|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Wiem ze to moze byc troche drażliwy/smieszny temat, ale pytam calkiem powaznie. Jakie jest wasze zdanie? Akceptujecie zwiazki homo? Czy moze nie robi wam to roznicy? Co mnie sklonilo do zalozenia tego tematu? Otoz chwilowo siedze w UK i w pracy spotykam mase gejow i lesbijek. Uwazam, ze to jest chore na maksa i za kazdym razem robi mi sie niedobrze, jak patrze na tych ludzi. Angoli oczywiscie to nie szokuje, uwazaja ze to normalne (wiadomo poprawnosc polityczna musi byc  ) i dziwia sie mojej reakcji. I tak sie zaczalem zastanawiac czy to moze ja po prostu jestem nietolerancyjny... a moze jednak ludziom tutaj juz totalnie odbilo, ze uwazaja zwiazki homoseksualne za normalnosc. W Polsce mysle ten problem tez jest, moze jeszcze nie na taka skale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Ja osobiście akceptuję fakt, że ludziom mogą podobać się przedstawiciele tej samej płci, ale absolutnie jest przeciwny temu, żeby publicznie wyrażali swoje nieopanowane uczucia (chociażby podczas parad równości). Jeżeli dziewczyna z chłopakiem nachalnie pokazują swoje uczucia, to ich zachowanie jest uznane za obsceniczne. W przypadku homoseksualistów jest to według mnie po prostu niesmaczne. Tak jak mówię: nie mam nic przeciwko gejom (jakoś u lesbijek dużo mniej mnie to boli  ) - niech żyje sobie normalnie z facetem, mogę z nim pogadać, napić się z nim spokojnie piwa, ale najzwyczajniej w świecie nie chcę, żeby przy mnie okazywał swoje uczucia wobec innego faceta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
To już wiemy jaki temat w TiO będzie na topie przez najbliższy tydzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
geje nie lesbijki jak ladne to tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Mnie wkurzają. Zwłaszcza, że zaczynają robić dużo szumu wokół siebie. Związki - no nie wiem ale już na pewno nie dla adopcji. Ogólnie nie lubię słowa tolerancja bo jest strasznie nadużywane i łatwo coraz bardziej granice rozciągać. A tak coś dla poprawienia humoru bo wątek może zrobić się niedługo burzliwy: http://hejt.pl/index.php/2008/06/adam-i-ewa/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
geje nie lesbijki jak ladne to tak  dokladnie, nawet jesli sa 2 ladne lesbijki to moga mnie adoptowac, oprocz tej jedynej adopcji ogolnie jestem przeciw, ZADNYCH ADOPCJI DZIECI W PARACH TEJ SAMEJ PLCI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
rivex filmik mega dobry  najgorsze jest to, ze w pracy wlasnie takich kolesi widuje, a to juz nie jest zabawne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Mnie wkurzają. Zwłaszcza, że zaczynają robić dużo szumu wokół siebie. właśnie, co oni chcą przekazać "tak jestem pedałem i lubie gdy mój chłopak zapina mnie od tłu w mój brudny rów" ? :/ niedobrze mi sie robi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
w Polsce jeszcze normalność przeważa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Kto przyszedł z ojcem? Kto przyszedł z dwoma tatusiami? A gdzie pytanie: kto przyszedł z trzema tatusiami? Jak już szaleć to na całego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
lesbijki jak ladne to tak Eee żeby dwie ładne laski miały się zmarnować  Ewentualnie dwie ładne, ale totalnie głupie, to by nawet było dobre dla ludzkości, żeby się nie rozmnażały  Co to za kraj ? Jak można dzieciom od małego wciskać, że to jest normalne ? Jak to nie było, nie jest i nie będzie normalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Holandia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Goget w tym wlasnie problem, ze w niektorych krajach to juz jest (Holandia) albo bedzie (Anglia) uważane za normalnosc. Mnie to osobiscie przeraza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Dla mnie to jest chore. Jak może dwóch facetów wychowywac dziecko ? Jakie wartości wpajają oni dziecku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Nazywajcie mnie homofobem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
geje nie lesbijki jak ladne to tak  dokladnie, nawet jesli sa 2 ladne lesbijki to moga mnie adoptowac, oprocz tej jedynej adopcji ogolnie jestem przeciw, Te 2 ladne lesbijki, predzej czy pozniej sie zestarzeja, chyba za duzo filmow porno  Oczywiscie jestem przeciwny jakimkolwiek leglanym zwiazkom pedalow albo lesbijek. Nie do konca rozumiem tez te parady wszystkie, co im to da, ze sobie przejda w centrum miasta? Dlaczego nie ma parad wedkarzy, slusarzy albo milosnikow miodu? Zwiazek 2 osob tej samej plci to nie jest nic normalnego, bo w koncu z tego zwiazku nie ma dzieci. Chca niech sobie zyja, moga byc nawet moimi sasiadami, bylebym nie musial ogladac ich lizacych sie na ulicy, a tym bardziej moje dzieci w przyszlosci. I wlasnie pod tym wzgledem nalezy sie cieszyc, ze jestemy jako tako krajem katolickim, a nie jakas durna Holandia czy Anglia. M in te kraje postawily na wielkokulturrowosc, daly wiele swobod moim zdaniem zbyt wiele, ale to sie juz obraca przeciwko nim. Wystarczy chocby przypomniec, zabojstwa na tle religijnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
haha  dobre! jak są głupie to dobrze że są lesbijkami, żeby się nie rozmnażały  Ale to właśnie te łatwe idiotki z nocnych klubów wioda prym w rozmnażaniu się społeczeństwa.I dlatego mamy takie społeczeństwo...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|