"Jak sie wygrywa nic nie grajac". Po 5 min stracili V. Johnson a i tak lekko ..."> "Jak sie wygrywa nic nie grajac". Po 5 min stracili V. Johnson a i tak lekko ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#239711 22/08/2003 08:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
NY dzis znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> "Jak sie wygrywa nic nie grajac".
Po 5 min stracili V. Johnson a i tak lekko odrobily 20pkt straty z nawiazka wcale dobrze nie grajac. To panie ze stolicy na nie czekaly i przestaly grac. Gdzies juz tak bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Pati masz calkowita racje to jest cyrk ktory ma jednak jakis sens. Wyglada np. na to ze komus strasznie zalezy zeby NY na sile do play-off dociagnac
Ciekawe co z pania V. Johnson ? I jak ewentualnie bez niej beda grac. Pewnie okaze sie ze spokojnie i bez niej poradza sobie.

Bonus: Unibet
#239712 25/08/2003 01:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+6,6

Ostatni prawdopodobnie mecz godny uwagi w rundzie zasadniczej: Charlotte - New York. Nie wyobrazam sobie innej mozliwosci niz wysokie zwyciestwo Charlotte. Zacznijmy od NY: nawet jesli zwycieza, beda miec bardzo mgliste szanse na awans; druga sprawa to brak Hammon i Johnson i co gorsza nie ma nikogo, kto moglby je zastapic w tym meczu.
Teraz Charlotte: jesli dzis wygraja to moga spokojnie jutro jechac na wycieczke do Cleveland, dysponuja caly czas optymalnym skladem, a co najwazniejsze ostatni raz wygraly u siebie z NY dwa tygodnie temu 65-54.

NY Liberty v CHA Sting -5.5 1,90 10u

pozdro

#239713 25/08/2003 17:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
-3,4u

I tym optymistycznym akcentem koncze tegoroczna przygode z WNBA. Charlotte wymeczylo zwyciestwo rzutem za 3, chociaz moglo wygrac kilkunastoma punktami. Coz, do uslyszenia w pazdzierniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#239714 26/08/2003 01:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Jest jeszcze dzis mecz do grania

WHill

Cleveland Rockers to Win @ 1.33 / 250g

Tu nawet nie ma co pisac. CHA juz wczoraj po wygranej maja pewne 2 miejsce. A CLEV musi to wygrac i ma Play-off nie czekajac juz na wynik meczu INDY z CON.
Kurs 1.33 jak dla mnie do przyjecia i zagrania mocniej niz zwykle ale tylko ML. Na Handi -7 juz bym nie ryzykowal. Oba zespoly ostatnio malo rzucaja i jak CHA calkiem ulgowo nie podejda do meczu to tak wyglada na zwyciestwo CLEV w okolicach tych 7 pkt.

Poza tym w meczach juz " o nic" mysle ze delikatnie mozna dac na
Los Angeles Sparks @1.43
Seattle Storm @1.55

32-23-0 / + 73

#239715 28/08/2003 16:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
wyglada na to ze dzis LA powinno sobie poradzic z Minnesotta, Sparks wygraly z Lynx wszystkie 4 mecze w tym sezonie, a takze ostatnie 16 :eek: Poza tym Sparks w pelnym skladzie wydaja sie byc nie do zatrzymania a kursy w granicach 1,7 sa bardzo kuszace

#239716 28/08/2003 20:20
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
w 100% sie z toba zgadzam petev, jedyne co moze byc tutaj niebezpieczne, to jak sie Smith swoim zwyczajem znowu na okolice '30' rozrzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
T-mix bardzo dobrze dzis linie na mecze wystawil, na probe wystawili linie na all-star i wszedl wtedy X po kursie 20.00(ja nie stawialem, zeby nie bylo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) Mysle ze dzis moze byc podobnie, ostroznie ze stawianiem u/o w t-mix dzisiaj...

#239717 29/08/2003 02:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
WHill

Los Angeles Sparks to Win @ 1.71 / 150g

B@W

LA Sparks at Minnesota Lynx Under 147 @ 2.00 / 50g

Doswiadczenie powinno wziasc gore.
A under mimo ze w sezonie graly 4 razy ( 4 zwyciestwa LA) ze soba i zawsze bylo wiecej niz 147 to dzis jest inny mecz. W play-off wieksza uwage zwraca sie na obrone. Tu licze przede wszystkim na panie z LA i nie sadze zeby pozwolily Minnesocie rzucic 70 pkt.

A toto-mix to linie dzis odpisal od "wiekszych braci" ( WHill, Pinn.) wczoraj juz wystawili te mecze w ofercie.

33-23-0 / + 155

#239718 29/08/2003 06:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
no i do przerwy zgodnie z przewidywaniami 49-32 dla Sparks. doswiadczone zawodniczki z la robia co chca, skutecznosc z gry maja w granicach 70 % :eek: a po minnesocie widac ze chyba sa dosc stremowane, jedyne co mnie martwi przed 2 polowa to 3 faule lisy ale powinno byc dobrze...

#239719 29/08/2003 07:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Lynx 74, Sparks 72 FT
Ups... :eek: Jak tak mozna zrabac koncowke, zreszta cala 2 polowe i to takie stare "baby".
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#239720 29/08/2003 07:46
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Charlotte Sting at Connecticut Sun 66-68 (134) FT
Los Angeles Sparks at Minnesota Lynx 72-74 (146) FT

A teraz krotkie podsumowanie mojego kuponu:(za 5 zl z toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
1001 Minnesota-LosAngeles <2> 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 74-72
1002 Minnesota-LosAngeles SP 147 <1> 1,90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 146
1003 K.Smith-L.Leslie KL <2> 2,05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 24-23
1004 Connecticut-Charlotte <2> 2,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 68-66
1005 Connecticut-Charlotte SP 130 <2> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 134
1006 N.Sales-A.Feaster KL <2> 3,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 11-12

Jaki jest wniosek?! Jutro stawiam(POSTAWIE!!, bo po dzisiejszym widac jak wyrownany jesto poziom w tegorocznym play-off (zreszta kto wie czy nie zagram tak nie tylko jutro... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) w rozpisie 2z6 KAZDY "X", z toto, bez wzgledu na WSZYSTKO, kursy w granicach 15.00-20.00; wchodzą 'tylko' 2 remisy, i przebicie PONAD 15x(przy minimalnej stawce to bedzie cos kolo 450zl) Czy nie warto zaryzykowac te pare zl...?? Tak sie wkur***** dzisiaj, ze juz nie widze innego wyjscia na WNBA... chyba TYLKO tak nie gralem! grrr... Do przerwy mi nie wchodzily dzis o/u obydwa(przeliczajac oczywiscie na polowy) a skonczylo sie na tym, ze nie weszlo, to co wydawalo sie juz pewne(mowie tutaj glownie o LA)
Wyjatkiem od tej remisowej regoly bedzą napewno 2 kolejne spotkania LA, tutaj bez wzgledu na kursy stawialbym na nie... chociaz nie jestem do konca pewnien czy nie zobaczymy na listach kursowych czegos w rodzaju 1,15-1.20...

Vira

#239721 30/08/2003 00:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

DET Shock v CLE Rockers 1 @ 2.12 / 100g

34-24-0 / + 55

#239722 31/08/2003 18:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
WHill

Cleveland At Detroit G2
Detroit to Win @ 1.37 / 150g

35-24-0 / + 167

#239723 03/09/2003 17:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
widze ze po kilku niespodziankach ten temat zamarl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> interesujacy jest ten paly-off i niespodzianek tez juz troche bylo... teraz czas na polfinaly - pierwsze mecze odbeda sie w piatek moim zdaniem wygrac powinny zawodniczki detroit, co prawda nie popisaly sie w drugim meczu z cleveland ale teraz juz powinny sobie poradzic tym bardziej ze dla nich gra idzie o duza stawke - maja najlepszy bilans w lidze a co za tym idzie przewage wlasnego boiska w ewentualnym finale, sadze wiec ze beda zmotywowane jak nigdy. przemawia za nimi kilka faktow: po pierwsze maja na desce ford i riley ktore spokojnie powinny zdominowac ten elemnet gry, poza tym detroit wygralo wszystkie ich 4 mecze w sezonie srednia roznica 14 :eek: punktow (14, 9 , 16, 17) a to robi wrazenie, ostatni mecz miedzy tymi druzynami odbyl sie miesiac temu w connecticut i wowczas sun nie mialy nic do powiedzenia gdyz juz do przerwy przegrywaly 19 punktami (skonczylo sie na 17). jak widac po tych meczach druzyna sun wyraznie 'lezy' zawodniczkom detroit. jeszcze troche statystyki na koniec - sun w 4 meczach z shock tylko raz mialy wiecej niz 40% skutecznosc (44,2) a raz zanotowaly wrecz zenujace 26,4 % - to wszystko pozwala przypuszczac ze detroit wygra ten mecz choc po pierwszym meczu minnesotty z la widac ze playoffy rzadza sie swoimi prawami, jednak kurs 1.99 w profie jest wiecej niz zachecajacy

PS cos mi podpowiada ze monarchs dadza rade sparks w pierwszym meczu

#239724 04/09/2003 01:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Tak koncowka sezonu dala popalic. Ja oddalem to co wczesniej zarobilem - bilans 35-25-0 / + 17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mala pociecha w tym ze i wieksi ode mnie tez zkołowacieli widac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niejaki " William Hill " oferuje dzis takie cos: Kto bedzie mistrzem?

W N B A Championship

Bet Until : 01:00 06/09/2003

Los Angeles Sparks @ 1.83 - hmm... może
Detroit Shock @ 2.75 - jak wyzej
Sacramento Monarchs @ 6.50 - j.wyzej
Cleveland Rockers @ 13.00 - a to napewno nie w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#239725 06/09/2003 12:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
no i dzis zgodnie z moimi przewidywaniami detroit bezproblemowo do przodu, ciekawe czy ktos skorzystal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#239726 06/09/2003 13:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]no i dzis zgodnie z moimi przewidywaniami detroit bezproblemowo do przodu, ciekawe czy ktos skorzystal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ja. Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zagralem na nie w GB ale zapozno juz bylo zeby tu wklejac.

#239727 12/09/2003 14:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
dzis pierwszy mecz finalu, ktory jak cala seria zapowiada sie niezwykle ciekawie. Dzisiejszy mecz to must-win-game dla LA. jesli dzis nie wygraja trudno sobie wyobrazic zeby potrafily pokonac detroit na ich terenie... ale jak wiadomo nie zawsze wygrywa ten zespol ktory musi wygrac (vide Holandia wczoraj). Te zespoly graly ze soba raz w tym sezonie (w detroit) i mecz zakonczyl sie zwyciestwem shock po dogrywce, byla to pierwsza przegrana drzuyny LA (po 9 zwyciestwach). wydaje mi sie ze bedzie to 'bliski' mecz, a forma La nie jest jakas nadzwyczajna, tak wiec moim zdaniem mozna pokusic sie o handicap detroit +6 w gb za 1.91, pozdrawiam i zycze powodzenia

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, rafal08, forty, bukma, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik), 1,258 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1