Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#239651 02/08/2003 08:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
szkoda gadac ...to bylo przeciez oczywiste ... 5 przegranych, 4 wygrane, h2h 0-2 ... zwyciezca mogl byc tylko jeden :eek:

+4,45

Bonus: Unibet
#239652 02/08/2003 22:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

1 Double

IND Fever v DET Shock 2 @ 1.40
SA Silver Stars v HOU Comets 2 @ 1.23

ako 1.72 / 100g

I na piwo dzis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#239653 03/08/2003 05:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Nie polecam , ... ale dolozylem( tak zeby matma sie zgadzala)

BHB

WNBA Detroit Shock Total Points : -4' / Risk : 70... To Win : 60

#239654 03/08/2003 12:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Bez niespodzianek:

Shock 72, Fever 58 FT
Comets 64, Silver Stars 55 FT

26-14-0 / + 610

#239655 03/08/2003 14:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Moglby ktos wkleic jakie dzis Toto-mix wystawil pary? Mi jak juz pisalem ich stronka nie dziela a moja poczta pantoflowa widocznie tez gdzies wczoraj powalczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dzieki

#239656 03/08/2003 15:02
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]Moglby ktos wkleic jakie dzis Toto-mix wystawil pary? Mi jak juz pisalem ich stronka nie dziela a moja poczta pantoflowa widocznie tez gdzies wczoraj powalczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dzieki[/qb]
620 WASHINGTON-PHOENIX WNBA 1.50 16.00 2.60 1.37 2.23
621 NEW YORK-CLEVELAND WNBA 1.65 16.00 2.25 1.49 1.97
622 V.JOHNSON-C.MELVIN KL WNBA 1.50 16.00 2.60 1.37 2.23
623 CONNECTICUT-INDIANA WNBA 1.70 15.00 2.20 1.52 1.91
624 N.SALES-T.CATCHINGS KL WNBA 2.75 17.00 1.45 2.36 1.33
625 SACRAMENTO-CHARLOTTE WNBA 1.58 16.00 2.40 1.43 2.08
626 T.SMITH-A.FEASTER KL WNBA 1.90 14.00 1.90

#239657 03/08/2003 15:17
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
po mojemu : V.JOHNSON (Melvin nie jest w stanie zrobic tyle pkt co V.Johnson robi zawsze dla swojego Niu Jorku a specjalistka od highscoru T.Catchings tez powinna byc lepsza od N.Sales (ostatnio Sales miala zatrwazajaca skutecznosc za 2 ->2-16) to tyle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239658 03/08/2003 15:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
To sie zgadzammy SR
Kursy nie sa oszalamiajace choc przyzwoite wiec tak zagram.

Toto-mix combo

622 V.JOHNSON -C.MELVIN KL WNBA 1 @1.50
624 N.SALES- T.CATCHINGS KL WNBA 2 @ 1.45
620 WASHINGTON -PHOENIX WNBA 1 @ 1.50

ako: 3.26 / 50g

26-14-0 / + 610

#239659 05/08/2003 13:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
kto wie ktorego zacznie sie nba ?? z gory dzieki pozdrawiam... sory ze w tym temacie to pytanie ale juz sie niemoge doczekac

#239660 05/08/2003 16:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał dymeczek:
[qb]kto wie ktorego zacznie sie nba ?? z gory dzieki pozdrawiam... sory ze w tym temacie to pytanie ale juz sie niemoge doczekac[/qb]
28 - 10 - 2003

tu masz kalendarz http://sports.yahoo.com/nba/scoreboard?d=2003-10-28

#239661 05/08/2003 19:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Narazie na jutro mi sie rzucil w oczy mecz. Nie lubie grac US sportow z dziennym wyprzedzeniem bo zawsze cos moze sie jeszcze dzis podczas meczu zdarzyc ale ten kurs pewnie do jutra nie wytrzyma.

STS

Washington - Detroit 2 @ 1.80 / 150g

W profie tylko @1.61 daja.

