Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
To nie był przypadek, że Conrad założył nowy temat o polskiej piłce. Niestety dwa tygodnie temu zdałem sobie sprawę, że nie chce być już uczestnikiem życia na tym forum. Z resztą od dłuższego już czasu były ataki pod moim adresem smile . Mam nadzieję, że teraz ci krzykacze pokażą swoją prawdziwą twarz, bo łatwo jest kogoś krytykować jak nic się samu nie robi. Niestety mój czas się skończył. W tym dziale jest kilku fajnych userów, którzy są w stanie utrzymać bardzo wysoki poziom. Liczę na was a także forum na pewno dacie sobie radę. Dałem wam wędkę w postaci : Ekstrak(l)asy Typerów, rankingu działu polska itd. Nie zmarnujcie tego tylko dalej rozwijajcie. Trzymam za was mocne kciuki piwo

Jest i dobra w tym całym zamieszaniu wiadomość. Całkowicie z bukmacherki nie znikam. Wkrótce pojawie się na jeden ze stron bukmacherski. Kto lubi śledzić moje losy i moją grę może mnie odnajdzie. Jednak zaznaczam to nie jest powód mojego odejścia. Tym powodem był ostatni zlot.

Panowie w każdym razie życzę powodzenia piwo

.::Think Twice::. Igi.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Sory za off topic, ale Ignorator, powinieneś udać sie do przychodni i zarejestrować u lekarza rodzinnego.
Nawet Experto w szczytowej formie, to było małe miki w porównaniu do Ciebie jeśli chodzi o narcyzm, egocentryzm i samochwalstwo.
Natomiast styl jest rodem z przedszkola. No niestety.

Życzę powodzenia na nowej drodze ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Sorry za OT, w którym buku można zagrać czy ostatni post Ignoratora był ostatnim na mecz.pl ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
mura jak tam w końcu z tą fuzją?
kiedy podpisują papiery?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Chaoz
mura jak tam w końcu z tą fuzją?
kiedy podpisują papiery?

dziś Drzymała widzi się z władzami miasta ale głosowanie 12czerwca

generalnie wiele rzeczy owianych jest tajemnicą, być może jest to cisza przed burzą

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by mura
Sorry za OT, w którym buku można zagrać czy ostatni post Ignoratora był ostatnim na mecz.pl ?
U mnie możesz, ale 1.05 to maks smile Fochy to jest znak firmowy.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Białas już nie jest trenerem Jagiellonii

Sportowa Spółka Akcyjna Jagiellonia Białystok informuje iż w dniu dzisiejszym klub po rozmowach z trenerem Stefanem Białasem doszli do wspólnego wniosku iż z dniem dzisiejszym obowiązujący kontrakt został rozwiązany. Przypomnijmy iż trener został zatrudniony w klubie przed barażami, które zostały ostatecznie odwołane.

źródło : www.jagiellonia.pl [jagiellonia.pl]

laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
http://www.sportowefakty.pl/pilka/2...c-bialasa-probierz-trenerem-jagiellonii/

Dziwne posunięcie którego chyba mało kto by się spodziewał , cóż zarząd w Białymstoku sądzę iż jeszcze nie raz nas może zaskoczyć a to dopiero początek tego co może nastąpić . O ile to prawda z nowym trenerem to wydaje się być dobrym rozwiązaniem chyba ... oby tylko Nawałka nie wrócił ze swoimi taktykami ani nikt pokroju jego metod szkoleniowych .

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Piecia wg. mnie to bardzo dobra decyzja..
Po prostu Białas chciał zostawić prawie wszystkich darmozjadów z zeszłej rundy i wybaczyc im slaba gre.. no ludzie bez przesady. dobrze ze chociaz raz zarzad podjal szybka decyzje i tez nie zgadza sie na pozostanie w druzynie niektorych "pilkarzy"

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Listkiewicz znowu zostanie prezesem PZPN?

Za wygranie trzech spotkań grupowych i awans do ćwierćfinału Euro 2008 piłkarze polskiej reprezentacji mieli otrzymać 2 mln euro do podziału. Jako, że każde zwycięstwo zostało wycenione na 400 tys. euro mogłoby się zdawać, że biało-czerwoni bezpowrotnie stracili szansę na zgarnięcie okrągłej sumy po porażce 0:2 z Niemcami.

Nic z tych rzeczy. Michał Listkiewicz, prezes PZPN, spotkał się z trenerem Leo Beenhakkerem i zaproponował dodatkową premię dla kadrowiczów, by zmotywować ich przed meczem z Austrią. Według naszych informacji szef związku zaoferował bonus w wysokości 400 tys. euro za wygranie czwartkowego spotkania. Drużyna miałaby więc szansę na odrobienie finansowej straty poniesionej w pierwszym pojedynku. Holenderski szkoleniowiec uniósł się jednak honorem i odmownie potraktował propozycję prezesa.


