|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
WNBA Seattle Storm Vs WNBA Cleveland Rockers Over 129½ -110
2-1-0 / +20
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
New York guard Becky Hammon grala dzis tylko przez 12 sek. i ja zniesli. http://sports.yahoo.com/wnba/news?slug=ap-liberty-hammon&prov=ap&type=lgns Jak powazna to kontuzja dopiero sie okaze. NY nastepny mecz ma dopiero 1 lipca. Do tej pory to juz i my i nasze buki naziemne beda wiedziec wszystko. W kazdym badz razie narazie ostroznie z graniem na lub przeciw NY. ( Chyba ze bedzie jakas promocja) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Juz wydluzyli artykul pod powyzszym linkiem i wiadomo ze Becky Hammon nie zagra do konca sezonu. Troche jej szkoda bo ladnie grala ale bywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Kurcze jak Detroit i Los Angeles mogly przegrac??? Jak i to z jakimis leszczami u siebie...hyh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Orientuje się ktoś gdzie można znaleść na necie typy na WNBA typerów z USA.
PS. Soczi i Bron odwalacie tu kawałek dobrej roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby tak dalej i częściej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Na dzis tylko 1 mecz, ale wydaje mi sie 100% w t-mix'ie z poz. 624(Charlotte-Seattle 1 1,65) i 625(A. Stinson-S. Bird 1 1,70) uzyskujemy AKO 2,81 (1 i 1) Ja stawiam za 20,00. Jak wejdzie, to zagram za to jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Co o tym meczu sadzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
A tak wogole, to nie wiecie, czy expekt ma zamiar wystawiac kursy na WNBA? Czy gdzies mozna wogole stawiac tak jak w t-mix'ie head to head zawodniczek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Vira: [qb]Na dzis tylko 1 mecz, ale wydaje mi sie 100% w t-mix'ie z poz. 624(Charlotte-Seattle 1 1,65) i 625(A. Stinson-S. Bird 1 1,70) uzyskujemy AKO 2,81 (1 i 1) Ja stawiam za 20,00. Jak wejdzie, to zagram za to jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Co o tym meczu sadzicie??[/qb] Ja naziemne buki odpuszcze. O ile (Charlotte-Seattle 1 1,65) wydaje sie ze powinno wejsc. W Seattle nie grala w ostatnim meczu Lauren Jackson a dzis niewiadomo czy zagra. I tu jest problem. Charlotki w domu graja swietnie ( od kiedy nie ma meskiej druzyny w miescie bardzo sie staraja). To Seatlle ostatnio tez bardzo dobra forme prezentuje. Jednak bez Lauren Jackson powinno byc zwyciestwo gospodyn. Jednak wtedy z H2H 625(A. Stinson-S. Bird 1 1,70) moze byc roznie Sue Bird bedzie sila rzeczy musiala konczyc wiecej akcji niz normalnie i moze to wygrac. Ja narazie napewno sie wsztrzymam z graniem czegokolwiek. Moze wieczor bedzie cos wiecej wiadomo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Charlotte-Seattle 1
W Seattle najprawdopodobniej nie będzie grała L.Jackson, i tak właśnie myślą chyba buki. W pinnacle HC -7 na gospodynie, a to oznacza iż kurs jest nie większy niż 1,35 w money line. W Totomixie do zagrania za 1,65.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Bylem w sts i tez sie jednak skusilem jak L.Jackson nie zagra to powinno wejsc gladko jak zagra to pewnie bedzie walka. Zobaczymy. Charlotte - Seattle [email] [email protected][/email] / sts 3-1-0 / +120
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Storm 83, Sting 71
Jednak L.Jackson zagrala caly mecz. Punktow natlukla a walka byla tak do 5 min. przed koncem potem dziewczyny ze SEATTLE odjechaly. :rolleyes:
3-2-0 / +20
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Houston - Minnesota 1 1.35 Detroit - S.Antonio 1 1.27 N.York - Connecticut 1 1.43
Czyżby same na dziś 1 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
kurs w toto na NY jest 1,65 :eek:
Mało się znam na wnba ale tu powinna być '1' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
z tym NY to bym uważał,bo tam nie gra jakaś kluczowa zawodniczka,dlatego taki wysoki kurs,bo buki liczą na wtope
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Tak na pierwszy rzut oka wyglada ze 3 razy Home Win dzis.
NY bez Becky Hammon - stad kurs ale powinny sobie poradzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
W mixie kurs polecial NY jest za 1.45 za to teraz w GB puscilem
CON Sun v NY Liberty 2 @ 1.55 / 200 groszy
i double
SA Silver Stars v DET Shock 2 @ 1.20 MIN Lynx v HOU Comets 2 @ 1.46
ako 1.75 / 100 groszy
3-2-0 / +20
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Sorry wczoraj za Charlotte, nie do końca sprawdzone info, bardziej w oparciu o kursy on-line z USA. Charlotte mnie wczoraj srogo zawiodło, a dzień zapowiadał się wspaniale. No cóż.
Dzisiaj wydaje się, że powinny wygrywać gospodarze/gospodynie. NY bez Hammon na cały sezon, ale z Connecticut nie powinny mieć większych problemów. Dzisiaj nic nie stawiam, trochę niskie kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Houston - Minnesotta 1 :5gw: NY - Concenuttion under 142.5 :4gw:
Powodzenia wszystkim!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Houston - Minnesota 1 1.35 Detroit - S.Antonio 1 1.27 N.York - Connecticut 1 1.43
Czyżby same na dziś 1 ??[/qb] New York - Connecticut 1 90:64 Detroit - San Antonio 1 99:88 Houston - Minnesota 1 71:69 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
To co na dzisiaj Indiana+Sacramento.
Bardziej przekonuje mnie Sacramento, Washington to zdecydowanie najslabszy druzyna ligi i nie powinna sprawic problemu dla Sacramento.
Phoenix na wyjazdach tez nie blyszczy...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|