Detriot gra niby i dzis i jutro. Ale w Washington ostatnio nie grala Chamique Holdsclaw - Neck Was Out Sun. Questionable Wed. vs Det. 8/4 - jutro nie wiadomo czy zagra, pozatym druga co do ilosci zdobywanych pkt. Guard Coco Miller, the team's second-leading scorer, saw limited action with an ankle injury. Grala z kontuzja tylko 21 min i zdobyla 2 pkt.

Jak zagraja to i tak Detroit jest faworytem jak nie zagraja to tylko jakis "cud" moze je uratowac - choc cuda czasem sie zdazaja ale moze nie jutro.

#239662 05/08/2003 21:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Bron znakomita robota!jezeli rzeczywiscie by Miller miala nie grac calego meczu i Holdslaw w ogole to jestem sklonny przyznac ze pewniaki istnieja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239663 05/08/2003 21:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie

#239664 06/08/2003 01:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Na dzis

GB ( cos ostatnio nie zawsze daja ML , wiec gram Handi)

SAC Monarchs v HOU Comets -4.5 2 @ 1.91 / 100g

#239665 06/08/2003 07:47
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Do wspomnianego już Detroit dołączam Seattle za 1,7. LA na 100% bez Leslie i ... D. Milton, która dzisiaj została wpisana na listę zawodniczek kontuzjowanych, adzięki której dorobek punktowy LA trzymał się jakoś jeszcze kupy. LA jest z pewnością w dołku, dopiero co wróciła T. Dixon, która jeszcze nie zagrała jak dotąd na pełnię możliwości, a już wypadła kolejna zawodniczka z pierwszej piątki. Kursy w STS czy nawet profie są bardzo smacznym kąskiem - a jutro znów okaże się, że na Seattle będzie nie więcej niż 1,4, o Detroit już nie wspominająć

#239666 06/08/2003 08:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Zgadzam sie w calosci Soczi.
I rano biegiem do profa lub sts trzeba bedzie sie udac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak kurs utrzyma sie w granicach 1.7 na Seattle
ja proponuje podwojna stawke 200g.

Dzis

Comets 74, Monarchs 47 FT

27-15-0 / + 651

I Detriot na jutro czeka w grze.

Pozdrawiam

#239667 06/08/2003 14:53
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
STS: 356 23:55 Seattle - LA Sparks 1.70 13.00 2.10 1.50 1.81
prof: 972 Seattle-L.Angeles 1.73 14 2.06 1.54 1.8
t-mix: 622 SEATTLE-LOS ANGELES WNBA 1.75 14.00 2.10 1.55 1.82 --- 06.08 18:55 06.08

A wiec mamy kurs rzeczywisty w t-mix-1,58(przy graniu singla), czy to sie az tak bardzo oplaca... ja osobiscie nie stawiam

#239668 06/08/2003 16:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ja tam juz zaaplikowalem sobie Sztormiary i Szoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Ako 2.8 teraz tylko czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (znowu sie nie wyspie)

#239669 06/08/2003 17:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107
Wie ktoś dlaczego STS zablokował Seattle - Los Angeles

#239670 06/08/2003 17:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]STS: 356 23:55 Seattle - LA Sparks 1.70 13.00 2.10 1.50 1.81
prof: 972 Seattle-L.Angeles 1.73 14 2.06 1.54 1.8
t-mix: 622 SEATTLE-LOS ANGELES WNBA 1.75 14.00 2.10 1.55 1.82 --- 06.08 18:55 06.08

A wiec mamy kurs rzeczywisty w t-mix-1,58(przy graniu singla), czy to sie az tak bardzo oplaca... ja osobiscie nie stawiam[/qb]
Ja bym wystawil rzeczywisty @1.25 i takie pewnie wieczor beda do grania w sieci. Nikt pewnie wiecej jak @1.3 nie da.

Ja zaraz jade wyslac

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1