- Rozmowy finansowe zamknęliśmy jeszcze w Krakowie, przy okazji towarzyskiej gry z USA. Tamte ustalenia są dla mnie i moich piłkarzy satysfakcjonujące i ostateczne - odpowiedział Beenhakker.

Wydaje się jednak, że to nie koniec gry z dużą kasą w tle. Choćby dlatego, że Listkiewicz powiedział ostatnio na antenie NSport, iż nie wyklucza startu we wrześniowych wyborach. - Jeśli do walki staną politycy to, dla dobra polskiej piłki, jestem gotów się poświęcić - wyznał w swoim stylu "Listek".

Jeśli połączyć tą zapowiedź z ostatnią rozmową Listkiewicza z Beenhakkerem o pieniądzach to można zaryzykować stwierdzenie, że reprezentacja znalazła się w wirze kampanii wyborczej. Prezes zdaje sobie sprawę, że ewentualne powodzenie Polaków na boiskach w Austrii i Szwajcarii znacznie podniesie jego notowania. A skoro prezes powiedział, że nie pozwoli politykom na rządzenie w świecie sportu staje się jasne, że 400 tys. euro stanowi pierwszy, w dodatku bardzo poważny argument w walce o reelekcję.
wp.pl

to juz zalosne smirk

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Chaoz
Listkiewicz znowu zostanie prezesem PZPN?


Czy oni kiedykolwiek zrezygnuja smirk


A Pitry podpisal kontrakt z Gornikiem Zabrze.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Pitry w górniku laugh laugh laugh
Był na testach w TSV i co nie sprawdził się w 2 ligowcu ? ha ha ha Mogł zostać w Lechu

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Wasiluk w Cracovii!!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by ziomal-111
Pitry w górniku laugh laugh laugh
Był na testach w TSV i co nie sprawdził się w 2 ligowcu ? ha ha ha Mogł zostać w Lechu
Lech kupił jakiegoś Stilica. Zapowiada się nieźle..

"Największa gwiazda młodego pokolenia w lidze bośniackiej, Semir Stilić, znalazł się w kręgu zainteresowań Arsene'a Wengera. Szkoleniowiec Arsenalu, chciałby ściągnąć 20-latka w letnim okienku transferowym. "

http://balkan-football.com/content/view/106/2/



Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by michael89
Wasiluk w Cracovii!!

za 800tys zl.
z Jagi odszedl takze Sokołowski (koniec kariery)

"Nie ma powodów do niepokoju - uspokaja Ireneusz Trąbiński, prezes Jagiellonii
Bliscy podpisania umowy z białostockim klubem są Radosław Majdan, bramkarz Polonii Warszawa, oraz dwóch graczy Znicza Pruszków: Igor Lewczuk i Paweł Zawistowski. Zaawansowane rozmowy prowadzone są z obrońcą Korony Kielce Andriusem Skerlą. "

Majdana nam brakuje ja pier*** laugh laugh

PS: http://prw.pl/articles/view/6901/slask-nie-polaczy-sie-z-groclinem

no to jak w koncu? smirk

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Chaoz
No i wszystko dobrze się skończyło. Kibice nie chcieli fuzji i Śląsk wystąpi na własnej licencji (o ile ją dostanie).

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5308188,Solorz_w_Slasku_Wroclaw_w_miejsce_Drzymaly.html

Polsat wydymał Drzymałe

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by ziomal-111
Pitry w górniku laugh laugh laugh
Był na testach w TSV i co nie sprawdził się w 2 ligowcu ? ha ha ha Mogł zostać w Lechu
Lech kupił jakiegoś Stilica. Zapowiada się nieźle..

"Największa gwiazda młodego pokolenia w lidze bośniackiej, Semir Stilić, znalazł się w kręgu zainteresowań Arsene'a Wengera. Szkoleniowiec Arsenalu, chciałby ściągnąć 20-latka w letnim okienku transferowym. "

http://balkan-football.com/content/view/106/2/

Spytalem bosniackiego kolege, ktory zreszta o transferze wiedzial 10 dni przed smile Powiedzial mi, ze Stilic zapowiada sie bardzo dobrze, jego technika to poziom swiatowy, dobra ma tez lewa noge. Slaba strona to braki w defensywie. Powinnismy jednak ogladac na Bulgarskiej ciekawego zawodnika.

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1