|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
czesc , a jest jakis link do MS juniorow(wyniki,live,staty) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Widzę że się trochę pomyliłęm a kursy w profe naprawdę są rewelacyjne:
Sacramento aż -8,5; kurs 1,50 przedstawia się rewelacyjnie Charlotte -4 i -4,5 Indiana -6 Minnesota -5
Wobec powyższego Sacramento, indiana i Charlotte zdecydowanie do zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Pinnacle
Na mecze placi: Indiana@1,40 A Sacramento okolo 1,28
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
GB DET Shock v CHA Sting 2 @ 1.58 / 100g
10-5-0 / +157
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Dodaję jeszcze cosik z on-line betting:
Charlotte -6,5 2,00 (Centerbet) Indiana-NY over 135,5 1,90 (WH)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Ale mecz ale mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))
No mecz zycia rozegrala Coretta Brown <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po przerwie doprowadzila do remisu 42-42 do tego wyniku miala 100%! no i pieknie sie rozszalala w 2 polowie TAMIKA CATCHINGS to spora zasluga tez jej pieknie rzucala za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kropke nad i postawila NIELE IVEY kiedy to przedkonce3m 10 sekund z osobistych wyprowadzila druzyne na 3 punkty ,wtedy to juz graczkom z NY zaczely sie krzyzowac rece:)))
INDIANA - NY 76:89 i piekny cash zarobiony ,moj pierwszy mecz w sezonie zargrany i trafiony moze jeszcze na cos sie skusze:)))) pozdro no piwo musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav: [qb]Ale mecz ale mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))) ... INDIANA - NY 76:89 i piekny cash zarobiony ,moj pierwszy mecz w sezonie zargrany i trafiony moze jeszcze na cos sie skusze:)))) pozdro no piwo musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Gratulacje tylko w tej radosci wynik zly wpisales. Powinno byc : Fever 76, Liberty 69 FT Teraz to masz faktycznie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
a nono Bron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rzeczywiscie pozatym wpgole dzis nie spalem ale grunt ze si9e udalo pozatym dobra robota soczi zwyszukiwaniem kursow bo ja sprawdzam na bet365,oraz pinnacle ,covers ,wetten.de(Zanizaja trzba go znac i uwazac,centrebet,hill(ale on pozno daje) no i polskie buki , a tak pozatym to wczoraj ladny prezent dal totomix Griffith-dydek za 1,45 ale z tego niezkorzystalem:) aler o 5 wsklapie po dwa redbule bylem juz troche lepiej zemna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163 |
Brawo Indiana myslę że to mi wynagrodzi stres w ostatniej minucie i w ogóle w całym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
dajcie strone z tabela wnba bo nigdzie nie moge znalezc jakies statystyki utp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Oryginalnie wysłał TaMaR: [qb]dajcie strone z tabela wnba bo nigdzie nie moge znalezc jakies statystyki utp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dla mnie dobra strona do analiz : http://www.covers.com/data/wnba/game/wnba_lines.html Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
na yahoo sports są tabele, statystyki drużyn odnośnie różnych wskaźników, u siebie, na wyjeździe itp, oraz statystyki zawodniczek, poza tym można pogrzebać po box score'ach każdego meczu
covers - bardzo dobra stronka, też często korzystam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
Soczi - miło będzie zobaczyć jeszcze troche twoich typów z opisami w dziale lekkoatletyka .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
Dzięki za szybką odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ostatnio ktos zapodal fajna stronke na bettingadvice wiec dla tych ktorzy jeszcze jej nie znaja podaje adres http://www.mratings.com/rate/wnba-p.htm mam nadzieje ze bedzie pomocna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Niezła strona petev, podobne statystyki odnośnie power ratings poszczególnych drużyn u siebie i na wyjeździe podawał ostatnio też covers.
Co do jutrzejszych meczy, Seattle w meczu z Houston za 1,81 w profie wydaje się smacznym kąskiem, zwłaszcza jeżeli nie będzie grała w tym meczu Thompson, co jest dość prawdopodobne. Dla przypomnienia Thompson nabawiła się kontuzji, która pozbawiła jej możliwości wystąpienia w sobotnim All-stars, i jak oceniono miała nie grać przez 7-10 dni od (zeszłego poniedziałku). Nawet jednak gdy wystąpi na parkiecie, to Seattle i tak powinno być w tym meczu bardziej zdecydowanym faworytem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
zgadzam sie co do Seattle, swoopes bez pomocy thompson bedzie ciezko cos zdzialac, a kurs w profie wiecej niz zachecajacy. Podobnie sytuacja wyglada z meczem Indiana - Detroit. Fever u siebie niepokonane, bilans 8-0, natomiast shock po swietnym poczatku wyraznie zlapalo zadyszke. duzy plus indiany to tamika catchings ktora ostatnio niesamowita koncowka wygrala wielu osobom kupony (bodajze 5 pktow w 3 lub 4 sek). prof wyraznie przesadzil z kursem na indiane (1,93) tym bardziej ze tydzien temu indiana wygrala u siebie z detroit 85 - 54 :eek: wiec tego kursu kompletnie nie rozumiem. jest jakas kontuzja w indianie czy cos??? ma ktos jakies info??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
Cze, co sądzicie o takich typach na dziś: Angola-Korea 1 Wnezuela-Chiny 1 Seatle-Houston 1 Clevland-Sacramento 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
jo
Co do meczu seattle z Houston to barnes(sea) nie bedzie grala a rezerwa seattle ostatnio slabo rzuca w ostatnich dwu meczach rzycila 5 i 4pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Houston bedzie grala bez Cynthia Cooper ktora ladnie grala w 4 meczach ,jezeli chodzi o Thompson to zeczywiscie w ostatnim meczu nie grala , ale na covers i yahoo niema jej na liscie z kontuzjowanych co oznacza ze niewiadomo czy zagra ,chyba bedzie trza czatowac na kursy za oceanu i moze wtedy bedzie cos wiadomo a jezeli zagra i jest po solidnej kontuzji to mozna sie przystawic na pare z totomixa L.JACKSON-T.THOMPSON KL [email]1@1[/email],50 Szoda ze niewiem na ile ta kontuzja odbila sie na jej zdrowiu bo jezeli bylo by wszystko ok to sadze ze Houston z thompson moze wygrac bo to co seattle zagralo z washingtonem to szkoda gadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do duzych kursow w profie itp to oni sami nie znaja skladow tak do konca co zatym idzie ze u bukow za oceanow ktorzy wystawiaja kursy 6 godzin przed meczem jest duza roznica kursowa jak naprzyklad ostatnio amerykance kolo 1,40 a unas 1,71 wiec to zadna dziwota pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|