Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#239611 28/07/2003 04:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
W poniedzialek meczy nie ma wiec od wtorku pociagniemy dalej temat.

Stronki przydatne.

http://www.wnba.com/
http://sports.yahoo.com/wnba
http://www.sportsline.com/wnba

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#239612 28/07/2003 11:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
Zgodnie z oczekiwaniami paniom z SA zmiana trenera wyszla na dobre.
W tym tyg nie typuje

pozdro

#239613 29/07/2003 21:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Na dzisiaj pewniaczek:

Detroit - Washington Typ:1 1.30[/qb]
Detroit - Washington 81-71
Pomylić się chyba można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale poprawić to już lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#239614 29/07/2003 21:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Na dzisiaj pewniaczek:

Detroit - Washington Typ:1 1.30[/qb]
Detroit - Washington 81-71

Najwięcej punktów
Detroit:Holdsclaw 27
Washington:Ford 14[/qb]
czlowieku nie znasz sie kompletnie na wnba, typujesz po kursach i sie strasznie podniecasz. Dla twojej wiadomosci Holdsclaw gra w washington, a ford w detroit i miala 14 ale zbiorek, a najwiecej punktow rzucila cash. zastanow sie zanim znowu jakis bezsensowny post napiszesz

#239615 29/07/2003 23:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Znacie moze strone na ktorej znajde wyniki kosza kobiet ale z MS do lat 20 ?

#239616 30/07/2003 00:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Oryginalnie wysłał Barteus:
[qb]Znacie moze strone na ktorej znajde wyniki kosza kobiet ale z MS do lat 20 ?[/qb]
http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=269

Pozdro

#239617 30/07/2003 00:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+11,2

Mialam nie grac, ale przez ta pogode to mozna szalu dostac, a nie na wczasy jechac. Wyszlo mi cos takiego:

IND Fever v WAS Mystics 1.95 5u
DET Shock v CLE Rockers 2.30 5u
MIN Lynx +7 v HOU Comets 1.90 5u
NY Liberty v PHX Mercury 1.80 5u

Sporo away win no ale ktos musi w koncu pracowac na te 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Najbardziej boje sie slabej skutecznosci Indiany i NY na wyjazdach, ale mam nadzieje, ze chec gry w playoffach pomoze im przelamac dwa &#8220;najpotezniejsze&#8221; w tym sezonie zespoly. HOU ma przerazajace H2H z MIN, ale z kolei MIN jest mocno podbudowana zwyciestwem z Fever i dzis tez postara sie powalczyc.

pozdro

#239618 30/07/2003 03:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

NY Liberty v PHX Mercury 1 @ 1.80 / 100g

Dla pan z NY to chyba juz faktycznie ostatni dzwonek na walke o Play-off. Przeciwniczki dzisiejsze maja juz ten rok spisany na straty.
Do tego dla pan z NY majacych swoje lata (Weatherspoon,Phillips,Whitmore,i Robinson) to juz pewnie ostatni sezon w NY i pasowaloby jescze sie jakos pozegnac z kibicami. No moze nie wszystkie 4 odejda ale raczej w przyszlym roku razem ich nie zobaczymy.
Wiec pomalu moze sie okazac ze jak nie dzis to juz nigdy.

#239619 30/07/2003 19:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+12,45

SA Silver Stars v LA Sparks 2 1,20 10u (sts)

LA nadal bez Leslie i prawdopodobnie bez Dixon ale to chyba nie przeszkodzi im w pokonaniu SA.

pozdro

#239620 30/07/2003 20:32
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Moim zdaniem t-mix zdecydowanie przeszdzil z kursem na SA(5,30) i chocby dlatego warto zaryzykowac... Szanse maja zdecydowanie wieksze, niz to ocenia mix. Jak juz mialyby wygrac, to oczywiste jest M.Mabika-M.Ferdinand 2 2.35 . Daje to AKO=12,46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie radze stawiac za wieksza kase, ale mozna zaryzykowac za 5-20zl I ostroznie z LA... juz kilka razy sie przekonalismy co 'potrafia' bez Dixon i Leslie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#239621 30/07/2003 21:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Wydaje mi sie ze jednak sie mylisz San Antonio maja bilas na wyjezdzie 1-10 a cuda raczej sie nie zdarzają!!!!!

#239622 30/07/2003 22:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Na dzisiaj jeden mecz:

LA Sparks - San Antonio Typ:1 1.20 :4gw:

#239623 31/07/2003 01:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
BHB

WNBA LA Sparks Under 145 / Risk : 60... To Win : 50

I troche mnie kusi SA win lub + 7.5 ale dam spokoj.
19-12-0 / +308

#239624 31/07/2003 03:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 350
Pirr..... przegrywa la 2 punktami a to juz koncowka zabijr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#239625 31/07/2003 04:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]Moim zdaniem t-mix zdecydowanie przeszdzil z kursem na SA(5,30) i chocby dlatego warto zaryzykowac... Szanse maja zdecydowanie wieksze, niz to ocenia mix. Jak juz mialyby wygrac, to oczywiste jest M.Mabika-M.Ferdinand 2 2.35 . Daje to AKO=12,46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie radze stawiac za wieksza kase, ale mozna zaryzykowac za 5-20zl I ostroznie z LA... juz kilka razy sie przekonalismy co 'potrafia' bez Dixon i Leslie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239626 31/07/2003 16:26
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Chciałęm napisać coś o meczu Sacramento-LA, bo za kurs 2,23 w profe to mecz jest definitywnie 10/10 ze względu na swoją wartość. Teraz kursy są już znacznie mniejsze, i nie ma co się dziwić bo faworyt spotkania został wytypowany zupełnie odwrotnie. Sacramento po zmianie trenera i przerwy na All-Stars w znakomitej formie, a LA bez Dixon i Leslie, do tego wczorajsza porażka z San Antonio. Chylę czoła przed tymi co postawili na wygranę gości, sam nie mogłem się zdecydować - tym razem rywal dużo mocniejszy, a do tego LA bez dnia odpoczynku. W LA miesiąc temu Sacramento wygrało 69-60 i nie powinny mieć poważniejszych problemów, by ten wynik powtórzyć.

#239627 31/07/2003 18:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
Kurczę!!!
Taki piękny kuponik mi nie wszedł przez LA. Postawiłem wczoraj 300 na Wisłę, MTK, Celtic, Heerenven, Rosję w siatkówkę i na łataj dziurę LA!
Diabeł mnie podkusił, cholera nie wiedziałem, że grają w osłabieniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Dzisiaj chciałem postaswić na Sacramento, ale nie ma ich w ofercie Totomixu.

Przepraszam, że trochę z innej beczki

#239628 31/07/2003 18:39
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
A znacie mzoe ktos sklad Sacramento i LA na dzisaj, bo nie weim czy dac na Sacramento.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239629 31/07/2003 18:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]A znacie mzoe ktos sklad Sacramento i LA na dzisaj, bo nie weim czy dac na Sacramento.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
tak trudno poszukac??

#239630 31/07/2003 19:04
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Niebardzo znam angielski i poczytane chociarz dajcie dokladnego linaka a nie www.wnba.com [wnba.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1