Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#2395073 04/06/2008 07:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Wiem ze to moze byc troche drażliwy/smieszny temat, ale pytam calkiem powaznie. Jakie jest wasze zdanie? Akceptujecie zwiazki homo? Czy moze nie robi wam to roznicy? Co mnie sklonilo do zalozenia tego tematu? Otoz chwilowo siedze w UK i w pracy spotykam mase gejow i lesbijek. Uwazam, ze to jest chore na maksa i za kazdym razem robi mi sie niedobrze, jak patrze na tych ludzi. Angoli oczywiscie to nie szokuje, uwazaja ze to normalne (wiadomo poprawnosc polityczna musi byc tongue ) i dziwia sie mojej reakcji. I tak sie zaczalem zastanawiac czy to moze ja po prostu jestem nietolerancyjny... a moze jednak ludziom tutaj juz totalnie odbilo, ze uwazaja zwiazki homoseksualne za normalnosc. W Polsce mysle ten problem tez jest, moze jeszcze nie na taka skale.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja osobiście akceptuję fakt, że ludziom mogą podobać się przedstawiciele tej samej płci, ale absolutnie jest przeciwny temu, żeby publicznie wyrażali swoje nieopanowane uczucia (chociażby podczas parad równości).

Jeżeli dziewczyna z chłopakiem nachalnie pokazują swoje uczucia, to ich zachowanie jest uznane za obsceniczne. W przypadku homoseksualistów jest to według mnie po prostu niesmaczne.

Tak jak mówię: nie mam nic przeciwko gejom (jakoś u lesbijek dużo mniej mnie to boli tongue ) - niech żyje sobie normalnie z facetem, mogę z nim pogadać, napić się z nim spokojnie piwa, ale najzwyczajniej w świecie nie chcę, żeby przy mnie okazywał swoje uczucia wobec innego faceta.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
To już wiemy jaki temat w TiO będzie na topie przez najbliższy tydzień grin

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
geje nie
lesbijki jak ladne to tak

laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Mnie wkurzają.
Zwłaszcza, że zaczynają robić dużo szumu wokół siebie.
Związki - no nie wiem ale już na pewno nie dla adopcji.

Ogólnie nie lubię słowa tolerancja bo jest strasznie nadużywane i łatwo coraz bardziej granice rozciągać.

A tak coś dla poprawienia humoru bo wątek może zrobić się niedługo burzliwy:
http://hejt.pl/index.php/2008/06/adam-i-ewa/
smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Adammm
geje nie
lesbijki jak ladne to tak

laugh
dokladnie, nawet jesli sa 2 ladne lesbijki to moga mnie adoptowac, oprocz tej jedynej adopcji ogolnie jestem przeciw,

ZADNYCH ADOPCJI DZIECI W PARACH TEJ SAMEJ PLCI stop

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
rivex filmik mega dobry laugh najgorsze jest to, ze w pracy wlasnie takich kolesi widuje, a to juz nie jest zabawne..

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
ni ch*ja

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
pedały won, zero tolerancji, niech sie bzykaja i robia co ta chca ale miedzy soba w swoich domach i tak aby nikt nie widział, słyszał itp.

...lesbijki ? tez nie, ani troche nie, przecież to obrzydliwe ....http://pl.youtube.com/watch?v=iuqd3gHq9RY smile smile smile smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by rivex
Mnie wkurzają.
Zwłaszcza, że zaczynają robić dużo szumu wokół siebie.


właśnie, co oni chcą przekazać "tak jestem pedałem i lubie gdy mój chłopak zapina mnie od tłu w mój brudny rów" ? :/ niedobrze mi sie robi :/

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
w Polsce jeszcze normalność przeważa piwo

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
obejrzyjcie to: laugh laugh laugh laugh laugh
laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by neoximek
obejrzyjcie to: laugh laugh laugh laugh laugh
laugh laugh laugh laugh laugh


Kto przyszedł z ojcem?
Kto przyszedł z dwoma tatusiami?

A gdzie pytanie: kto przyszedł z trzema tatusiami?
Jak już szaleć to na całego smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Adammm
lesbijki jak ladne to tak

Eee żeby dwie ładne laski miały się zmarnować blush Ewentualnie dwie ładne, ale totalnie głupie, to by nawet było dobre dla ludzkości, żeby się nie rozmnażały grin

Originally Posted by neoximek
obejrzyjcie to: laugh laugh laugh laugh laugh
laugh laugh laugh laugh laugh

Co to za kraj ? Jak można dzieciom od małego wciskać, że to jest normalne ? Jak to nie było, nie jest i nie będzie normalne

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Originally Posted by Goget
Co to za kraj ?

Holandia tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Goget w tym wlasnie problem, ze w niektorych krajach to juz jest (Holandia) albo bedzie (Anglia) uważane za normalnosc. Mnie to osobiscie przeraza.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Dla mnie to jest chore. Jak może dwóch facetów wychowywac dziecko ? Jakie wartości wpajają oni dziecku ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Nazywajcie mnie homofobem smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Linc
Originally Posted by Adammm
geje nie
lesbijki jak ladne to tak

laugh
dokladnie, nawet jesli sa 2 ladne lesbijki to moga mnie adoptowac, oprocz tej jedynej adopcji ogolnie jestem przeciw,

Te 2 ladne lesbijki, predzej czy pozniej sie zestarzeja, chyba za duzo filmow porno wink

Oczywiscie jestem przeciwny jakimkolwiek leglanym zwiazkom pedalow albo lesbijek. Nie do konca rozumiem tez te parady wszystkie, co im to da, ze sobie przejda w centrum miasta?
Dlaczego nie ma parad wedkarzy, slusarzy albo milosnikow miodu?

Zwiazek 2 osob tej samej plci to nie jest nic normalnego, bo w koncu z tego zwiazku nie ma dzieci.

Chca niech sobie zyja, moga byc nawet moimi sasiadami, bylebym nie musial ogladac ich lizacych sie na ulicy, a tym bardziej moje dzieci w przyszlosci.

I wlasnie pod tym wzgledem nalezy sie cieszyc, ze jestemy jako tako krajem katolickim, a nie jakas durna Holandia czy Anglia.
M in te kraje postawily na wielkokulturrowosc, daly wiele swobod moim zdaniem zbyt wiele, ale to sie juz obraca przeciwko nim.
Wystarczy chocby przypomniec, zabojstwa na tle religijnym.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
haha smile dobre! jak są głupie to dobrze że są lesbijkami, żeby się nie rozmnażały laugh Ale to właśnie te łatwe idiotki z nocnych klubów wioda prym w rozmnażaniu się społeczeństwa.I dlatego mamy takie społeczeństwo...

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1