|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb] Ja bym wystawil rzeczywisty @1.25 i takie pewnie wieczor beda do grania w sieci. Nikt pewnie wiecej jak @1.3 nie da. Ja zaraz jade wyslac[/qb] W totomixie Seatl -Los Angelesgodz 15:42 kurs 1,75 godz 16:07 kurs 1,65 do wieczora daleko...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Ja mam na kuponie godzina 14.33
Toto-mix
SEATTLE -LOS ANGELES 1 @ 1.75 / 200g
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Seattle -7,5 w Pinnacle sports. 1,73 w profie czy nawet 1,75 w Totomixie to o wiele za dużo - zgodnie z oczekiwaniami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
zgodnie z tipexowymi wyliczniami kursów na procenty zwycięstwo Seattle porównać można do wygranej np Slavi z Leotaremw lub Rosenborga z Bohemians w dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów. Nie można zapomnieć jednak o możliwości remisu w WNBA, które buki amerykańskie nie uwzględniają. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
W pinnacle spadlo z 1,31 na 1,29 cos takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
seattle juz wpinacle okolo 1,27 i HC -8,5 Teraz jest 1,25 i HC - 9 Hill 1,20 HC -9 <small>[ 06-08-2003, 19:18: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[hools] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
To jeszcze mamy trzeci mecz dzis
BHB
Minnesota Lynx -1' / Risk : 110... To Win : 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
HOOOOOPAAAAAAAA Seattle 92-56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko ze ja mam po 1,65 bo czekalem na kursy z usa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale za to grubo mialem soczi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dzis widze ze buk BHB mi sie rozwija i umozliwia teraz kupowanie punktow. W przeciwienstwie do GB ostatnio tylko handi daja. W pierwszym meczu poniewaz boje sie troche dosc zacietego spotkania a faworyta mam, wiec kupilem 2 i pol pkt.
Charlotte Sting -3' - Buy +2½ / Risk : 80... To Win : 50
28-17-0 / + 506
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Na dzis (kursy z t-mix'a): 623 DE FORGE-T.DIXON KL WNBA <2> 1,60 - nie jestem do konca pewien zwyciestwa LA w tym meczu, ale Dixon, pomimo slabszej ostatnio dyspozycji powinna rzucic wiecej od, poprostu, SLABEJ Forge.
624 SEATTLE-MINNESOTA WNBA <1> 1.37 - szkoda ze t-mix nie wystawia handicapow na WNBA, bo wydaje mi sie pewne w tym meczu wysokie zwyciestwo SEA. Minnesota ostatnio slabo, natomiast SEA dokladnie odwrotnie, wysokie zwyciestwo nad LA naprawde wiele znaczy...
Cos czuje w meczu DET-HOU remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (oczywiscie nie stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), zobaczymy jaka linie wystawi GB(jak wystawia wogole), dla mnie pewny over...[tak do 140-144]
Na jutro polecam z profa za 2,11 SA-LA 1 ; chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (rzeczywisty, na singla 1,90; sproboje cos wiecej zainwestowac...-czekam na opinie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107 |
Jakie są kursy u innych buków na mecz Phoenix- Los Angeles z góry dzięki. Oczywiście jedynka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
dzisiejsy kurs na dixon to po porstu pomylka (porzyteczna dla nas) juz raz sie tak pomylil totomix. dali a.feaster z jakoms panienka ktora nie zdobyla pkt w meczy bo nie mogli znalesc innej- zeby bylo rowno !!! zobaczymy jeszcze jak bedzie ale ja sie juz ciesze! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
BHB
Seattle Storm -4 @ -160 Buy +2½ /Risk : 80... To Win : 50
29-17-0 / + 556
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Storm 68, Lynx 65 FT
Za malo o 1' pkt kupilem :rolleyes: A czekalem na GB zeby wystawili ML - to wczoraj wogole nic nie dali. Coraz slabiej u nich z oferta. Chyba bede musial zalozyc sobie jeszcze gdzies konto u buka ktory daje ML na WNBA - choc sezon juz zbliza sie do konca. W BHB niby moge teraz kupowac pkt ale tylko do 4 max - to w dzisiejszym meczu jeszcze bym sie zmiescil ale normalnego ML tam nie puszcze.
29-18-0 / + 476
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Oj, wczoraj to cos mi typki nie wyszly; ale mimo to wszedl jedyny kupon zapuszczony z t-mix'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NIELADNIE, ale efektywnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na dzis nie widze nic ciekawego(z zawyzonym kursem), chyba ze w prof. SanAntonio, ale to juz zapuscilem wczoraj. Nie chce mi sie stronka profesjonala ladowac, moze ktos podac(jak byl juz w profku) jaki dzisiaj kurs w mecu SA-LA ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dzis wyglada na same Home winy , ale ja spadam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sie odprezyc. A jak w nocy cos znowu zapodam to ostroznie bo bede na dopingu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tydzien temu w sumie weszlo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
BHB
Detroit Shock -5 @ -110 / Risk : 110... To Win : 100
Panie z Detroit po zapewnieniu sobie Play-off rozkojarzyly sie chyba i przegraly dwa mecze pod rzad i chyba juz czas wziasc sie zpowrotem do roboty. Z drugiej strony NY caly czas jeszcze walczy o miejsce w czworce ale z taka gra na wyjazdach jak do tej pory wiekszych szans im nie daje.
29-18-0 / + 476
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Jak buki w sieci dalej beda tak dobrze celowac z Handi na mecze to u nich nie pogram - co innego w takiej chwili ML ale z tego GB sie wycofalo ostatnio a do konca sezonu zostalo wiekszosci druzyn po 6 meczy i Play- off sie zacznie. Trzeba chyba bedzie skupic sie na szukaniu okazji u naszych naziemnych.
Wczoraj buki dawaly: Detroit -5 -- wygraly 3pkt Cleveland -4 -- wygraly 4pkt Houston -11 -- wygraly 23pkt
W piatek tez o jakis jeden kosz mialem roznice w meczu ktory gralem. 29-19-0 / + 366
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
W.Hill (zalozylem sobie u nich konto)
Detroit Shock to win @ 1.60 / 50g
Detroit ma pewny awans i teraz tylko o to by utrzymac 1 miejsce w lidze walczy. Zostalo im 6 meczy 4 wyjazdy i 2 proste (niby) w domu. Dzis w PHO wyglada ze najlatwiej powinno byc o zwyciestwo potem jada/leca do SAC , SEA i MIN - ta trojka caly czas walczy o play-off w przeciwienstwie do dzisiejszego rywala - PHO ma juz dawno play-off z glowy. Delikatnie bo jak gra pierwszy z ostatnim (niezaleznie od ligi) to czesto jak po grudzie idzie.
29-19-0 / + 366
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Shock 78, Mercury 76 FT
Znowu handi Shock - 3.5 dawali
30-19-0 / + 396
Dzis juz ostroznie z graniem przeciw LA. Maja wrocic po kontuzjach do skladu Lisa Leslie i DeLisha Milton. Pytanie tylko ile minut i jak zagraja po dluzszej nieobecnosci. Pewnie najlepiej tego meczu nie dotykac i zobaczyc jak bedzie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|