|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
Zgodnie z oczekiwaniami paniom z SA zmiana trenera wyszla na dobre. W tym tyg nie typuje
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Na dzisiaj pewniaczek:
Detroit - Washington Typ:1 1.30[/qb] Detroit - Washington 81-71 Pomylić się chyba można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale poprawić to już lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb] Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Na dzisiaj pewniaczek:
Detroit - Washington Typ:1 1.30[/qb] Detroit - Washington 81-71 Najwięcej punktów Detroit:Holdsclaw 27 Washington:Ford 14[/qb] czlowieku nie znasz sie kompletnie na wnba, typujesz po kursach i sie strasznie podniecasz. Dla twojej wiadomosci Holdsclaw gra w washington, a ford w detroit i miala 14 ale zbiorek, a najwiecej punktow rzucila cash. zastanow sie zanim znowu jakis bezsensowny post napiszesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
Znacie moze strone na ktorej znajde wyniki kosza kobiet ale z MS do lat 20 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Oryginalnie wysłał Barteus: [qb]Znacie moze strone na ktorej znajde wyniki kosza kobiet ale z MS do lat 20 ?[/qb] http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=269 Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+11,2
Mialam nie grac, ale przez ta pogode to mozna szalu dostac, a nie na wczasy jechac. Wyszlo mi cos takiego:
IND Fever v WAS Mystics 1.95 5u DET Shock v CLE Rockers 2.30 5u MIN Lynx +7 v HOU Comets 1.90 5u NY Liberty v PHX Mercury 1.80 5u
Sporo away win no ale ktos musi w koncu pracowac na te 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najbardziej boje sie slabej skutecznosci Indiany i NY na wyjazdach, ale mam nadzieje, ze chec gry w playoffach pomoze im przelamac dwa “najpotezniejsze” w tym sezonie zespoly. HOU ma przerazajace H2H z MIN, ale z kolei MIN jest mocno podbudowana zwyciestwem z Fever i dzis tez postara sie powalczyc.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
GB
NY Liberty v PHX Mercury 1 @ 1.80 / 100g
Dla pan z NY to chyba juz faktycznie ostatni dzwonek na walke o Play-off. Przeciwniczki dzisiejsze maja juz ten rok spisany na straty. Do tego dla pan z NY majacych swoje lata (Weatherspoon,Phillips,Whitmore,i Robinson) to juz pewnie ostatni sezon w NY i pasowaloby jescze sie jakos pozegnac z kibicami. No moze nie wszystkie 4 odejda ale raczej w przyszlym roku razem ich nie zobaczymy. Wiec pomalu moze sie okazac ze jak nie dzis to juz nigdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+12,45
SA Silver Stars v LA Sparks 2 1,20 10u (sts)
LA nadal bez Leslie i prawdopodobnie bez Dixon ale to chyba nie przeszkodzi im w pokonaniu SA.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Moim zdaniem t-mix zdecydowanie przeszdzil z kursem na SA(5,30) i chocby dlatego warto zaryzykowac... Szanse maja zdecydowanie wieksze, niz to ocenia mix. Jak juz mialyby wygrac, to oczywiste jest M.Mabika-M.Ferdinand 2 2.35 . Daje to AKO=12,46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie radze stawiac za wieksza kase, ale mozna zaryzykowac za 5-20zl I ostroznie z LA... juz kilka razy sie przekonalismy co 'potrafia' bez Dixon i Leslie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
Wydaje mi sie ze jednak sie mylisz San Antonio maja bilas na wyjezdzie 1-10 a cuda raczej sie nie zdarzają!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dzisiaj jeden mecz:
LA Sparks - San Antonio Typ:1 1.20 :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
BHB
WNBA LA Sparks Under 145 / Risk : 60... To Win : 50
I troche mnie kusi SA win lub + 7.5 ale dam spokoj. 19-12-0 / +308
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350 |
Pirr..... przegrywa la 2 punktami a to juz koncowka zabijr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Vira: [qb]Moim zdaniem t-mix zdecydowanie przeszdzil z kursem na SA(5,30) i chocby dlatego warto zaryzykowac... Szanse maja zdecydowanie wieksze, niz to ocenia mix. Jak juz mialyby wygrac, to oczywiste jest M.Mabika-M.Ferdinand 2 2.35 . Daje to AKO=12,46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie radze stawiac za wieksza kase, ale mozna zaryzykowac za 5-20zl I ostroznie z LA... juz kilka razy sie przekonalismy co 'potrafia' bez Dixon i Leslie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Chciałęm napisać coś o meczu Sacramento-LA, bo za kurs 2,23 w profe to mecz jest definitywnie 10/10 ze względu na swoją wartość. Teraz kursy są już znacznie mniejsze, i nie ma co się dziwić bo faworyt spotkania został wytypowany zupełnie odwrotnie. Sacramento po zmianie trenera i przerwy na All-Stars w znakomitej formie, a LA bez Dixon i Leslie, do tego wczorajsza porażka z San Antonio. Chylę czoła przed tymi co postawili na wygranę gości, sam nie mogłem się zdecydować - tym razem rywal dużo mocniejszy, a do tego LA bez dnia odpoczynku. W LA miesiąc temu Sacramento wygrało 69-60 i nie powinny mieć poważniejszych problemów, by ten wynik powtórzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22 |
Kurczę!!! Taki piękny kuponik mi nie wszedł przez LA. Postawiłem wczoraj 300 na Wisłę, MTK, Celtic, Heerenven, Rosję w siatkówkę i na łataj dziurę LA! Diabeł mnie podkusił, cholera nie wiedziałem, że grają w osłabieniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Dzisiaj chciałem postaswić na Sacramento, ale nie ma ich w ofercie Totomixu.
Przepraszam, że trochę z innej beczki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
A znacie mzoe ktos sklad Sacramento i LA na dzisaj, bo nie weim czy dac na Sacramento. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał czepek: [qb]A znacie mzoe ktos sklad Sacramento i LA na dzisaj, bo nie weim czy dac na Sacramento. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] tak trudno poszukac??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Niebardzo znam angielski i poczytane chociarz dajcie dokladnego linaka a nie www.wnba.com [ wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|