Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#239671 06/08/2003 21:14
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]
Quote
[qb][/qb]
Ja bym wystawil rzeczywisty @1.25 i takie pewnie wieczor beda do grania w sieci. Nikt pewnie wiecej jak @1.3 nie da.

Ja zaraz jade wyslac[/qb]
W totomixie Seatl -Los Angeles
godz 15:42 kurs 1,75
godz 16:07 kurs 1,65

do wieczora daleko...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#239672 06/08/2003 21:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Ja mam na kuponie godzina 14.33

Toto-mix

SEATTLE -LOS ANGELES 1 @ 1.75 / 200g

#239673 06/08/2003 21:38
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Seattle -7,5 w Pinnacle sports. 1,73 w profie czy nawet 1,75 w Totomixie to o wiele za dużo - zgodnie z oczekiwaniami

#239674 06/08/2003 21:45
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
zgodnie z tipexowymi wyliczniami kursów na procenty zwycięstwo Seattle porównać można do wygranej np Slavi z Leotaremw lub Rosenborga z Bohemians w dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów. Nie można zapomnieć jednak o możliwości remisu w WNBA, które buki amerykańskie nie uwzględniają. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#239675 06/08/2003 21:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
W pinnacle spadlo z 1,31 na 1,29 cos takiego

#239676 06/08/2003 22:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
seattle juz wpinacle okolo 1,27 i HC -8,5
Teraz jest 1,25 i HC - 9
Hill 1,20 HC -9

<small>[ 06-08-2003, 19:18: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[hools] ]</small>

#239677 07/08/2003 01:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
To jeszcze mamy trzeci mecz dzis

BHB

Minnesota Lynx -1' / Risk : 110... To Win : 100

#239678 07/08/2003 10:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
HOOOOOPAAAAAAAA Seattle 92-56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko ze ja mam po 1,65 bo czekalem na kursy z usa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale za to grubo mialem
soczi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239679 08/08/2003 02:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzis widze ze buk BHB mi sie rozwija i umozliwia teraz kupowanie punktow. W przeciwienstwie do GB ostatnio tylko handi daja.
W pierwszym meczu poniewaz boje sie troche dosc zacietego spotkania a faworyta mam, wiec kupilem 2 i pol pkt.

Charlotte Sting -3' - Buy +2½ / Risk : 80... To Win : 50

28-17-0 / + 506

#239680 08/08/2003 15:24
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Na dzis (kursy z t-mix'a):
623 DE FORGE-T.DIXON KL WNBA <2> 1,60 - nie jestem do konca pewien zwyciestwa LA w tym meczu, ale Dixon, pomimo slabszej ostatnio dyspozycji powinna rzucic wiecej od, poprostu, SLABEJ Forge.

624 SEATTLE-MINNESOTA WNBA <1> 1.37 - szkoda ze t-mix nie wystawia handicapow na WNBA, bo wydaje mi sie pewne w tym meczu wysokie zwyciestwo SEA. Minnesota ostatnio slabo, natomiast SEA dokladnie odwrotnie, wysokie zwyciestwo nad LA naprawde wiele znaczy...

Cos czuje w meczu DET-HOU remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (oczywiscie nie stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), zobaczymy jaka linie wystawi GB(jak wystawia wogole), dla mnie pewny over...[tak do 140-144]

Na jutro polecam z profa za 2,11 SA-LA 1 ; chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (rzeczywisty, na singla 1,90; sproboje cos wiecej zainwestowac...-czekam na opinie)

#239681 08/08/2003 16:37
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 107
Jakie są kursy u innych buków na mecz Phoenix- Los Angeles z góry dzięki.
Oczywiście jedynka

#239682 08/08/2003 22:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dzisiejsy kurs na dixon to po porstu pomylka (porzyteczna dla nas) juz raz sie tak pomylil totomix. dali a.feaster z jakoms panienka ktora nie zdobyla pkt w meczy bo nie mogli znalesc innej- zeby bylo rowno !!! zobaczymy jeszcze jak bedzie ale ja sie juz ciesze! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#239683 09/08/2003 07:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
BHB

