Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Dany King over 6.5 expekt @1.8 Jak nie on to kto ? w 6 biegach pulap powinien przeskoczyc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Originally Posted by magic321
Holder+2-Andersen typ-1 kurs-2.4
Andersen 1 bieg wiecej ale jego forma z tygodnia na tydzien slabsza. Holder natomiast w super formie. W bezposrednich pojedynkach lepszy powinien byc Holder ponadto Andersen bedzie walczyl z Wattem i Pedersenem. Goscie raczej bez szans na podjecie walki wiec i Andersen nie bedzie jechal na maxa. Powinno byc wysokie zwyciestwo Piratow nawet ponad 30 pkt. wiec handi -24 po 1.9 rowniez godne ryzyka.
Hmm niewidaomo czy Holder pojedzie 5 razy. Przy wysokim prowadzeniu mozliwe ze odpusci 15 bieg...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
na dzis gram odwrotnie niz wczoraj czyli handicap ujemny gospodarzy
Swindon -11pkt@1,9 Bet365-Pantery wczoraj wygraly w Pool ale jak mawiala poetka nic dwa razy sie nie zdarza i dzis pewnie polegna,taka mam nadzieje wink oraz h2h McGowan-Berger 1@1,9

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ja tez,nie wierze juz w jakies narodzenie \Panter:)Wright na rezerwie to ponad 10 pkt,King pokazal jak jedzie w Swindon ostatnio,a buki wczorajszym wynikiem sie zasugerowali

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by harris73
Ja tez,nie wierze juz w jakies narodzenie \Panter:)Wright na rezerwie to ponad 10 pkt,King pokazal jak jedzie w Swindon ostatnio,a buki wczorajszym wynikiem sie zasugerowali
przesadziles z 10 pktami Wrighta tongue
jak Risager niepojedzie znow tak dobrze jak wczoraj swindon pokryje handi -10.5 exp

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Daje tez 2 bieg za 1,9
Wright 3 pkt a jak dobrze pojdzie to Pijper nawet 2 pkt:)w najgorszym przypadku 4-2.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by harris73
Ja tez,nie wierze juz w jakies narodzenie \Panter:)Wright na rezerwie to ponad 10 pkt,King pokazal jak jedzie w Swindon ostatnio,a buki wczorajszym wynikiem sie zasugerowali
przesadziles z 10 pktami Wrighta tongue
jak Risager niepojedzie znow tak dobrze jak wczoraj swindon pokryje handi -10.5 exp

Nie przesadzilem,po prostu w to wierze smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by crazyceg1
na dzis gram odwrotnie niz wczoraj czyli handicap ujemny gospodarzy
Swindon -11pkt@1,9 Bet365-Pantery wczoraj wygraly w Pool ale jak mawiala poetka nic dwa razy sie nie zdarza i dzis pewnie polegna,taka mam nadzieje wink oraz h2h McGowan-Berger 1@1,9

Gerhard Berger? laugh (do kasacji oczywiście)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
ja dzisiaj sobie odpuszczam. Poprostu nie widze nic w miare pewnego. Sam jestem ciekaw jakim wynikiem zakonczy sie dzisiejszy mecz...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
A mnie @crazyceg przekonał i zagram tego Bergera wink
Pojedzie minimum raz więcej od Travisa. Możliwe, że zrobi (0,1,1,0,0) co na tą żenadę jaka obecnie jeździ kangur powinno wystarczyć smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
moze to nie gerhard Berger tylko lars berger biathlonista i biegacz najciarski w kevlarze:) Co do McGowana i Bagera to sa to zawodnicy ktorzy moga zrobic od 0 do okolo 7 punktow ciezko wyczuc czy beda akurat mieli dzien smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
na dzis bardzo fajnie wyglada h2h Woodward-McGowan(+2) kurs na McGowana @2,3 wiec bardzo wysoki,oczywiscie moze sie zdarzyc ze dzis Richardson nie bedzie jechal i Woodward pojedzie 6razy ale dodatni handicap na McgGowan'a niweluje dodatkowy start Kangura,w ostatnim meczu McGowan bardzo ladnie pojechal i mysle ze dzis tez bedzie wazna czescia swojego zespolu

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
zapomnialem ,buk Bet365 smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Eastbourne-Swindon
Orly raz juz pokonaly swindon na wlasnym torze 46-44. Sadze ze dzis powinno byc wyzsze zwyciestwo gospodarzy. W porownaniu do tamtego meczu za Bridgera pojedzie Kylmakorpi co powinno byc wzmocnieniem sily ognia Orlow. Pzatym za Wernera i Simmonsa ktorzy w w/w meczu zdobyli razem 2 pkt( na partnerze z pary i drugi wskutek upadku McGowana) pojawia sie Suchanek i Brundle i powinni oni zdobyc pare pkt. Jedyna niewiadoma to wystep Richardsona ale jesli zdobedzie chociaz 6-7 pkt to powinno wystarczyc aby wygrac to spotkanie wyzsza roznica wieksza niz 4 pkt.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Panowie jaki meczyk pokazuje PS o 20.30?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
poole-ipswich przynajmniej taki anonsują w swoim programie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Ipswich Witches - Poole Pirates
Ciekawie zapowiadajcy sie pojedynek. Z jednej strony B.Pedersen, Holder i Watt a z drugiej strony Hampel,Swiderski, Miskowiak jadacy po 1 biegu wiecej jako r/r za Louisa. Wlasnie te dodatkowe biegi tej trojki plus Johnston pod nr 6 powinny zdecydowac o wygranej gospodarzy. Dodatkowy atut dla Wiedzm to nieco slabsza forma ostatnio Watta oraz wiekszy potencjal pod nr 6 i 7. Biegi 2,8 a zwlaszcza 14 powinny pasc lupem gospodarzy. stawiam na Ipswich -6 ale raczej po turystycznej stawce. Zatanawiam sie takze nad under 11 Swiderskiego. Pojedzie pewnie 6 razy ale obok pojedynkow z Holderem czy Pedresenem moze tez stracic pkt ze zmieniajacymi Louisa Hampelem,Johnstonem czy tez Miskowiakiem a kurs fajny 2.75.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej.
Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Do tego Swider moze jechac tylko 5 razy,jesli nie wystapi w 15ym biegu,nie jedzie przeciez juz jako ny 6!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by harris73
Nie jestem pewnien do konca ale zmienily sie srednie zawodnikow wiec Louis majacy trzecia srednia i jadacy pod nr 4 moze byc zastepowany tylko przez Swidra(2 srednia) z zawodnikow o wyzszej sredniej.
Dzisiaj za RR pojada wiec Swider,Misiek,Kroner,Johnston.

to co, dzis warto grac Ipswich bo bym sobie usiadł i chetnie obejzał mając emocje i napój przy sobie smile a kurs 1.4 niczego sobie

Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1