Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
O widze tu wielu potencjalnych pacjentów do leczenia z homofobi laugh ,ośrodki lecznicze są już dla Was przygotowywane , Unia na pewno nie poskąpi na nie euro ,nie martwcie się więc , leczenie bedzie skutecznie , a po skończonej kuracji będziecie prawdziwymi europejczykami grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
ok...

pewnie się nie spodziewaliście...
.
.
.
.
.
.
.
.

JESTEM HOMOFOBEM hura

mgr #2395283 04/06/2008 17:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by barciu
Wiem ze to moze byc troche drażliwy/smieszny temat, ale pytam calkiem powaznie. Jakie jest wasze zdanie? Akceptujecie zwiazki homo? Czy moze nie robi wam to roznicy? Co mnie sklonilo do zalozenia tego tematu? Otoz chwilowo siedze w UK i w pracy spotykam mase gejow i lesbijek. Uwazam, ze to jest chore na maksa i za kazdym razem robi mi sie niedobrze, jak patrze na tych ludzi. Angoli oczywiscie to nie szokuje, uwazaja ze to normalne (wiadomo poprawnosc polityczna musi byc tongue ) i dziwia sie mojej reakcji. I tak sie zaczalem zastanawiac czy to moze ja po prostu jestem nietolerancyjny... a moze jednak ludziom tutaj juz totalnie odbilo, ze uwazaja zwiazki homoseksualne za normalnosc. W Polsce mysle ten problem tez jest, moze jeszcze nie na taka skale.
bo tam juz ludzie są wzorcowo wytresowani przez media, ale i u nas tresura w toku :), to taki nowy faszyzm, musisz miec poglady jedynie sluszne bo inaczej zostaniesz zadziobany smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Linc
Originally Posted by Adammm
geje nie
lesbijki jak ladne to tak

laugh
dokladnie, nawet jesli sa 2 ladne lesbijki to moga mnie adoptowac, oprocz tej jedynej adopcji ogolnie jestem przeciw,

Te 2 ladne lesbijki, predzej czy pozniej sie zestarzeja, chyba za duzo filmow porno wink

Oczywiscie jestem przeciwny jakimkolwiek leglanym zwiazkom pedalow albo lesbijek. Nie do konca rozumiem tez te parady wszystkie, co im to da, ze sobie przejda w centrum miasta?
Dlaczego nie ma parad wedkarzy, slusarzy albo milosnikow miodu?

Zwiazek 2 osob tej samej plci to nie jest nic normalnego, bo w koncu z tego zwiazku nie ma dzieci.

Chca niech sobie zyja, moga byc nawet moimi sasiadami, bylebym nie musial ogladac ich lizacych sie na ulicy, a tym bardziej moje dzieci w przyszlosci.

I wlasnie pod tym wzgledem nalezy sie cieszyc, ze jestemy jako tako krajem katolickim, a nie jakas durna Holandia czy Anglia.
M in te kraje postawily na wielkokulturrowosc, daly wiele swobod moim zdaniem zbyt wiele, ale to sie juz obraca przeciwko nim.
Wystarczy chocby przypomniec, zabojstwa na tle religijnym.

Pewnie, nic tylko sie cieszyć, że jesteśmy krajem katolickim. Polak - katolik dla relaksu po pracy wychyla flaszkę, wybije żonie zęby, katuje dzieci, ale w niedziele pójdzie do kościółka i wszystko cacy. Oczywiście swoim dzieciom wpaja wartości moralne, o których obleśne geje czy lesbijki nie mają zielonego pojęcia. Jak to dobrze, że żyjemy w takim normalnym kraju ooo.

Mnie akurat w czasie pobytu w UK drażniło wiele rzeczy, a najbardziej chyba wszechobecny bród i rozwydrzone nastolatki, natomiast geje ani lesbijki nie zrobiły mi nic złego. I wcale po ulicach nie chodzą obściskujący się homoseksualiści, jak się niektórym wydaje. Jedyni faceci, których widziałem, żeby chodzili za rękę, to byli muzeumanie, ale u nich to normalne i nie oznacza to że są odmniennej orientacji seksualnej.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Wszystkich odmiencow, gejowatych, lesbijkowatych i podobnych zamknac w specjalnych ogrodach, obserwowac, wyciagac wnioski kasowac za bilety, na strazy postawic Nirtza i problem rozwiazany.

Mam gdzies pedala, lesbijke, kompletnie mi nie przeszkadzaja, a jak ktores mi wejdzie w parade to w ryja, dokladnie tak samo jak z kazdym "normalnym", no moze niech sie odwina od dzieci i nie obsciskuja publicznie i moga sie walic w odbyty u siebie w domach wink

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
krótka piłka

pedalstwo to najkrótsza droga do wymarcia Rasy - jakiejkolwiej - nie tylko Białej

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
temat zamknąć i wyjeba ć i to samo powinno zrobić się z wszędzie panoszącym się wokół pedalstwem

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jaka nietolerancja laugh


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ozzy123
Mnie akurat w czasie pobytu w UK drażniło wiele rzeczy, a najbardziej chyba wszechobecny bród i rozwydrzone nastolatki, natomiast geje ani lesbijki nie zrobiły mi nic złego. I wcale po ulicach nie chodzą obściskujący się homoseksualiści, jak się niektórym wydaje. Jedyni faceci, których widziałem, żeby chodzili za rękę, to byli muzeumanie, ale u nich to normalne i nie oznacza to że są odmniennej orientacji seksualnej.


czyli jak? gejów nie rozpoznasz na ulicy bo za rękę nie chodzą ale denerwowały cie bród i rozwydrzone nastolatki wśród których nie było ciot? skad wiesz?