Seattle Storm -4 @ -160 Buy +2½ /Risk : 80... To Win : 50

29-17-0 / + 556

#239684 09/08/2003 12:39
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Storm 68, Lynx 65 FT

Za malo o 1' pkt kupilem :rolleyes:
A czekalem na GB zeby wystawili ML - to wczoraj wogole nic nie dali. Coraz slabiej u nich z oferta. Chyba bede musial zalozyc sobie jeszcze gdzies konto u buka ktory daje ML na WNBA - choc sezon juz zbliza sie do konca. W BHB niby moge teraz kupowac pkt ale tylko do 4 max - to w dzisiejszym meczu jeszcze bym sie zmiescil ale normalnego ML tam nie puszcze.

29-18-0 / + 476

#239685 09/08/2003 15:03
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Oj, wczoraj to cos mi typki nie wyszly; ale mimo to wszedl jedyny kupon zapuszczony z t-mix'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NIELADNIE, ale efektywnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na dzis nie widze nic ciekawego(z zawyzonym kursem), chyba ze w prof. SanAntonio, ale to juz zapuscilem wczoraj. Nie chce mi sie stronka profesjonala ladowac, moze ktos podac(jak byl juz w profku) jaki dzisiaj kurs w mecu SA-LA ??

#239686 09/08/2003 21:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzis wyglada na same Home winy , ale ja spadam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sie odprezyc. A jak w nocy cos znowu zapodam to ostroznie bo bede na dopingu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tydzien temu w sumie weszlo.

#239687 11/08/2003 03:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
BHB

Detroit Shock -5 @ -110 / Risk : 110... To Win : 100

Panie z Detroit po zapewnieniu sobie Play-off rozkojarzyly sie chyba i przegraly dwa mecze pod rzad i chyba juz czas wziasc sie zpowrotem do roboty. Z drugiej strony NY caly czas jeszcze walczy o miejsce w czworce ale z taka gra na wyjazdach jak do tej pory wiekszych szans im nie daje.

29-18-0 / + 476

#239688 11/08/2003 17:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Jak buki w sieci dalej beda tak dobrze celowac z Handi na mecze to u nich nie pogram - co innego w takiej chwili ML ale z tego GB sie wycofalo ostatnio a do konca sezonu zostalo wiekszosci druzyn po 6 meczy i Play- off sie zacznie. Trzeba chyba bedzie skupic sie na szukaniu okazji u naszych naziemnych.

Wczoraj buki dawaly:
Detroit -5 -- wygraly 3pkt
Cleveland -4 -- wygraly 4pkt
Houston -11 -- wygraly 23pkt

W piatek tez o jakis jeden kosz mialem roznice w meczu ktory gralem.

29-19-0 / + 366

#239689 14/08/2003 04:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
W.Hill (zalozylem sobie u nich konto)

Detroit Shock to win @ 1.60 / 50g

Detroit ma pewny awans i teraz tylko o to by utrzymac 1 miejsce w lidze walczy. Zostalo im 6 meczy 4 wyjazdy i 2 proste (niby) w domu. Dzis w PHO wyglada ze najlatwiej powinno byc o zwyciestwo potem jada/leca do SAC , SEA i MIN - ta trojka caly czas walczy o play-off w przeciwienstwie do dzisiejszego rywala - PHO ma juz dawno play-off z glowy.
Delikatnie bo jak gra pierwszy z ostatnim (niezaleznie od ligi) to czesto jak po grudzie idzie.

29-19-0 / + 366

#239690 14/08/2003 12:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Shock 78, Mercury 76 FT

Znowu handi Shock - 3.5 dawali

30-19-0 / + 396

Dzis juz ostroznie z graniem przeciw LA. Maja wrocic po kontuzjach do skladu Lisa Leslie i DeLisha Milton. Pytanie tylko ile minut i jak zagraja po dluzszej nieobecnosci. Pewnie najlepiej tego meczu nie dotykac i zobaczyc jak bedzie.

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1