Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Liczylem Swiderskiemu 6 biegow razem z bardzo prawdopodobnym wystepem w biegu 15.
Rzeczywiscie Louis pod 4 to komplikuje nieco moje rozwazania odpuszcze chyba sobie ten meczyk z wyjatkiem moze undera Swiderskiego.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by Pawka
Originally Posted by harris73
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej.
Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston.

to co, dzis warto grac Ipswich bo bym sobie usiadł i chetnie obejzał mając emocje i napój przy sobie smile a kurs 1.4 niczego sobie

Pawka nie wiem,jak Ci polece a wtopia bedzie na mnie,lepiej w spokoju obejrzyj w TV:)
ja sobie zagram Ippo:)
Teraz Ippo bedzie troche gorzej wypadac bo nie moga stosowac Goscia za Louisa no i na dodatek zmiana srednich.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles
Do druzyny Asow powrocili Forsberg i Jankowski a w zwiazku z tym Asy powroca tez do naleznego im miejsca gdzies na koncu szyku EL. Ich ostatnie niespodziewane sukcesy to glownie zasluga gosci w ich druzynie. Dzis Crump i Gjedde w dwojke meczu nie wygraja a slaby Screen i jeszcze slabsi zawodnicy na pozycji 4,6 i 7 nie dorzuca dzis zbyt duzo punktow. Powtorka z ostatniego meczu miedzy tymi zespolami na torze Asow 42-48 mysle ze bardzo realna.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by harris73
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej.
Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston.
a wg.mnie swider niepojedzie jako rr smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by harris73
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej.
Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston.
a wg.mnie swider niepojedzie jako rr smile

Wlasnie tez caly czas o tym mysle bo Louis chyba nie jest sklasyfikowany wiec nie moze miec 3 sredniej w druzynie???

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Jasne ze nie jest klasyfikowany w tym sezonie dlatego zaliczaja mu srednia z 2007 roku ale niestety jest to dopiero 3 cia srednia,dlatego nie moga wystawiac go juz z num 1,Nowe srednie obowiazuja od 4 go czerwca.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Świder odjechał jednak ZZ.
Zawodnik z nr 3 w drużynie pojechał ZZ za zawodnika z nr 4...
Czy w tej lidze są jakieś stałe reguły;)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Przeciez pisalem ze Louis ma 3 srednia wiec niby dlaczego mial nie jechac za Swiderskiego...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Sorry Swider za Louisa:)

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
1 Jarosław Hampel 7,73
2 Piotr Świderski 7.23
3 Chris Louis 7.10

Tak obecnie wyglądają średnie czołówki Ipswich.
Rozumiem, że Świder mógł to ZZ odjechać pomimo wyższej średniej, ale Hampel już nie - bo ma najwyższą w zespole.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
1 Jarosław Hampel 7,73
2 Piotr Świderski 7.23
3 Chris Louis 7.10

Tak obecnie wyglądają średnie czołówki Ipswich.
Rozumiem, że Świder mógł to ZZ odjechać pomimo wyższej średniej, ale Hampel już nie - bo ma najwyższą w zespole.

No brawo ale Hampel nie jechal jako ZZ:)

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
A czy ja napisałem coś o Hampelu, że jechał?
Chodziło mi tylko o wyłapanie tej zasady - mogą jechać wszyscy prócz zawodnika z najwyższą średnią, w tym konkretnym przypadku właśnie Hampela.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Hmm jakos nikt nie podaje typow z angielskiej. Wszyscy sie wypstykali z pieniedzy czy jak ? smile Ja jakos caly czas na + i dzisiaj tez lekko pogram :
Kornelusen -1,5 Richardsson +1,5 typ: 2 - Richardsson po kontuzji wraca na stare smieci. Licze na dobry wystep 5 biegow i 4 biegi Madsa.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Dopiero dotarłem do kompa, ale dzisiaj gram ostro Orły z hc. Niedawno w finale brytyjskim Nicholls i Kennett śmigali aż miło na torze Rudzików. Poza tym Richardson zna obiekt, bo w minionym sezonie bronił barw ekipy Swindon. Debiut Hauzingera na Wyspach może okazać się klapą. Nie wykluczona czysta dwójka

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Eagles-Arena 1

Jakby na to nie patrzec zwyciestwo Areny bedzie tu niespodzianka a kurs 1,95...to pewnie po ostatnich wynikach Eagles.

Wolves-Pool

Pedersen over 10,5
Tylko Puk moze mu to wyjac. kurs 1,65

BV- Coventry 1??
Mozna podejsc do tego w ten sposob ze w rewanzy bez Crumpa Cov spokojnie odrobi dzisiejsza porazke:)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Niels-Kristian Iversen Poniżej 13 @ 1.90 grubo bet 365
Lee Richardson powyzej 9.5 @1.6 expekt

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
ja rowniez gram undera 13 pkt PUK mysle ze nawet a racze na pewno jadac 6 razy tyle po kontuzji nie wyciagnie,gram rowniez over 10pkt Harissa 2,25 kurs wart ryzyka,buk bet365 smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Trochę się nam smyknęło z tym PUK-iem. Dwa oczka w ostatnim starcie i byłoby pozamiatane...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Tak smile szczegolnie ten jego przedostatni start,gdzie pokonal B.Pedersena myslalem ze juz po zakladzie. Ale wazne ze na + i po dodaniu overa Pedersena z forum caly dzien skutecznosc 100 % i sporo $$$

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
to juz Harris wszedl o wiele lzej niz PUK wink

Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1