Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#239542 15/07/2003 16:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]jo

Co do meczu seattle z Houston to barnes(sea) nie bedzie grala a rezerwa seattle ostatnio slabo rzuca w ostatnich dwu meczach rzycila 5 i 4pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
[/qb]
tylko zauwaz ze barnes ostatnio nie grala za dobrze (dwa ostatnie mecze 9 pktow), zgadzam sie ze slabo zagraly z washingtonem ale juz w LA bylo lepiej i przegraly se sparks tylko 9 punktami, ja w kazdym badz razie puscilem na seattle i mam nadzieje ze wygraja

Bonus: Unibet
#239543 15/07/2003 17:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Tak tak ale Barns rzucila 12pkt z la potem jej poziom poszedl w dol a wtym meczu ma niegrac ! przynajmiej tak pisze na covers i yahoo jest na liscie kontuzjowanych a zania wejdzie Edwards ktora ostatnich meczach zanotowala od najpozniejszego meczu 0 ,2,2 pkt awiec srednia rezerwowych spada wdol jezeli chodzi o zdobywanie pkt , a zadnej gwarancji niema ze dzisiaj nie wystapi thompson
pozdro

#239544 15/07/2003 21:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Poranny mecz delikatnie dalem.

BHB

2P - 2 Parlay
WNBA Cleveland Rockers -3'
WNBA Sacramento Monarchs Over 133'
/ Risk : 50g ... To Win : 140g

11-5-0 / +157

#239545 15/07/2003 21:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Blad w bilansie bo na szybko. Kursy niedawno sie pojawily. Mecz zaraz - w poludnie wschodniego czasu dla dziewczyn z Sacramento to o jak o 9 rano. Niby juz wczoraj przylecialy ale moze jeszcze troche beda rozespane.

Powinno byc:

11-5-0 / +215

#239546 16/07/2003 05:00
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
New York -7 1,90 (Centerbet)

Bilans na on-line na razie słabiutko 3-4 -120

#239547 16/07/2003 05:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Jeżeli chodzi o naziemne to trzymam się dalej Seattle za 1,81 z profe, bilans 11-6

#239548 16/07/2003 10:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jednak Thompson nie zagrala w meczu z Houston a wskladzi byla wystawiona ,z tego wynika ze bol jej na tyle doskwiera ze trenre nie zdecydowal sie na jej wpuszczenie, a jeszcze przed 12 wnocy kursy na seattle poszlu w dol...

Co do meczu NY to chyba niechca wejsc do Play off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo z taka skutecznoscia za 2pkt nieda sie wygrac meczu tymbardziej ze washington rzucal dzisiaj za 3pkt jak nigdy 60%...
pozdro

#239549 16/07/2003 10:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Soczi:
[qb]Jeżeli chodzi o naziemne to trzymam się dalej Seattle za 1,81 z profe, bilans 11-6[/qb]
Wycofac nie mogles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))

#239550 16/07/2003 12:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Sparks i Liberty :eek:
Chyba zaczne grać handicapami przeciwko faworytkom bo jak narazie słabiutko

#239551 16/07/2003 13:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
L.Leslie nie grala w Sparksach i juz nie mogli sobie poradzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#239552 16/07/2003 13:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dlatego teraz przed meczami Los Angeles czytam preview jak tam z kontuzjom Lisy i jak cos to daje po wysokim kursie na przeciwnikow LA . Jezeli sparks potrzebowly 2 dogrywek zeby pyknac slabe Phoenix to moze im zabraknac do innych .

#239553 16/07/2003 15:59
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Minnesota-San Antonio 1 1,4

#239554 16/07/2003 16:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
INDIANA ? DETROIT

Oby dwie druzyny grały zesoba niedawno ,wygrala wtedy indiana 85-54 ,detroit bardzo slabo zagralo w tym meczu ,wplyw na ten mecz miala slaba skutecznosc FGM-A: 17-54 !!! za trzy tez a w osobistych szkoda gadac tymbardziej ze Indiana w tym meczu była w transie az 11 trafnych zalicdzyli za 3 !z 20 rzutow , grali agresywnie co siwadczy o tym ilosc fauli 26 a detroit 15 najlepsza strzelczyni Cash rzucila 6pkt a najwiecej zdobyla Lambert 14 która ma jedna z najgorszych srednich w druzynie , wiec to żadna dziwota ze indiana ich tak rozgromila J

Od tego meczu zaczely się problemy z Detroit jeżeli chodzi o skutecznosc ostatnie 3 mecze FGM-A 17-54 ,22-56 ze slabym phoenix oraz w ostatnim meczu jakim zagrali tez nie zablysneli w charlote 19-49 rzuty z osobistych tez bardzo slabo w ostatnim meczu 16-23 troche poprawili się za trzy .Cash tez się slabo zaprezentowala w ostatnim meczu tylko 11pkt Tak naprawde to tylko Cash i Ford trzymaja fason chodz i tak obnizyly poziom Nolan gra jak wyjdzie a w ostatnich dwuch meczach na wyjezdzie Riley i Powwel tez im nie lezy gra u gospodarzy gdzie tylko zdobyly razem 10pkt. Ostatnio tez troche lepiej zbieraja ,no można powiedziec ze w chwili obecnej w Detroit jest wiecej minusow niż plusow.

