|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
szkoda gadac ...to bylo przeciez oczywiste ... 5 przegranych, 4 wygrane, h2h 0-2 ... zwyciezca mogl byc tylko jeden :eek:
+4,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
GB
1 Double
IND Fever v DET Shock 2 @ 1.40 SA Silver Stars v HOU Comets 2 @ 1.23
ako 1.72 / 100g
I na piwo dzis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Nie polecam , ... ale dolozylem( tak zeby matma sie zgadzala)
BHB
WNBA Detroit Shock Total Points : -4' / Risk : 70... To Win : 60
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Bez niespodzianek:
Shock 72, Fever 58 FT Comets 64, Silver Stars 55 FT
26-14-0 / + 610
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Moglby ktos wkleic jakie dzis Toto-mix wystawil pary? Mi jak juz pisalem ich stronka nie dziela a moja poczta pantoflowa widocznie tez gdzies wczoraj powalczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb]Moglby ktos wkleic jakie dzis Toto-mix wystawil pary? Mi jak juz pisalem ich stronka nie dziela a moja poczta pantoflowa widocznie tez gdzies wczoraj powalczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Dzieki[/qb] 620 WASHINGTON-PHOENIX WNBA 1.50 16.00 2.60 1.37 2.23 621 NEW YORK-CLEVELAND WNBA 1.65 16.00 2.25 1.49 1.97 622 V.JOHNSON-C.MELVIN KL WNBA 1.50 16.00 2.60 1.37 2.23 623 CONNECTICUT-INDIANA WNBA 1.70 15.00 2.20 1.52 1.91 624 N.SALES-T.CATCHINGS KL WNBA 2.75 17.00 1.45 2.36 1.33 625 SACRAMENTO-CHARLOTTE WNBA 1.58 16.00 2.40 1.43 2.08 626 T.SMITH-A.FEASTER KL WNBA 1.90 14.00 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
po mojemu : V.JOHNSON (Melvin nie jest w stanie zrobic tyle pkt co V.Johnson robi zawsze dla swojego Niu Jorku a specjalistka od highscoru T.Catchings tez powinna byc lepsza od N.Sales (ostatnio Sales miala zatrwazajaca skutecznosc za 2 ->2-16) to tyle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
To sie zgadzammy SR Kursy nie sa oszalamiajace choc przyzwoite wiec tak zagram.
Toto-mix combo
622 V.JOHNSON -C.MELVIN KL WNBA 1 @1.50 624 N.SALES- T.CATCHINGS KL WNBA 2 @ 1.45 620 WASHINGTON -PHOENIX WNBA 1 @ 1.50
ako: 3.26 / 50g
26-14-0 / + 610
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
kto wie ktorego zacznie sie nba ?? z gory dzieki pozdrawiam... sory ze w tym temacie to pytanie ale juz sie niemoge doczekac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał dymeczek: [qb]kto wie ktorego zacznie sie nba ?? z gory dzieki pozdrawiam... sory ze w tym temacie to pytanie ale juz sie niemoge doczekac[/qb] 28 - 10 - 2003 tu masz kalendarz http://sports.yahoo.com/nba/scoreboard?d=2003-10-28
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Narazie na jutro mi sie rzucil w oczy mecz. Nie lubie grac US sportow z dziennym wyprzedzeniem bo zawsze cos moze sie jeszcze dzis podczas meczu zdarzyc ale ten kurs pewnie do jutra nie wytrzyma.
STS
Washington - Detroit 2 @ 1.80 / 150g
W profie tylko @1.61 daja.
Detriot gra niby i dzis i jutro. Ale w Washington ostatnio nie grala Chamique Holdsclaw - Neck Was Out Sun. Questionable Wed. vs Det. 8/4 - jutro nie wiadomo czy zagra, pozatym druga co do ilosci zdobywanych pkt. Guard Coco Miller, the team's second-leading scorer, saw limited action with an ankle injury. Grala z kontuzja tylko 21 min i zdobyla 2 pkt.
Jak zagraja to i tak Detroit jest faworytem jak nie zagraja to tylko jakis "cud" moze je uratowac - choc cuda czasem sie zdazaja ale moze nie jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Bron znakomita robota!jezeli rzeczywiscie by Miller miala nie grac calego meczu i Holdslaw w ogole to jestem sklonny przyznac ze pewniaki istnieja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Na dzis
GB ( cos ostatnio nie zawsze daja ML , wiec gram Handi)
SAC Monarchs v HOU Comets -4.5 2 @ 1.91 / 100g
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Do wspomnianego już Detroit dołączam Seattle za 1,7. LA na 100% bez Leslie i ... D. Milton, która dzisiaj została wpisana na listę zawodniczek kontuzjowanych, adzięki której dorobek punktowy LA trzymał się jakoś jeszcze kupy. LA jest z pewnością w dołku, dopiero co wróciła T. Dixon, która jeszcze nie zagrała jak dotąd na pełnię możliwości, a już wypadła kolejna zawodniczka z pierwszej piątki. Kursy w STS czy nawet profie są bardzo smacznym kąskiem - a jutro znów okaże się, że na Seattle będzie nie więcej niż 1,4, o Detroit już nie wspominająć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Zgadzam sie w calosci Soczi. I rano biegiem do profa lub sts trzeba bedzie sie udac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak kurs utrzyma sie w granicach 1.7 na Seattle ja proponuje podwojna stawke 200g.
Dzis
Comets 74, Monarchs 47 FT
27-15-0 / + 651
I Detriot na jutro czeka w grze.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
STS: 356 23:55 Seattle - LA Sparks 1.70 13.00 2.10 1.50 1.81 prof: 972 Seattle-L.Angeles 1.73 14 2.06 1.54 1.8 t-mix: 622 SEATTLE-LOS ANGELES WNBA 1.75 14.00 2.10 1.55 1.82 --- 06.08 18:55 06.08
A wiec mamy kurs rzeczywisty w t-mix-1,58(przy graniu singla), czy to sie az tak bardzo oplaca... ja osobiscie nie stawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ja tam juz zaaplikowalem sobie Sztormiary i Szoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Ako 2.8 teraz tylko czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> (znowu sie nie wyspie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107 |
Wie ktoś dlaczego STS zablokował Seattle - Los Angeles
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Vira: [qb]STS: 356 23:55 Seattle - LA Sparks 1.70 13.00 2.10 1.50 1.81 prof: 972 Seattle-L.Angeles 1.73 14 2.06 1.54 1.8 t-mix: 622 SEATTLE-LOS ANGELES WNBA 1.75 14.00 2.10 1.55 1.82 --- 06.08 18:55 06.08
A wiec mamy kurs rzeczywisty w t-mix-1,58(przy graniu singla), czy to sie az tak bardzo oplaca... ja osobiscie nie stawiam[/qb] Ja bym wystawil rzeczywisty @1.25 i takie pewnie wieczor beda do grania w sieci. Nikt pewnie wiecej jak @1.3 nie da. Ja zaraz jade wyslac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|