|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Cleveland 62, Houston 63 Ft
5 oczek braklo do lini. Przez ostatnie 3 min tez tylko 8 pkt zrobily. Graly akcje na pelny czas i nie trafialy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nic jutro nowy dzien a teraz ogladamy Lewisa jak sie z Vitalijem leja. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dzis mam NY @1.6 w STS W sieci daja widze handi -5.5 troche duzo i chyba poprzestane na tym z "naziemnego" buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Na jutro bo dzis nie graja i chyba nic nowego sie nie stanie w tym czasie.
Detroit - Indiana 1.45 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dorzuce jeszcze w sieci BHB
Detroit Shock Vs WNBA Indiana Fever Sides -5½ -110
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Shock 68, Fever 60 FT
Od tego meczu juz z bilansem (pewnie wypadaloby) zawsze bedzie buk i u naziemnych kurs do bilansu X 0.9 W BHB "BeverlyHillsBookie" (maja tylko handi i totale) zawsze jest kurs -110 czyli stawiam 110 zeby wygrac 100
Stawka na wszystkie typy 100 "groszy"
Trafione/nietrafione/zwroty/+,-
2-0-0 / +230
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Tak myslalem ze beda problemy z dodawaniem :rolleyes: Na koniec dnia (nocy) - bywa. Dobrze ze jeszcze przed spaniem tu zagladnalem.
Bilans powinno byc za :
Detroit Shock Vs WNBA Indiana Fever Sides -5½ -110 --> Win +100 groszy
Detroit - Indiana 1.45 STS --> Win +30 groszy ( a nie 130)
2-0-0 / +130
Dobrej nocy lub udanego dnia jak ktos woli.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich Od niedawna interesuję się WNBA dzisiaj w/g mnie na pewno(typy z toto mix-a)
New York - Phenix 1 1,23 B,Hammon- A.williams 1 1.28 małe kursu ale w/g mnie to pewne mecze
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A.Williams tio jedyna dobrze rzucająca w Phenix ale nie powinna wygrać z Hammon bo przecierz ona jest rówież jezeli nie jedyną to napewno najlepiej rzucającą zawodniczką w New York
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
New York to jeden z tychzespołówe które potrafią nawiązać walkę z La Lakers dlatego NY powinno wygrać bez problemów.
Jak będzie zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Oryginalnie wysłał Czesiu exe: [qb]New York to jeden z tychzespołówe które potrafią nawiązać walkę z La Lakers dlatego NY powinno wygrać bez problemów.
Jak będzie zobaczymy[/qb] Nie wiedziałem, że Lekersi są kobietami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale jeżeli Liberty potrafi sobie z Bryantem i spółką poradzić to powinni wygrać bez problemu z Phoenix. Tak na poważnie to rzeczywiście interesujący typ ale wolałbym zagrac handicapem za większu kurs. Troche to denerwujące że w necie tak późno dają kursy na WNBA. Pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
za Lakers sorry powinno rzeczywiścier być Liberty ale wiadomo o co chodzi
ps, w jakim bukmacherze stawiasz na necie mecze WNBA.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Goget ja też bvym postawił z handicaptem ale na expekt w ogóle nie dają WNBA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Oryginalnie wysłał Czesiu exe: [qb]za Lakers sorry powinno rzeczywiścier być Liberty ale wiadomo o co chodzi
ps, w jakim bukmacherze stawiasz na necie mecze WNBA.[/qb] Masz tak dwa kluby o któryś wspomniałeś. Jeden to jest New York Liberty a w Los Angeles jest LA Sparks. Na necie WNBA jest w betandwin, centrebet, bet365. Zwykle są handi -5 do -10. W profie jest dość przyzwoity kurs na jutrzejszy mecz między ekipą Gosi Dydek z San Antonio a własnie Sparks. Jutro jak znajde czas to wrzuce małą analizę. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Czesiu exe: [qb]Witam wszystkich Od niedawna interesuję się WNBA dzisiaj w/g mnie na pewno(typy z toto mix-a)
New York - Phenix 1 1,23 B,Hammon- A.williams 1 1.28 małe kursu ale w/g mnie to pewne mecze[/qb] Troche pozno na naziemne buki ale NY po takim kursie jak dla mnie nie dogrania u naszych bukow jeszcze podatek. B,Hammon- A.williams 1 1.28 A tu przy takich kursach to dla mnie do grania byla 2 A.Williams Niby powinna Hammon to wygrac ale nie jest to dla mnie az takie pewne jak wydaje sie Toto-mixowi. Ja dzis nasze buki odpuscilem moze wieczorem cos w necie znajde. Hejki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56 |
Na jakiej stronce mozna mecze wnba sledzić na zywo Z góry dzekuje Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56 |
Czy na betandwin, centrebet, bet365 mozna grac w złotówkach?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb] B,Hammon- A.williams 1 1.28 A tu przy takich kursach to dla mnie do grania byla 2 A.Williams
Niby powinna Hammon to wygrac ale nie jest to dla mnie az takie pewne jak wydaje sie Toto-mixowi.[/qb] B,Hammon 12pkt -- A.williams 14pkt a ja wczoraj do mixa sie nie wybralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Kurs pewnie kolo 3.0 byl do wziecia, nie wiem bo mi sie strona mixa nie otwiera. Nie wiem tez co na dzis dadza ale to potem jak sie przespie. A swoja droga ma ktos tez taki problem ze stronka Toto-mixa nie wchodzi? U mnie wszystko sie ladnie wchodzi poza Toto-mixem. Tak ze kursy i pary jakie maja dostaje mailem albo dopiero w punkcie widze oferte, co troche komplikuje sprawe bo za laptopa musi wtedy moja mozgownica robic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Connecticut Sun Vs WNBA Indiana Fever Sides -4 @ -110
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bronn tego zdarzenia Hammon-Wiliams to mogę :Ci tylko pogratulować piwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka