|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav: [qb]jo
Co do meczu seattle z Houston to barnes(sea) nie bedzie grala a rezerwa seattle ostatnio slabo rzuca w ostatnich dwu meczach rzycila 5 i 4pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] tylko zauwaz ze barnes ostatnio nie grala za dobrze (dwa ostatnie mecze 9 pktow), zgadzam sie ze slabo zagraly z washingtonem ale juz w LA bylo lepiej i przegraly se sparks tylko 9 punktami, ja w kazdym badz razie puscilem na seattle i mam nadzieje ze wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Tak tak ale Barns rzucila 12pkt z la potem jej poziom poszedl w dol a wtym meczu ma niegrac ! przynajmiej tak pisze na covers i yahoo jest na liscie kontuzjowanych a zania wejdzie Edwards ktora ostatnich meczach zanotowala od najpozniejszego meczu 0 ,2,2 pkt awiec srednia rezerwowych spada wdol jezeli chodzi o zdobywanie pkt , a zadnej gwarancji niema ze dzisiaj nie wystapi thompson pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Poranny mecz delikatnie dalem.
BHB
2P - 2 Parlay WNBA Cleveland Rockers -3' WNBA Sacramento Monarchs Over 133' / Risk : 50g ... To Win : 140g
11-5-0 / +157
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Blad w bilansie bo na szybko. Kursy niedawno sie pojawily. Mecz zaraz - w poludnie wschodniego czasu dla dziewczyn z Sacramento to o jak o 9 rano. Niby juz wczoraj przylecialy ale moze jeszcze troche beda rozespane.
Powinno byc:
11-5-0 / +215
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
New York -7 1,90 (Centerbet)
Bilans na on-line na razie słabiutko 3-4 -120
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Jeżeli chodzi o naziemne to trzymam się dalej Seattle za 1,81 z profe, bilans 11-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Jednak Thompson nie zagrala w meczu z Houston a wskladzi byla wystawiona ,z tego wynika ze bol jej na tyle doskwiera ze trenre nie zdecydowal sie na jej wpuszczenie, a jeszcze przed 12 wnocy kursy na seattle poszlu w dol...
Co do meczu NY to chyba niechca wejsc do Play off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo z taka skutecznoscia za 2pkt nieda sie wygrac meczu tymbardziej ze washington rzucal dzisiaj za 3pkt jak nigdy 60%... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Soczi: [qb]Jeżeli chodzi o naziemne to trzymam się dalej Seattle za 1,81 z profe, bilans 11-6[/qb] Wycofac nie mogles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Sparks i Liberty :eek: Chyba zaczne grać handicapami przeciwko faworytkom bo jak narazie słabiutko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
L.Leslie nie grala w Sparksach i juz nie mogli sobie poradzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
dlatego teraz przed meczami Los Angeles czytam preview jak tam z kontuzjom Lisy i jak cos to daje po wysokim kursie na przeciwnikow LA . Jezeli sparks potrzebowly 2 dogrywek zeby pyknac slabe Phoenix to moze im zabraknac do innych .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Minnesota-San Antonio 1 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
INDIANA ? DETROIT
Oby dwie druzyny grały zesoba niedawno ,wygrala wtedy indiana 85-54 ,detroit bardzo slabo zagralo w tym meczu ,wplyw na ten mecz miala slaba skutecznosc FGM-A: 17-54 !!! za trzy tez a w osobistych szkoda gadac tymbardziej ze Indiana w tym meczu była w transie az 11 trafnych zalicdzyli za 3 !z 20 rzutow , grali agresywnie co siwadczy o tym ilosc fauli 26 a detroit 15 najlepsza strzelczyni Cash rzucila 6pkt a najwiecej zdobyla Lambert 14 która ma jedna z najgorszych srednich w druzynie , wiec to żadna dziwota ze indiana ich tak rozgromila J
Od tego meczu zaczely się problemy z Detroit jeżeli chodzi o skutecznosc ostatnie 3 mecze FGM-A 17-54 ,22-56 ze slabym phoenix oraz w ostatnim meczu jakim zagrali tez nie zablysneli w charlote 19-49 rzuty z osobistych tez bardzo slabo w ostatnim meczu 16-23 troche poprawili się za trzy .Cash tez się slabo zaprezentowala w ostatnim meczu tylko 11pkt Tak naprawde to tylko Cash i Ford trzymaja fason chodz i tak obnizyly poziom Nolan gra jak wyjdzie a w ostatnich dwuch meczach na wyjezdzie Riley i Powwel tez im nie lezy gra u gospodarzy gdzie tylko zdobyly razem 10pkt. Ostatnio tez troche lepiej zbieraja ,no można powiedziec ze w chwili obecnej w Detroit jest wiecej minusow niż plusow.
Indiana bardzo dobrze sobie ostatnio radzi skutecznosc około 50% za 2 oraz owiele lepiej rzucaja za 3pkt od swojich dzisiejszych przeciwniczek a jeżeli chodzi o osobiste w ostatnich meczach to dzien do nocy jeżeli wziasc pod uwage osobiste detroit . Najlepsza strzelczyni Catchinges w dobrej formie ostatnio rzucila 31pkt a przeciwko detroit rzucila 17 dobrze usiebie tez gra Wiliams oraz Brown które rzucaja zazwyczaj powyzej 10pkt Rasmussen tez ninajgorzej chodz ostatnio tylko 6pkt maja tez dobre wchodzace Ivey i Schumacher Mowiac inaczej tu jest wiecej plusow niż minusow dodajac ze graja usiebie.
Wystapia w kompletnych skladach
Wydaje się ze porazka jest nie unikniona dla detroit chodz ja podejde ostroznie do tego meczu ,ponieważ nie luibie grac druzyn które maja same zwyciestwa tak jak naprzyklad Indiana 8-0(w domu) wiadomo kiedys trzeba przegrac nie tacy pewniacy przegrywali ,chodz czy to może się zdarzyc dzisiaj...Jestem ciekawy jakie dadza kusry za oceanu bo prof. Dal wysoki 1,93 ,sts owiele mniejszy no szkoda ze pfof nie jest do 18 Zpbaczymy jak to będzie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Ja już zagrałęm, bo myślę że kurs na Indianę będzie między 1,4 a 1,6 i HC około -4,5. Oczywiście mogę się mylić, ale jeżeli tak to tylko na korzyść Detroit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Minnesota - San Antonio 1 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
prof. INDIANA - DETROIT 1 @ 1.93 / 100g
BHB
WNBA Indiana Fever Vs WNBA Detroit Shock Under 145' / 100g
11-6-0 / +165
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Minnesota - San Antonio 1 1.40 zna ktos wynik ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav: [qb]INDIANA ? DETROIT
Wydaje się ze porazka jest nie unikniona dla detroit chodz ja podejde ostroznie do tego meczu ,ponieważ nie luibie grac druzyn które maja same zwyciestwa tak jak naprzyklad Indiana 8-0(w domu) wiadomo kiedys trzeba przegrac nie tacy pewniacy przegrywali ,chodz czy to może się zdarzyc dzisiaj...Jestem ciekawy jakie dadza kusry za oceanu bo prof. Dal wysoki 1,93 ,sts owiele mniejszy no szkoda ze pfof nie jest do 18 Zpbaczymy jak to będzie pozdro[/qb] Jak to mowia ostroznosci nigdy nie zawiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak jak pocichu liczylem ze niby nic a jednak... Pierwsza porazka Indiany w domuMecz zaczol sie bardzo za zarcie indiana w pewnym momencie odskoczyla na 7pkt ale przewaga zostala zmniejszona przez detroit i pierwsza polowie zakonczyla sie przewaga indiany 4pkt. Nic na to jeszcze nie wskazywalo ze indiana przegra wrecz przeciwnie detroit slabo gralo z osobistych oraz za 3 i za 2pk(tak na jeza) Indiana trzymala fason Ale w 2 polowie detroit zlapalo wiatr w zagle a indiana zlapala lekki dolek ktory doprowadzil ich do porazki.Detroit poprawilo skutecznosc za 2pkt a Indiana odwrotnie.Bohaterka meczu byla Nolan(DET) 27pkt.ktora swoja druzyne doprowadzila do zwyciestwa konczac zwyciezkimi dwoma punktami a Cash jej asystowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Minnesota - San Antonio 1 1.40 [/qb] Minnesota - San Antonio 1 85:78 Gy_Gy_Crav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|