Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#239462 28/06/2003 04:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
WNBA Seattle Storm Vs WNBA Cleveland Rockers Over 129½ -110

2-1-0 / +20

Bonus: Unibet
#239463 28/06/2003 08:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
New York guard Becky Hammon grala dzis tylko przez 12 sek. i ja zniesli.

http://sports.yahoo.com/wnba/news?slug=ap-liberty-hammon&prov=ap&type=lgns

Jak powazna to kontuzja dopiero sie okaze. NY nastepny mecz ma dopiero 1 lipca.

Do tej pory to juz i my i nasze buki naziemne beda wiedziec wszystko.

W kazdym badz razie narazie ostroznie z graniem na lub przeciw NY. ( Chyba ze bedzie jakas promocja) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#239464 28/06/2003 12:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Juz wydluzyli artykul pod powyzszym linkiem i wiadomo ze Becky Hammon nie zagra do konca sezonu. Troche jej szkoda bo ladnie grala ale bywa.

#239465 29/06/2003 19:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Kurcze jak Detroit i Los Angeles mogly przegrac???
Jak i to z jakimis leszczami u siebie...hyh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#239466 29/06/2003 20:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Orientuje się ktoś gdzie można znaleść na necie typy na WNBA typerów z USA.

PS. Soczi i Bron odwalacie tu kawałek dobrej roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby tak dalej i częściej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro

#239467 30/06/2003 18:13
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Na dzis tylko 1 mecz, ale wydaje mi sie 100% w t-mix'ie z poz. 624(Charlotte-Seattle 1 1,65) i 625(A. Stinson-S. Bird 1 1,70) uzyskujemy AKO 2,81 (1 i 1) Ja stawiam za 20,00. Jak wejdzie, to zagram za to jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Co o tym meczu sadzicie??

#239468 30/06/2003 18:15
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
A tak wogole, to nie wiecie, czy expekt ma zamiar wystawiac kursy na WNBA? Czy gdzies mozna wogole stawiac tak jak w t-mix'ie head to head zawodniczek?

#239469 30/06/2003 19:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]Na dzis tylko 1 mecz, ale wydaje mi sie 100% w t-mix'ie z poz. 624(Charlotte-Seattle 1 1,65) i 625(A. Stinson-S. Bird 1 1,70) uzyskujemy AKO 2,81 (1 i 1) Ja stawiam za 20,00. Jak wejdzie, to zagram za to jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Co o tym meczu sadzicie??[/qb]
Ja naziemne buki odpuszcze.
O ile (Charlotte-Seattle 1 1,65) wydaje sie ze powinno wejsc. W Seattle nie grala w ostatnim meczu Lauren Jackson a dzis niewiadomo czy zagra. I tu jest problem. Charlotki w domu graja swietnie ( od kiedy nie ma meskiej druzyny w miescie bardzo sie staraja). To Seatlle ostatnio tez bardzo dobra forme prezentuje. Jednak bez Lauren Jackson powinno byc zwyciestwo gospodyn. Jednak wtedy z H2H 625(A. Stinson-S. Bird 1 1,70) moze byc roznie Sue Bird bedzie sila rzeczy musiala konczyc wiecej akcji niz normalnie i moze to wygrac.

Ja narazie napewno sie wsztrzymam z graniem czegokolwiek. Moze wieczor bedzie cos wiecej wiadomo.

#239470 30/06/2003 21:15
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Charlotte-Seattle 1

W Seattle najprawdopodobniej nie będzie grała L.Jackson, i tak właśnie myślą chyba buki. W pinnacle HC -7 na gospodynie, a to oznacza iż kurs jest nie większy niż 1,35 w money line. W Totomixie do zagrania za 1,65.

#239471 30/06/2003 21:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Bylem w sts i tez sie jednak skusilem jak L.Jackson nie zagra to powinno wejsc gladko jak zagra to pewnie bedzie walka. Zobaczymy.

Charlotte - Seattle [email][email protected][/email] / sts

3-1-0 / +120

#239472 01/07/2003 07:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Storm 83, Sting 71

Jednak L.Jackson zagrala caly mecz. Punktow natlukla a walka byla tak do 5 min. przed koncem potem dziewczyny ze SEATTLE odjechaly. :rolleyes:

3-2-0 / +20

#239473 01/07/2003 14:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Houston - Minnesota 1 1.35
Detroit - S.Antonio 1 1.27
N.York - Connecticut 1 1.43

Czyżby same na dziś 1 ??

#239474 01/07/2003 14:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
kurs w toto na NY jest 1,65 :eek:

Mało się znam na wnba ale tu powinna być '1' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#239475 01/07/2003 17:24
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
z tym NY to bym uważał,bo tam nie gra jakaś kluczowa zawodniczka,dlatego taki wysoki kurs,bo buki liczą na wtope

#239476 01/07/2003 17:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Tak na pierwszy rzut oka wyglada ze 3 razy Home Win dzis.

NY bez Becky Hammon - stad kurs ale powinny sobie poradzic.

#239477 01/07/2003 21:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
W mixie kurs polecial NY jest za 1.45 za to teraz w GB puscilem

CON Sun v NY Liberty 2 @ 1.55 / 200 groszy

i double

SA Silver Stars v DET Shock 2 @ 1.20
MIN Lynx v HOU Comets 2 @ 1.46

ako 1.75 / 100 groszy

3-2-0 / +20

#239478 01/07/2003 22:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Sorry wczoraj za Charlotte, nie do końca sprawdzone info, bardziej w oparciu o kursy on-line z USA. Charlotte mnie wczoraj srogo zawiodło, a dzień zapowiadał się wspaniale. No cóż.

Dzisiaj wydaje się, że powinny wygrywać gospodarze/gospodynie. NY bez Hammon na cały sezon, ale z Connecticut nie powinny mieć większych problemów. Dzisiaj nic nie stawiam, trochę niskie kursy.

#239479 01/07/2003 23:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Houston - Minnesotta 1 :5gw:
NY - Concenuttion under 142.5 :4gw:

Powodzenia wszystkim!

#239480 02/07/2003 12:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Houston - Minnesota 1 1.35
Detroit - S.Antonio 1 1.27
N.York - Connecticut 1 1.43

Czyżby same na dziś 1 ??[/qb]
New York - Connecticut 1 90:64
Detroit - San Antonio 1 99:88
Houston - Minnesota 1 71:69
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239481 02/07/2003 13:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
To co na dzisiaj Indiana+Sacramento.

Bardziej przekonuje mnie Sacramento, Washington to zdecydowanie najslabszy druzyna ligi i nie powinna sprawic problemu dla Sacramento.

Phoenix na wyjazdach tez nie blyszczy...

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1