iwo: iść iwo: iść
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#239691 15/08/2003 13:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Wczoraj nie dotykalem WNBA bo znowu jakies swieto i tradycja nakazuje na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale to jest dobre co dzis czytam.

Massive power outage postpones sporting events

http://sports.yahoo.com/top/news?slug=ap-blackout-sports&prov=ap&type=lgns

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Biedaki w tych " Stanach " - zycie im zamarlo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
U nas dzien w dzien byl stopien zasilania podawany w radiu pr. 1 i bylo wiadomo kto ma prad a kto nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a zycie szlo dalej. A tam ...?

Bonus: Unibet
#239692 15/08/2003 16:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Toto- mix za duzo placi dzis za PHO

1001 PHOENIX-SEATTLE WNBA [email][email protected]<br[/email] />
Kursy powinny byc rowne moze lekko na gosci.
SEATTLE dzis bez pani center Kamila Vodichkova Pho to druzyna slabiutka ale ostatnio walcza. Ja narazie nie wiem czy sie rusze dzis do mixa ale tak mi sie w oczy rzucilo.

Do grania jest za to pani
1004 Y.GRIFFITH- S.CASH KL WNBA 2 @ 1.55

Kurs moze bez rewelacji i w H2H moze sie wszystko zdarzyc. Na singla po podatku malo ale do dubelka jak zloto.

#239693 16/08/2003 21:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Witam-nikt sie nie odzywa,a ja pozwole sobie napisac co dzis zagralem z WNBA.
Houston - LA Sparks 2
Thompson- Leslie 2
La w koncu w pelnym skladzie,Leslie ostatnio grala tylko 25 minut, bo zeszla za faule, a i tak rzucila 19 pkt,mysle ze da rade Thompson,ktora bedzie mial utrudnione zadanie w ataku, przy wysokich zawodniczkach Sparks,ktore wreszcie sa w komplecie i musza wygrac ten mecz,jesli marza o przystapieniu do play off z 1 miejsca na zachodzie. No i ostatni atut tego meczu-graja dzis o 22 , wiec nie trzeba nocki zarywac by sobie wynik posledzic

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#239694 17/08/2003 01:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
WHill

New York Liberty to Win @ 1.55 / 100g

Ja biore dzis ten drugi mecz o 22.00

Poza tym jeszcze patrze na cos z trojki WAS, IND, SA

30-19-0 / + 396

#239695 17/08/2003 01:26
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]

Poza tym jeszcze patrze na cos z trojki WAS, IND, SA
[/qb]
I co widzisz ?!

#239696 17/08/2003 02:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Widze ze... jeszcze dodam na dzis.

WHill

Indiana Fever to Win @ 1.64 / 50g

IND poprzegrywala troche ostatnio i spadla na 6 miejsce. Dzis czas wreszcie wygrac. W domu wczesniej graly super. A CHA juz na 1 miejsce szans nie maja za to Play-off prawie pewny. Wiec motywacja powinna byc po stronie gospodyn znacznie wyzsza.

#239697 17/08/2003 03:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
No i zapowiada sie pipa lub jak kto woli lipa,bo Leslie dzis nic nie gra, a Thompson rzuca ladnie imimo,ze La walczy to Leslie 7-12 w plecy

#239698 18/08/2003 03:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
GB

NY Liberty v CLE Rockers -4 2 @ 1.90 / 100g

31-20-0 / + 328

#239699 19/08/2003 01:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
WHill

Houston Comets to Win @ 1.66 / 100g

Mijam sie z paniami z NY od dwoch dni. I moze powinienem dac im dzis spokoj, ale graja juz trzeci dzien pod rzad a druzyna z Houston napewno jest w tej chwili od nich mocniejsza.

31-21-0 / + 228

#239700 19/08/2003 12:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
w/g mnie C.MELVIN-N.SALES KL 2.45 16.00 1.55
powinna być 2, jak będzie zobaczymy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239701 19/08/2003 20:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
hej

Nie sadzisz Bron ze juz najwyzsza pora podziekowac paniom w tym sezonie? To co sie dzieje od dwoch-trzech tygodni to po prostu cyrk. Ja juz odstawilam WNBA jakis czas temu i postanowilam poczekac na rozpoczecie rozgrywek NBA. Miejmy nadzieje ze przynajmniej pierwsza polowa rundy zasadniczej bedzie sie nadawac do obstawiania

pozdro

#239702 19/08/2003 21:04
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Houston 1,44 w profesjonale. Kurs może nie za wysoki, ale Seattle bez 2 podstwaowych zawodniczek (bez samej Voracovej przegrały 3 ostatnie mecze z rzędu). H2H zdecydowanie na korzyść Houston. -8 HC on-line. Żeby zredukować podatek możnba skorzystać z któregoś z kursów na kwalifikacje Us-Open. Sugeruję Enqvista albo Moodiego.

#239703 19/08/2003 22:27
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Oczywiście się zapędziłem - nie Voracovej tylko Vodiczkowej. Druga zawodniczka, bez której zagra Seattle to Barnes.

#239704 19/08/2003 22:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Koncowka sezonu i jedni walcza inni graja o nic ( odpadli lub maja taka przewage ze do meczy na luzie podchodza).
Pati masz calkowita racje to jest cyrk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktory ma jednak jakis sens. Wyglada np. na to ze komus strasznie zalezy zeby NY na sile do play-off dociagnac. Ktos inny nie chce trafic na danego przeciwnika w play-off i jaja robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Obserwujac wczorajszy mecz prawie pewny jestem ze panie z Houston po prostu nie chcialy go wygrac.
A moze nie bylo im wolno w koncu "po raz pierwszy w histori WNBA jakas druzyna gra trzy mecze dzien w dzien napewno beda zmeczone itd Za to przeciwniczki w swietnej formie z ostatnich meczy bodajze 8 z 10 wygrane" wczoraj mozna bylo cos w tym stylu wszedzie wyczytac.
Mecz sie zaczyna i faktycznie panie z NY nie istnieja - to trzeba bylo wyrownac sily i posadzic pierwsza piatke na lawke itd. A koncowka to nawet udawania nie bylo ze cos probujemy robic.
2.20 min do konca roznica 3 pkt i dalej fajnie sobie gramy :rolleyes: Zero prob przerwania akcji, jakis fauli i bodajze raz tylko czas wziety tak "od oka" chyba tylko.

Takich "niespodziewanek" lub dla kogos innego "pewniakow" bedzie teraz wiecej. Niestety ja jestem za maly na to by wiedziec ktory mecz teraz grac mozna i to spokojnie za wszystko co masz na koncie.

Wiec chwilowo albo przerwa albo dalej ale delikatnie i bez zdziwienia jak cos nie wejdzie.
Ja juz dzis np. zastatanawiam sie czy na Seattle wlasnie nie dac. Sa na 5 miejscu i musza grac w przeciwienstwie do gospodyn aktualnie 2 i play-off raczej pewny.

Pozdrawiam i omijajcie "miny" a najlepiej je znajdujcie i rozbrajajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#239705 20/08/2003 02:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
Tak jak mowisz. Moze nie wygraja, ale walczyc beda na pewno. Bird i Jackson latwo sie nie poddadza dzis w nocy wbrew wszystkim niekorzystnym statom jak sadze.
``If we focus on our game we will make the playoffs. We need to focus on what we have to do and just win games.''
Mysle ze to nie sa slowa rzucane na wiatr. Inna sprawa, ze komety prawdopodobnie nie beda ryzykowac zadnych kontuzji przed playoffami. Ciekawostka - za kilka dni spotykaja sie ponownie ... wtedy bedzie wiadomo kto bardziej potrzebuje zwyciestwa do obronienia zajmowanej pozycji, a co za tym idzie dzis moze Houston potraktuje mecz ulgowo. zobaczymy, ja probuje tak:

SEA Storm v HOU Comets +8/-8 1.91 5u

pozdro

#239706 20/08/2003 11:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+9u

No i nos mnie nie mylil tym razem. Paniom z Seattle dopiero w drugiej polowie zabraklo sil na utrzymywanie prowadzenia. Tak czy inaczej Houston moze juz spokojnie odpuscic sobie pozostale gry.

#239707 21/08/2003 01:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
dzis delikatnie na te zespoly, ktore potrzebuja zwyciestw jak ryba wody:

MIN Lynx -2.5 v PHX Mercury 1.90 4u
SEA Storm +3.5 v SA Silver Stars 1.90 5u

pozdro

#239708 21/08/2003 04:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
WHill

Seattle Storm to Win @ 2.35 /100g

Dzis to praktycznie nie maja innego wyjscia jak chca jeszcze liczyc sie dalej w walce i na dodatek kurs jest calkiem przyzwoity.

31-22-0 / + 128

#239709 21/08/2003 05:06
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dodam jeszcze w GB

MIN Lynx -2.5 @ 1.90 / 50g

#239710 22/08/2003 02:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 154
+7,6

Nie moglam sie dzis zdecydowac:

NY Liberty +1 v WAS Mystics 1.90 5u
HOU Comets v SAC Monarchs -3 1.90 5u
CLE Rockers +3.5 v DET Shock 1.90 5u
MIN Lynx +7 v LA Sparks 1.90 5u

pozdro

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rymoholik, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,575 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1