|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Dany King over 6.5 expekt @1.8 Jak nie on to kto ? w 6 biegach pulap powinien przeskoczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Holder+2-Andersen typ-1 kurs-2.4 Andersen 1 bieg wiecej ale jego forma z tygodnia na tydzien slabsza. Holder natomiast w super formie. W bezposrednich pojedynkach lepszy powinien byc Holder ponadto Andersen bedzie walczyl z Wattem i Pedersenem. Goscie raczej bez szans na podjecie walki wiec i Andersen nie bedzie jechal na maxa. Powinno byc wysokie zwyciestwo Piratow nawet ponad 30 pkt. wiec handi -24 po 1.9 rowniez godne ryzyka. Hmm niewidaomo czy Holder pojedzie 5 razy. Przy wysokim prowadzeniu mozliwe ze odpusci 15 bieg...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224 |
na dzis gram odwrotnie niz wczoraj czyli handicap ujemny gospodarzy Swindon -11pkt@1,9 Bet365-Pantery wczoraj wygraly w Pool ale jak mawiala poetka nic dwa razy sie nie zdarza i dzis pewnie polegna,taka mam nadzieje  oraz h2h McGowan-Berger 1@1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Ja tez,nie wierze juz w jakies narodzenie \Panter:)Wright na rezerwie to ponad 10 pkt,King pokazal jak jedzie w Swindon ostatnio,a buki wczorajszym wynikiem sie zasugerowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Ja tez,nie wierze juz w jakies narodzenie \Panter:)Wright na rezerwie to ponad 10 pkt,King pokazal jak jedzie w Swindon ostatnio,a buki wczorajszym wynikiem sie zasugerowali przesadziles z 10 pktami Wrighta  jak Risager niepojedzie znow tak dobrze jak wczoraj swindon pokryje handi -10.5 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Daje tez 2 bieg za 1,9 Wright 3 pkt a jak dobrze pojdzie to Pijper nawet 2 pkt:)w najgorszym przypadku 4-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Ja tez,nie wierze juz w jakies narodzenie \Panter:)Wright na rezerwie to ponad 10 pkt,King pokazal jak jedzie w Swindon ostatnio,a buki wczorajszym wynikiem sie zasugerowali przesadziles z 10 pktami Wrighta  jak Risager niepojedzie znow tak dobrze jak wczoraj swindon pokryje handi -10.5 exp Nie przesadzilem,po prostu w to wierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
na dzis gram odwrotnie niz wczoraj czyli handicap ujemny gospodarzy Swindon -11pkt@1,9 Bet365-Pantery wczoraj wygraly w Pool ale jak mawiala poetka nic dwa razy sie nie zdarza i dzis pewnie polegna,taka mam nadzieje  oraz h2h McGowan-Berger 1@1,9 Gerhard Berger?  (do kasacji oczywiście)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
ja dzisiaj sobie odpuszczam. Poprostu nie widze nic w miare pewnego. Sam jestem ciekaw jakim wynikiem zakonczy sie dzisiejszy mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
A mnie @crazyceg przekonał i zagram tego Bergera Pojedzie minimum raz więcej od Travisa. Możliwe, że zrobi (0,1,1,0,0) co na tą żenadę jaka obecnie jeździ kangur powinno wystarczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
moze to nie gerhard Berger tylko lars berger biathlonista i biegacz najciarski w kevlarze:) Co do McGowana i Bagera to sa to zawodnicy ktorzy moga zrobic od 0 do okolo 7 punktow ciezko wyczuc czy beda akurat mieli dzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224 |
na dzis bardzo fajnie wyglada h2h Woodward-McGowan(+2) kurs na McGowana @2,3 wiec bardzo wysoki,oczywiscie moze sie zdarzyc ze dzis Richardson nie bedzie jechal i Woodward pojedzie 6razy ale dodatni handicap na McgGowan'a niweluje dodatkowy start Kangura,w ostatnim meczu McGowan bardzo ladnie pojechal i mysle ze dzis tez bedzie wazna czescia swojego zespolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224 |
zapomnialem ,buk Bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Eastbourne-Swindon Orly raz juz pokonaly swindon na wlasnym torze 46-44. Sadze ze dzis powinno byc wyzsze zwyciestwo gospodarzy. W porownaniu do tamtego meczu za Bridgera pojedzie Kylmakorpi co powinno byc wzmocnieniem sily ognia Orlow. Pzatym za Wernera i Simmonsa ktorzy w w/w meczu zdobyli razem 2 pkt( na partnerze z pary i drugi wskutek upadku McGowana) pojawia sie Suchanek i Brundle i powinni oni zdobyc pare pkt. Jedyna niewiadoma to wystep Richardsona ale jesli zdobedzie chociaz 6-7 pkt to powinno wystarczyc aby wygrac to spotkanie wyzsza roznica wieksza niz 4 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Panowie jaki meczyk pokazuje PS o 20.30?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
poole-ipswich przynajmniej taki anonsują w swoim programie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Ipswich Witches - Poole Pirates Ciekawie zapowiadajcy sie pojedynek. Z jednej strony B.Pedersen, Holder i Watt a z drugiej strony Hampel,Swiderski, Miskowiak jadacy po 1 biegu wiecej jako r/r za Louisa. Wlasnie te dodatkowe biegi tej trojki plus Johnston pod nr 6 powinny zdecydowac o wygranej gospodarzy. Dodatkowy atut dla Wiedzm to nieco slabsza forma ostatnio Watta oraz wiekszy potencjal pod nr 6 i 7. Biegi 2,8 a zwlaszcza 14 powinny pasc lupem gospodarzy. stawiam na Ipswich -6 ale raczej po turystycznej stawce. Zatanawiam sie takze nad under 11 Swiderskiego. Pojedzie pewnie 6 razy ale obok pojedynkow z Holderem czy Pedresenem moze tez stracic pkt ze zmieniajacymi Louisa Hampelem,Johnstonem czy tez Miskowiakiem a kurs fajny 2.75.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej. Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Do tego Swider moze jechac tylko 5 razy,jesli nie wystapi w 15ym biegu,nie jedzie przeciez juz jako ny 6!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej. Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston. to co, dzis warto grac Ipswich bo bym sobie usiadł i chetnie obejzał mając emocje i napój przy sobie  a kurs 1.4 niczego sobie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|