|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Liczylem Swiderskiemu 6 biegow razem z bardzo prawdopodobnym wystepem w biegu 15. Rzeczywiscie Louis pod 4 to komplikuje nieco moje rozwazania odpuszcze chyba sobie ten meczyk z wyjatkiem moze undera Swiderskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej. Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston. to co, dzis warto grac Ipswich bo bym sobie usiadł i chetnie obejzał mając emocje i napój przy sobie  a kurs 1.4 niczego sobie Pawka nie wiem,jak Ci polece a wtopia bedzie na mnie,lepiej w spokoju obejrzyj w TV:) ja sobie zagram Ippo:) Teraz Ippo bedzie troche gorzej wypadac bo nie moga stosowac Goscia za Louisa no i na dodatek zmiana srednich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles Do druzyny Asow powrocili Forsberg i Jankowski a w zwiazku z tym Asy powroca tez do naleznego im miejsca gdzies na koncu szyku EL. Ich ostatnie niespodziewane sukcesy to glownie zasluga gosci w ich druzynie. Dzis Crump i Gjedde w dwojke meczu nie wygraja a slaby Screen i jeszcze slabsi zawodnicy na pozycji 4,6 i 7 nie dorzuca dzis zbyt duzo punktow. Powtorka z ostatniego meczu miedzy tymi zespolami na torze Asow 42-48 mysle ze bardzo realna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej. Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston. a wg.mnie swider niepojedzie jako rr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej. Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston. a wg.mnie swider niepojedzie jako rr  Wlasnie tez caly czas o tym mysle bo Louis chyba nie jest sklasyfikowany wiec nie moze miec 3 sredniej w druzynie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Jasne ze nie jest klasyfikowany w tym sezonie dlatego zaliczaja mu srednia z 2007 roku ale niestety jest to dopiero 3 cia srednia,dlatego nie moga wystawiac go juz z num 1,Nowe srednie obowiazuja od 4 go czerwca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Świder odjechał jednak ZZ. Zawodnik z nr 3 w drużynie pojechał ZZ za zawodnika z nr 4... Czy w tej lidze są jakieś stałe reguły;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Przeciez pisalem ze Louis ma 3 srednia wiec niby dlaczego mial nie jechac za Swiderskiego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
1 Jarosław Hampel 7,73 2 Piotr Świderski 7.23 3 Chris Louis 7.10
Tak obecnie wyglądają średnie czołówki Ipswich. Rozumiem, że Świder mógł to ZZ odjechać pomimo wyższej średniej, ale Hampel już nie - bo ma najwyższą w zespole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
1 Jarosław Hampel 7,73 2 Piotr Świderski 7.23 3 Chris Louis 7.10
Tak obecnie wyglądają średnie czołówki Ipswich. Rozumiem, że Świder mógł to ZZ odjechać pomimo wyższej średniej, ale Hampel już nie - bo ma najwyższą w zespole. No brawo ale Hampel nie jechal jako ZZ:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
A czy ja napisałem coś o Hampelu, że jechał? Chodziło mi tylko o wyłapanie tej zasady - mogą jechać wszyscy prócz zawodnika z najwyższą średnią, w tym konkretnym przypadku właśnie Hampela.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Hmm jakos nikt nie podaje typow z angielskiej. Wszyscy sie wypstykali z pieniedzy czy jak ?  Ja jakos caly czas na + i dzisiaj tez lekko pogram : Kornelusen -1,5 Richardsson +1,5 typ: 2 - Richardsson po kontuzji wraca na stare smieci. Licze na dobry wystep 5 biegow i 4 biegi Madsa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Dopiero dotarłem do kompa, ale dzisiaj gram ostro Orły z hc. Niedawno w finale brytyjskim Nicholls i Kennett śmigali aż miło na torze Rudzików. Poza tym Richardson zna obiekt, bo w minionym sezonie bronił barw ekipy Swindon. Debiut Hauzingera na Wyspach może okazać się klapą. Nie wykluczona czysta dwójka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Eagles-Arena 1
Jakby na to nie patrzec zwyciestwo Areny bedzie tu niespodzianka a kurs 1,95...to pewnie po ostatnich wynikach Eagles.
Wolves-Pool
Pedersen over 10,5 Tylko Puk moze mu to wyjac. kurs 1,65
BV- Coventry 1?? Mozna podejsc do tego w ten sposob ze w rewanzy bez Crumpa Cov spokojnie odrobi dzisiejsza porazke:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Niels-Kristian Iversen Poniżej 13 @ 1.90 grubo bet 365 Lee Richardson powyzej 9.5 @1.6 expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224 |
ja rowniez gram undera 13 pkt PUK mysle ze nawet a racze na pewno jadac 6 razy tyle po kontuzji nie wyciagnie,gram rowniez over 10pkt Harissa 2,25 kurs wart ryzyka,buk bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Trochę się nam smyknęło z tym PUK-iem. Dwa oczka w ostatnim starcie i byłoby pozamiatane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Tak  szczegolnie ten jego przedostatni start,gdzie pokonal B.Pedersena myslalem ze juz po zakladzie. Ale wazne ze na + i po dodaniu overa Pedersena z forum caly dzien skutecznosc 100 % i sporo $$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224 |
to juz Harris wszedl o wiele lzej niz PUK 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|