Indiana bardzo dobrze sobie ostatnio radzi skutecznosc około 50% za 2 oraz owiele lepiej rzucaja za 3pkt od swojich dzisiejszych przeciwniczek a jeżeli chodzi o osobiste w ostatnich meczach to dzien do nocy jeżeli wziasc pod uwage osobiste detroit . Najlepsza strzelczyni Catchinges w dobrej formie ostatnio rzucila 31pkt a przeciwko detroit rzucila 17 dobrze usiebie tez gra Wiliams oraz Brown które rzucaja zazwyczaj powyzej 10pkt Rasmussen tez ninajgorzej chodz ostatnio tylko 6pkt maja tez dobre wchodzace Ivey i Schumacher
Mowiac inaczej tu jest wiecej plusow niż minusow dodajac ze graja usiebie.

Wystapia w kompletnych skladach

Wydaje się ze porazka jest nie unikniona dla detroit chodz ja podejde ostroznie do tego meczu ,ponieważ nie luibie grac druzyn które maja same zwyciestwa tak jak naprzyklad Indiana 8-0(w domu) wiadomo kiedys trzeba przegrac nie tacy pewniacy przegrywali ,chodz czy to może się zdarzyc dzisiaj...Jestem ciekawy jakie dadza kusry za oceanu bo prof. Dal wysoki 1,93 ,sts owiele mniejszy no szkoda ze pfof nie jest do 18
Zpbaczymy jak to będzie pozdro

#239555 16/07/2003 17:05
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Ja już zagrałęm, bo myślę że kurs na Indianę będzie między 1,4 a 1,6 i HC około -4,5. Oczywiście mogę się mylić, ale jeżeli tak to tylko na korzyść Detroit.

#239556 16/07/2003 17:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Minnesota - San Antonio 1 1.40

#239557 16/07/2003 22:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
prof.
INDIANA - DETROIT 1 @ 1.93 / 100g

BHB

WNBA Indiana Fever Vs WNBA Detroit Shock
Under 145' / 100g


11-6-0 / +165

#239558 17/07/2003 07:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Minnesota - San Antonio 1 1.40 zna ktos wynik ??

#239559 17/07/2003 07:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał czyrusek:
[qb]Minnesota - San Antonio 1 1.40 zna ktos wynik ??[/qb]
Wygraly 85-78

Lynx 85, Silver Stars 78 FT

http://sports.yahoo.com/wnba/boxscore?gid=20030716011

#239560 17/07/2003 08:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav:
[qb]INDIANA ? DETROIT

Wydaje się ze porazka jest nie unikniona dla detroit chodz ja podejde ostroznie do tego meczu ,ponieważ nie luibie grac druzyn które maja same zwyciestwa tak jak naprzyklad Indiana 8-0(w domu) wiadomo kiedys trzeba przegrac nie tacy pewniacy przegrywali ,chodz czy to może się zdarzyc dzisiaj...Jestem ciekawy jakie dadza kusry za oceanu bo prof. Dal wysoki 1,93 ,sts owiele mniejszy no szkoda ze pfof nie jest do 18
Zpbaczymy jak to będzie pozdro[/qb]
Jak to mowia ostroznosci nigdy nie zawiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak jak pocichu liczylem ze niby nic a jednak...

Pierwsza porazka Indiany w domu

Mecz zaczol sie bardzo za zarcie indiana w pewnym momencie odskoczyla na 7pkt ale przewaga zostala zmniejszona przez detroit i pierwsza polowie zakonczyla sie przewaga indiany 4pkt.
Nic na to jeszcze nie wskazywalo ze indiana przegra wrecz przeciwnie detroit slabo gralo z osobistych oraz za 3 i za 2pk(tak na jeza) Indiana trzymala fason
Ale w 2 polowie detroit zlapalo wiatr w zagle a indiana zlapala lekki dolek ktory doprowadzil ich do porazki.Detroit poprawilo skutecznosc za 2pkt a Indiana odwrotnie.Bohaterka meczu byla Nolan(DET) 27pkt.ktora swoja druzyne doprowadzila do zwyciestwa konczac zwyciezkimi dwoma punktami a Cash jej asystowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#239561 17/07/2003 13:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Minnesota - San Antonio 1 1.40 [/qb]
Minnesota - San Antonio 1 85:78

Gy_Gy_Crav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1