Dołączył: May 2006
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 61
Jak to mawia profesor u mnie na uczelni:
"Gejow trzeba wystrzelac a lesbijki nawrocic":D

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
poczytajcie sobie jak skończył Pierwszy Pedał III-Rzeszy Ernst Rohm - przywódca Sturmabteilung w 1934 roku smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ooo, rozstrzelac!!
Jeszcze doloze wlascicieli spanieli,
to co mnie te durne psy denerwuja to szok, glupsze od ratlerka, i nigdy nie wiadomo kiedy ten kurwiszon "odpali" i ukąsi laugh

Muzeumanie tez to odstrzalu, cioty w kieckach chodza.
Skosni mnie denerwuja bo ni w zab nie rozumiem co tam swiszcza.
Amerykanie bo sa glupi,
Niemcy bo ciagle i we wszystkim nas leja,
Rosjanie bo... bo sa Rosjanami i kropka,
Anglicy bo glupsi od amerykancow,
Francuzi bo to brudasy,
Grecy bo wygrali ostatnie Euro chociaz nie mieli na to szans,
a Portugalczy bo przegrali dwa razy z tymi ktorzy sa do odstrzalu,
Ogolnie Skandynawowie bo oni jacys dziwni, zamozni, malo ich, a dla nas juz nawet na wyspach za ciasno laugh
jedynie poprosze Wlochow zostawic bo oni takie fajne pizze i makarony serwuja laugh

Ogolnie Polak "zondzi" laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Pedal = Piach.

Dziekuje

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
ogólnie Polacy jak nardód mają taką zaletę, ze nie są tak zwichrowani poglądowo jak np Holendrzy albo Francuzi. W tych dwóch krajach Europy już niedługo to czarni będą przeważać, spychając Białą część obywateli na margines. a przecież przyjechali tam tylko ze statusem imigrantów.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Sturmwind
krótka piłka

pedalstwo to najkrótsza droga do wymarcia Rasy - jakiejkolwiej - nie tylko Białej

umarlem laugh

zajebisty temat na pewno bedzie tu sporo perelek - w zadnym wypadku go nie zamykajcie/kasujcie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Homoseksualisci sie rozpanoszyli to prawda, mi tez przeszkadzaja debilne parady, obnoszenie sie ze swoja seksualnoscia, a juz checi do wychowywania dzieci to jakies ciezkie debilstwo, i to jest jedna strona medalu.
Ale jest tez druga, oni tacy sa, jeden ma ochote zjesc ciastko, inny ma ochote poczuc cos w dupie i za to nie mozna ich winic, nie bede dyskutowal czy jest to choroba czy cokolwiek innego, nie mam podstaw do oceniania ale bez przesady, nie mozna wysylac kogos do piachu bo jest inny.

Pewnie ze nie chodzi o to zeby doprowadzic do tego zeby oni dyktowali warunki ale nie mozna byc takim faszysta.
No chyba ze ktos mial przezycia zwiazane z atakiem wyposzczonego pedzia ktory byl 2x silniejszy to rozumiem nerwowe podejscie grin

Wiecej luzu, im wiecej sie nimi interesuja heteroseksualni tym bardziej oni sie unosza,
sprawa doslownie jest "gowniana", im mniej tykasz tym mniej smierdzi wink


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

Biszop dla Ciebie to dziś jest śmieszne ale za kilkadziesiąt lat już tak kolorowo nie będzie a może właśnie będzie aż za bardzo

tymczasem żadne społeczeństwo multikulturowe się nie sprawdziło i nie ma prawa sprawdzić, ale Europa zaprasza do siebie stada afrykanerów i muzłuman, dając im socjale i jakieś dziwnie specjalne prawa, doszło do tego że zamiast zaakceptować panujące tu zasady juz wprowadzają swoje a jeszcze ich tak wiele nie jest, w szwecji w czasie ramadanu szwed nie moze jesć w pracy jesli jego współpracownikiem jest arab a w anglii w niektorych szkołach zabronili noszenia krzyżyków żeby nie wzbudzac agresji u wyznawców allaha
sami ich tu zapraszamy, a oni rozmnazaja sie jak króliki i wypedzic ich stad nie łaska,
zreszta namiastke tego na co ich stac pokazuja co chwila w Belgii, Hiszpanii, Holandii, Francji czy na Wyspach
obawiam sie ze bedzie jeszcze gorzej, bo tolerancyjna chrzescijanska Europa jest taka dobra.
szkoda że kult mahometa nie jest tak tolerancyjny, zresztą to temat na inną dyskusję

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Obrzydzenie bierze, widzialem w Bulgarii jak sie lizali. Nie reagowalem wiadomo nie u siebie...

Az tam tego pelno tak samo tranwestytow.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Kylo
Pedal = Piach.

Dziekuje

Ide o zakład, że na tym forum jest więcej gejów niż wnosi twój iloraz inteligencji wink

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1