|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
No i koniec sezonu Winner of Stanley Cup is [ Linked Image] Detroit Red Wing Tak to juz koniec:) ,szkoda tylko ze Detroit potrzebowalo 6 spotkan . No ale juz za niecale 4 miesiace nowy sezon NHL :),a ten czas zleci jak z bata strzelil, ME za kilka dni ,MLB prze wakacje wrzesien to juz mecze przedsezonowe w NHL i NFL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Tak to juz koniec:) ,szkoda tylko ze Detroit potrzebowalo 6 spotkan. I teraz zgodzę się z @raiders_'em. 4-1?4-2? Chyba 7 meczów to zbyt dużo... Meczu #6 by wcale nie było gdyby DET utrzymało prowadzenie w piątym meczu. Tam zabrakło 45 sekund. A dzisiaj Sidney'owi zabrakło trochę szczęścia i na 2 sekundy przed końcem mógł doprowadzić do remisu... Hokej... NHL... i wszystko jasne. Pozdr. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
DETROIT RED WINGS - MISTRZ NHL 2008 MYŚLĘ , ŻE WSZYSCY SIĘ ZGODZĄ - TYTUŁ TRAFIŁ W GODNE RĘCE SĄ OBECNIE NAJLEPSI - POZDRO WSZYSCY FANI I DO ZOBACZENIA W NASTĘPNYM SEZONIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Inaczej być nie mogło  Jest tak jak miało być  , jest po prostu pięknie  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka