|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
NY dzis znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> "Jak sie wygrywa nic nie grajac". Po 5 min stracili V. Johnson a i tak lekko odrobily 20pkt straty z nawiazka wcale dobrze nie grajac. To panie ze stolicy na nie czekaly i przestaly grac. Gdzies juz tak bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pati masz calkowita racje to jest cyrk ktory ma jednak jakis sens. Wyglada np. na to ze komus strasznie zalezy zeby NY na sile do play-off dociagnac Ciekawe co z pania V. Johnson ? I jak ewentualnie bez niej beda grac. Pewnie okaze sie ze spokojnie i bez niej poradza sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
+6,6
Ostatni prawdopodobnie mecz godny uwagi w rundzie zasadniczej: Charlotte - New York. Nie wyobrazam sobie innej mozliwosci niz wysokie zwyciestwo Charlotte. Zacznijmy od NY: nawet jesli zwycieza, beda miec bardzo mgliste szanse na awans; druga sprawa to brak Hammon i Johnson i co gorsza nie ma nikogo, kto moglby je zastapic w tym meczu. Teraz Charlotte: jesli dzis wygraja to moga spokojnie jutro jechac na wycieczke do Cleveland, dysponuja caly czas optymalnym skladem, a co najwazniejsze ostatni raz wygraly u siebie z NY dwa tygodnie temu 65-54.
NY Liberty v CHA Sting -5.5 1,90 10u
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154 |
-3,4u
I tym optymistycznym akcentem koncze tegoroczna przygode z WNBA. Charlotte wymeczylo zwyciestwo rzutem za 3, chociaz moglo wygrac kilkunastoma punktami. Coz, do uslyszenia w pazdzierniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Jest jeszcze dzis mecz do grania
WHill
Cleveland Rockers to Win @ 1.33 / 250g
Tu nawet nie ma co pisac. CHA juz wczoraj po wygranej maja pewne 2 miejsce. A CLEV musi to wygrac i ma Play-off nie czekajac juz na wynik meczu INDY z CON. Kurs 1.33 jak dla mnie do przyjecia i zagrania mocniej niz zwykle ale tylko ML. Na Handi -7 juz bym nie ryzykowal. Oba zespoly ostatnio malo rzucaja i jak CHA calkiem ulgowo nie podejda do meczu to tak wyglada na zwyciestwo CLEV w okolicach tych 7 pkt.
Poza tym w meczach juz " o nic" mysle ze delikatnie mozna dac na Los Angeles Sparks @1.43 Seattle Storm @1.55
32-23-0 / + 73
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
wyglada na to ze dzis LA powinno sobie poradzic z Minnesotta, Sparks wygraly z Lynx wszystkie 4 mecze w tym sezonie, a takze ostatnie 16 :eek: Poza tym Sparks w pelnym skladzie wydaja sie byc nie do zatrzymania a kursy w granicach 1,7 sa bardzo kuszace
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
w 100% sie z toba zgadzam petev, jedyne co moze byc tutaj niebezpieczne, to jak sie Smith swoim zwyczajem znowu na okolice '30' rozrzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> T-mix bardzo dobrze dzis linie na mecze wystawil, na probe wystawili linie na all-star i wszedl wtedy X po kursie 20.00(ja nie stawialem, zeby nie bylo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) Mysle ze dzis moze byc podobnie, ostroznie ze stawianiem u/o w t-mix dzisiaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
WHill
Los Angeles Sparks to Win @ 1.71 / 150g
B@W
LA Sparks at Minnesota Lynx Under 147 @ 2.00 / 50g
Doswiadczenie powinno wziasc gore. A under mimo ze w sezonie graly 4 razy ( 4 zwyciestwa LA) ze soba i zawsze bylo wiecej niz 147 to dzis jest inny mecz. W play-off wieksza uwage zwraca sie na obrone. Tu licze przede wszystkim na panie z LA i nie sadze zeby pozwolily Minnesocie rzucic 70 pkt.
A toto-mix to linie dzis odpisal od "wiekszych braci" ( WHill, Pinn.) wczoraj juz wystawili te mecze w ofercie.
33-23-0 / + 155
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
no i do przerwy zgodnie z przewidywaniami 49-32 dla Sparks. doswiadczone zawodniczki z la robia co chca, skutecznosc z gry maja w granicach 70 % :eek: a po minnesocie widac ze chyba sa dosc stremowane, jedyne co mnie martwi przed 2 polowa to 3 faule lisy ale powinno byc dobrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Lynx 74, Sparks 72 FT Ups... :eek: Jak tak mozna zrabac koncowke, zreszta cala 2 polowe i to takie stare "baby". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Charlotte Sting at Connecticut Sun 66-68 (134) FT Los Angeles Sparks at Minnesota Lynx 72-74 (146) FT
A teraz krotkie podsumowanie mojego kuponu:(za 5 zl z toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) 1001 Minnesota-LosAngeles <2> 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 74-72 1002 Minnesota-LosAngeles SP 147 <1> 1,90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 146 1003 K.Smith-L.Leslie KL <2> 2,05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 24-23 1004 Connecticut-Charlotte <2> 2,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 68-66 1005 Connecticut-Charlotte SP 130 <2> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 134 1006 N.Sales-A.Feaster KL <2> 3,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 11-12
Jaki jest wniosek?! Jutro stawiam(POSTAWIE!!, bo po dzisiejszym widac jak wyrownany jesto poziom w tegorocznym play-off (zreszta kto wie czy nie zagram tak nie tylko jutro... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) w rozpisie 2z6 KAZDY "X", z toto, bez wzgledu na WSZYSTKO, kursy w granicach 15.00-20.00; wchodzą 'tylko' 2 remisy, i przebicie PONAD 15x(przy minimalnej stawce to bedzie cos kolo 450zl) Czy nie warto zaryzykowac te pare zl...?? Tak sie wkur***** dzisiaj, ze juz nie widze innego wyjscia na WNBA... chyba TYLKO tak nie gralem! grrr... Do przerwy mi nie wchodzily dzis o/u obydwa(przeliczajac oczywiscie na polowy) a skonczylo sie na tym, ze nie weszlo, to co wydawalo sie juz pewne(mowie tutaj glownie o LA) Wyjatkiem od tej remisowej regoly bedzą napewno 2 kolejne spotkania LA, tutaj bez wzgledu na kursy stawialbym na nie... chociaz nie jestem do konca pewnien czy nie zobaczymy na listach kursowych czegos w rodzaju 1,15-1.20...
Vira
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
GB
DET Shock v CLE Rockers 1 @ 2.12 / 100g
34-24-0 / + 55
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
WHill
Cleveland At Detroit G2 Detroit to Win @ 1.37 / 150g
35-24-0 / + 167
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
widze ze po kilku niespodziankach ten temat zamarl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> interesujacy jest ten paly-off i niespodzianek tez juz troche bylo... teraz czas na polfinaly - pierwsze mecze odbeda sie w piatek moim zdaniem wygrac powinny zawodniczki detroit, co prawda nie popisaly sie w drugim meczu z cleveland ale teraz juz powinny sobie poradzic tym bardziej ze dla nich gra idzie o duza stawke - maja najlepszy bilans w lidze a co za tym idzie przewage wlasnego boiska w ewentualnym finale, sadze wiec ze beda zmotywowane jak nigdy. przemawia za nimi kilka faktow: po pierwsze maja na desce ford i riley ktore spokojnie powinny zdominowac ten elemnet gry, poza tym detroit wygralo wszystkie ich 4 mecze w sezonie srednia roznica 14 :eek: punktow (14, 9 , 16, 17) a to robi wrazenie, ostatni mecz miedzy tymi druzynami odbyl sie miesiac temu w connecticut i wowczas sun nie mialy nic do powiedzenia gdyz juz do przerwy przegrywaly 19 punktami (skonczylo sie na 17). jak widac po tych meczach druzyna sun wyraznie 'lezy' zawodniczkom detroit. jeszcze troche statystyki na koniec - sun w 4 meczach z shock tylko raz mialy wiecej niz 40% skutecznosc (44,2) a raz zanotowaly wrecz zenujace 26,4 % - to wszystko pozwala przypuszczac ze detroit wygra ten mecz choc po pierwszym meczu minnesotty z la widac ze playoffy rzadza sie swoimi prawami, jednak kurs 1.99 w profie jest wiecej niz zachecajacy
PS cos mi podpowiada ze monarchs dadza rade sparks w pierwszym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Tak koncowka sezonu dala popalic. Ja oddalem to co wczesniej zarobilem - bilans 35-25-0 / + 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mala pociecha w tym ze i wieksi ode mnie tez zkołowacieli widac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niejaki " William Hill " oferuje dzis takie cos: Kto bedzie mistrzem?
W N B A Championship
Bet Until : 01:00 06/09/2003
Los Angeles Sparks @ 1.83 - hmm... może Detroit Shock @ 2.75 - jak wyzej Sacramento Monarchs @ 6.50 - j.wyzej Cleveland Rockers @ 13.00 - a to napewno nie w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
no i dzis zgodnie z moimi przewidywaniami detroit bezproblemowo do przodu, ciekawe czy ktos skorzystal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]no i dzis zgodnie z moimi przewidywaniami detroit bezproblemowo do przodu, ciekawe czy ktos skorzystal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ja. Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagralem na nie w GB ale zapozno juz bylo zeby tu wklejac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
dzis pierwszy mecz finalu, ktory jak cala seria zapowiada sie niezwykle ciekawie. Dzisiejszy mecz to must-win-game dla LA. jesli dzis nie wygraja trudno sobie wyobrazic zeby potrafily pokonac detroit na ich terenie... ale jak wiadomo nie zawsze wygrywa ten zespol ktory musi wygrac (vide Holandia wczoraj). Te zespoly graly ze soba raz w tym sezonie (w detroit) i mecz zakonczyl sie zwyciestwem shock po dogrywce, byla to pierwsza przegrana drzuyny LA (po 9 zwyciestwach). wydaje mi sie ze bedzie to 'bliski' mecz, a forma La nie jest jakas nadzwyczajna, tak wiec moim zdaniem mozna pokusic sie o handicap detroit +6 w gb za 1.91, pozdrawiam i zycze powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|