|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dzisiaj pewniaczek:
Detroit - Washington Typ:1 1.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Ja juz do toto - mixa nie zdaze ale pary dzis obie sa do grania.
621 S.CASH- C.HOLDSCLAW WNBA 2.80 17.00 1.42
jak dla mnie lekko wejdzie
623 M.FERDINAND- C.MELVIN WNBA 1.30 18.00 3.40 a tu zla ocena szans - kurs wart zagrania.
Ja po wczorajszym piwie juz tam nie zdaze ale jak ktos chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
GB
WAS Mystics v DET Shock 2 @ 1.26 / 100g
17-11-0 / +332
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+8,6
Wiedzialam ze cos nie wejdzie ale nie moglam sie zdecydowac co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dzis tylko jedno ale za to dosc pewne
WAS Mystics v DET Shock 2 1,26 10u
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dolozylem jeszcze BHB
WNBA Detroit Shock Total Points : -7' / Risk : 60 ... To Win : 50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]panowie sorrki ze w tym temacie, ale potrzebuje pomocy. potrzebne mi sa strony z jako takimi statystykami i wynikami z przedsezonowych meczy w nba. dziekuje za pomoc i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] panowie ponownie prosze o pomoc. dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb] Oryginalnie wysłał szachus: [qb]panowie sorrki ze w tym temacie, ale potrzebuje pomocy. potrzebne mi sa strony z jako takimi statystykami i wynikami z przedsezonowych meczy w nba. dziekuje za pomoc i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] panowie ponownie prosze o pomoc. dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Przez tyle dni nie chcialo ci sie wystukac nba.com ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tam masz wszystko. Stronek takich sa setki. tu masz pierwsza z brzegu z opisami meczy lacznie http://www.nba.com/jazz/Revue/schedule03.html Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+11,2
Miales farta Bron z handi. Wystraszyly nas dziewczyny w pierwszej polowie troche, ale skonczylo sie dobrze. Ide spac SA nie ruszam, nie wiadomo co im odbije po zmianie trenera
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Faktycznie w 1 polowie dziewczyny ze stolicy stawialy dziwny opor ale najwazniejszy wynik. Pani HOLDSCLAW tez rzutem na tasme wygrala z S.CASH ale tego nie licze bo jak pisalem nie gralem w toto-mix dzis. Co do drugiego meczu zgadzam sie wpelni - nie dotykam, a zakladu na pare 623 M.FERDINAND- C.MELVIN WNBA 1.30 18.00 3.40 nikt mi o tej godzinie juz nie przyjmie.
19-11-0 / +408
I chyba pasuje nowy temat od poniedzialku zalozyc bo mamy ponad 200 postow.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka