie wypadaloby) zawsze bedzie buk i u naziemnych kurs do bilansu X 0.9
W BHB "BeverlyHillsBookie" (maja tylko handi i totale) zawsze jest kurs -110 czyli stawiam 110 zeby wygrac 100

Stawka na wszystkie typy 100 "groszy"

Trafione/nietrafione/zwroty/+,-

2-0-0 / +230

Pozdrawiam

#239447 25/06/2003 12:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Tak myslalem ze beda problemy z dodawaniem :rolleyes: Na koniec dnia (nocy) - bywa. Dobrze ze jeszcze przed spaniem tu zagladnalem.

Bilans powinno byc za :

Detroit Shock Vs WNBA Indiana Fever Sides -5½ -110 --> Win +100 groszy

Detroit - Indiana 1.45 STS --> Win +30 groszy ( a nie 130)

2-0-0 / +130

Dobrej nocy lub udanego dnia jak ktos woli.

#239448 25/06/2003 20:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich
Od niedawna interesuję się WNBA
dzisiaj w/g mnie na pewno(typy z toto mix-a)

New York - Phenix 1 1,23
B,Hammon- A.williams 1 1.28
małe kursu ale w/g mnie to pewne mecze

#239449 25/06/2003 20:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A.Williams tio jedyna dobrze rzucająca w Phenix ale nie powinna wygrać z Hammon bo przecierz ona jest rówież jezeli nie jedyną to napewno najlepiej rzucającą zawodniczką w New York

#239450 25/06/2003 20:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
New York to jeden z tychzespołówe które potrafią nawiązać walkę z La Lakers dlatego NY powinno wygrać bez problemów.

Jak będzie zobaczymy

#239451 25/06/2003 20:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Oryginalnie wysłał Czesiu exe:
[qb]New York to jeden z tychzespołówe które potrafią nawiązać walkę z La Lakers dlatego NY powinno wygrać bez problemów.

Jak będzie zobaczymy[/qb]
Nie wiedziałem, że Lekersi są kobietami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale jeżeli Liberty potrafi sobie z Bryantem i spółką poradzić to powinni wygrać bez problemu z Phoenix.
Tak na poważnie to rzeczywiście interesujący typ ale wolałbym zagrac handicapem za większu kurs. Troche to denerwujące że w necie tak późno dają kursy na WNBA.

Pozdro

#239452 25/06/2003 21:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
za Lakers sorry powinno rzeczywiścier być Liberty ale wiadomo o co chodzi

ps, w jakim bukmacherze stawiasz na necie mecze WNBA.

#239453 25/06/2003 21:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Goget ja też bvym postawił z handicaptem ale na expekt w ogóle nie dają WNBA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239454 25/06/2003 21:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Oryginalnie wysłał Czesiu exe:
[qb]za Lakers sorry powinno rzeczywiścier być Liberty ale wiadomo o co chodzi

ps, w jakim bukmacherze stawiasz na necie mecze WNBA.[/qb]
Masz tak dwa kluby o któryś wspomniałeś. Jeden to jest New York Liberty a w Los Angeles jest LA Sparks. Na necie WNBA jest w betandwin, centrebet, bet365. Zwykle są handi -5 do -10. W profie jest dość przyzwoity kurs na jutrzejszy mecz między ekipą Gosi Dydek z San Antonio a własnie Sparks. Jutro jak znajde czas to wrzuce małą analizę.

Pozdro

#239455 25/06/2003 23:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Czesiu exe:
[qb]Witam wszystkich
Od niedawna interesuję się WNBA
dzisiaj w/g mnie na pewno(typy z toto mix-a)

New York - Phenix 1 1,23
B,Hammon- A.williams 1 1.28
małe kursu ale w/g mnie to pewne mecze[/qb]
Troche pozno na naziemne buki ale

NY po takim kursie jak dla mnie nie dogrania u naszych bukow jeszcze podatek.

B,Hammon- A.williams 1 1.28
A tu przy takich kursach to dla mnie do grania byla 2 A.Williams

Niby powinna Hammon to wygrac ale nie jest to dla mnie az takie pewne jak wydaje sie Toto-mixowi.

Ja dzis nasze buki odpuscilem moze wieczorem cos w necie znajde.

Hejki

#239456 26/06/2003 03:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
Na jakiej stronce mozna mecze wnba sledzić na zywo
Z góry dzekuje
Pozdro

#239457 26/06/2003 03:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
Czy na betandwin, centrebet, bet365 mozna grac w złotówkach?????

#239458 26/06/2003 05:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał trizi:
[qb]Na jakiej stronce mozna mecze wnba sledzić na zywo
Z góry dzekuje
Pozdro[/qb]
np.

http://www.wnba.com/
http://sports.yahoo.com/wnba
http://www.sportsline.com/wnba

#239459 26/06/2003 13:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]
B,Hammon- A.williams 1 1.28
A tu przy takich kursach to dla mnie do grania byla 2 A.Williams

Niby powinna Hammon to wygrac ale nie jest to dla mnie az takie pewne jak wydaje sie Toto-mixowi.[/qb]
B,Hammon 12pkt -- A.williams 14pkt

a ja wczoraj do mixa sie nie wybralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Kurs pewnie kolo 3.0 byl do wziecia, nie wiem bo mi sie strona mixa nie otwiera. Nie wiem tez co na dzis dadza ale to potem jak sie przespie.

A swoja droga ma ktos tez taki problem ze stronka Toto-mixa nie wchodzi? U mnie wszystko sie ladnie wchodzi poza Toto-mixem.

Tak ze kursy i pary jakie maja dostaje mailem albo dopiero w punkcie widze oferte, co troche komplikuje sprawe bo za laptopa musi wtedy moja mozgownica robic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#239460 27/06/2003 03:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Connecticut Sun Vs WNBA Indiana Fever Sides -4 @ -110

#239461 27/06/2003 11:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bronn tego zdarzenia Hammon-Wiliams to mogę :Ci tylko pogratulować piwo:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1