Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#239522 10/07/2003 20:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
czesc , a jest jakis link do MS juniorow(wyniki,live,staty) ??

Bonus: Unibet
#239523 10/07/2003 20:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
O przedchwila znalazlem strone gdzie jest LIVE
http://www.galanissportsdata.com/basketball/online/onlinedaywjm.asp

#239524 10/07/2003 20:38
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Widzę że się trochę pomyliłęm a kursy w profe naprawdę są rewelacyjne:

Sacramento aż -8,5; kurs 1,50 przedstawia się rewelacyjnie
Charlotte -4 i -4,5
Indiana -6
Minnesota -5

Wobec powyższego Sacramento, indiana i Charlotte zdecydowanie do zagrania

#239525 10/07/2003 21:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Pinnacle

Na mecze placi:
Indiana@1,40
A Sacramento okolo 1,28

#239526 11/07/2003 02:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB
DET Shock v CHA Sting 2 @ 1.58 / 100g

10-5-0 / +157

#239527 11/07/2003 02:52
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dodaję jeszcze cosik z on-line betting:

Charlotte -6,5 2,00 (Centerbet)
Indiana-NY over 135,5 1,90 (WH)

#239528 11/07/2003 08:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Ale mecz ale mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))

No mecz zycia rozegrala Coretta Brown <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po przerwie doprowadzila do remisu 42-42 do tego wyniku miala 100%! no i pieknie sie rozszalala w 2 polowie TAMIKA CATCHINGS to spora zasluga tez jej pieknie rzucala za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kropke nad i postawila NIELE IVEY kiedy to przedkonce3m 10 sekund z osobistych wyprowadzila druzyne na 3 punkty ,wtedy to juz graczkom z NY zaczely sie krzyzowac rece:)))

INDIANA - NY 76:89 i piekny cash zarobiony ,moj pierwszy mecz w sezonie zargrany i trafiony moze jeszcze na cos sie skusze:))))
pozdro no piwo musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239529 11/07/2003 09:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]Ale mecz ale mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))
...
INDIANA - NY 76:89 i piekny cash zarobiony ,moj pierwszy mecz w sezonie zargrany i trafiony moze jeszcze na cos sie skusze:))))
pozdro no piwo musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Gratulacje tylko w tej radosci wynik zly wpisales.
Powinno byc :

Fever 76, Liberty 69 FT

Teraz to masz faktycznie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam

#239530 11/07/2003 12:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
a nono Bron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rzeczywiscie pozatym wpgole dzis nie spalem ale grunt ze si9e udalo pozatym dobra robota soczi zwyszukiwaniem kursow bo ja sprawdzam na bet365,oraz pinnacle ,covers ,wetten.de(Zanizaja trzba go znac i uwazac,centrebet,hill(ale on pozno daje) no i polskie buki , a tak pozatym to wczoraj ladny prezent dal totomix Griffith-dydek za 1,45 ale z tego niezkorzystalem:) aler o 5 wsklapie po dwa redbule bylem juz troche lepiej zemna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#239531 11/07/2003 13:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
W
member
member
W Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 163
Brawo Indiana myslę że to mi wynagrodzi stres w ostatniej minucie i w ogóle w całym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239532 11/07/2003 18:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
dajcie strone z tabela wnba bo nigdzie nie moge znalezc jakies statystyki utp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239533 11/07/2003 18:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]dajcie strone z tabela wnba bo nigdzie nie moge znalezc jakies statystyki utp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dla mnie dobra strona do analiz : http://www.covers.com/data/wnba/game/wnba_lines.html

Pozdro

#239534 11/07/2003 19:39
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
na yahoo sports są tabele, statystyki drużyn odnośnie różnych wskaźników, u siebie, na wyjeździe itp, oraz statystyki zawodniczek, poza tym można pogrzebać po box score'ach każdego meczu

covers - bardzo dobra stronka, też często korzystam

#239535 11/07/2003 20:43
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
Soczi - miło będzie zobaczyć jeszcze troche twoich typów z opisami w dziale lekkoatletyka .

#239536 14/07/2003 16:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Dzięki za szybką odpowiedz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie

#239537 14/07/2003 23:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ostatnio ktos zapodal fajna stronke na bettingadvice wiec dla tych ktorzy jeszcze jej nie znaja podaje adres http://www.mratings.com/rate/wnba-p.htm
mam nadzieje ze bedzie pomocna

#239538 15/07/2003 02:30
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Niezła strona petev, podobne statystyki odnośnie power ratings poszczególnych drużyn u siebie i na wyjeździe podawał ostatnio też covers.

Co do jutrzejszych meczy, Seattle w meczu z Houston za 1,81 w profie wydaje się smacznym kąskiem, zwłaszcza jeżeli nie będzie grała w tym meczu Thompson, co jest dość prawdopodobne. Dla przypomnienia Thompson nabawiła się kontuzji, która pozbawiła jej możliwości wystąpienia w sobotnim All-stars, i jak oceniono miała nie grać przez 7-10 dni od (zeszłego poniedziałku). Nawet jednak gdy wystąpi na parkiecie, to Seattle i tak powinno być w tym meczu bardziej zdecydowanym faworytem.

#239539 15/07/2003 02:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
zgadzam sie co do Seattle, swoopes bez pomocy thompson bedzie ciezko cos zdzialac, a kurs w profie wiecej niz zachecajacy. Podobnie sytuacja wyglada z meczem Indiana - Detroit. Fever u siebie niepokonane, bilans 8-0, natomiast shock po swietnym poczatku wyraznie zlapalo zadyszke. duzy plus indiany to tamika catchings ktora ostatnio niesamowita koncowka wygrala wielu osobom kupony (bodajze 5 pktow w 3 lub 4 sek). prof wyraznie przesadzil z kursem na indiane (1,93) tym bardziej ze tydzien temu indiana wygrala u siebie z detroit 85 - 54 :eek: wiec tego kursu kompletnie nie rozumiem. jest jakas kontuzja w indianie czy cos??? ma ktos jakies info??

#239540 15/07/2003 15:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Cze, co sądzicie o takich typach na dziś:
Angola-Korea 1
Wnezuela-Chiny 1
Seatle-Houston 1
Clevland-Sacramento 1

#239541 15/07/2003 16:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jo

Co do meczu seattle z Houston to barnes(sea) nie bedzie grala a rezerwa seattle ostatnio slabo rzuca w ostatnich dwu meczach rzycila 5 i 4pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Houston bedzie grala bez Cynthia Cooper ktora ladnie grala w 4 meczach ,jezeli chodzi o Thompson
to zeczywiscie w ostatnim meczu nie grala , ale na covers i yahoo niema jej na liscie z kontuzjowanych co oznacza ze niewiadomo czy zagra ,chyba bedzie trza czatowac na kursy za oceanu i moze wtedy bedzie cos wiadomo a jezeli zagra i jest po solidnej kontuzji to mozna sie przystawic na pare z totomixa L.JACKSON-T.THOMPSON KL [email]1@1[/email],50
Szoda ze niewiem na ile ta kontuzja odbila sie na jej zdrowiu bo jezeli bylo by wszystko ok to sadze ze Houston z thompson moze wygrac bo to co seattle zagralo z washingtonem to szkoda gadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do duzych kursow w profie itp to oni sami nie znaja skladow tak do konca co zatym idzie ze u bukow za oceanow ktorzy wystawiaja kursy 6 godzin przed meczem jest duza roznica kursowa jak naprzyklad ostatnio amerykance kolo 1,40 a unas 1,71 wiec to zadna dziwota
pozdro

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1