i juz wiem na..."> i juz wiem na...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#24011 28/11/2002 14:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Temat ucichł a wybory coraz bliżej.
Wczoraj sciagnałem jeden filmik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i juz wiem na kogo był głosował - niestety, owej pani nie ma na wyborach.
Polecam stronkę:
http://www.readabet.com/report.php?sid=5&rid=719&rtid=2
Sport typuja nieźle. Jak "Baby" nie wiem.
pozdrawiam

Bonus: Unibet
#24012 28/11/2002 17:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Moim skromnym zdaniem kobiety o ciekawej twarzy- reszty ciała nie widziałem nie szukałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bazowane na jednej fotce z http://www.globalbeauties.com
są to:
1 Liga
Peru
Kazachstan
India
Australia

rezerwa
England
Albania
China

I to wszystko

PS. Dopisałem Angielke też ma coś w sobie

#24013 02/12/2002 04:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
we wtorek na dwojce o 16:40 bedzie prezentacja kandydatek

Pozdrawiam

#24014 02/12/2002 05:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Hmmmm jak spojrzalem na te zdjecia to bez jaj ale w Polsce w ciagu godziny znajdziesz Polki ktore by zastapily wszystkie te finalistki. Wogole Polki sa najladniejsze na swiecie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#24015 02/12/2002 13:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Zgadzam się z przedmówcą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrowienia.

#24016 03/12/2002 12:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
bo najwięcej witaminki, mają polskie dziewczynki, to prawda to jest fakt ...

czy jakoś tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#24017 03/12/2002 21:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał OSKAR:
[qb]we wtorek na dwojce o 16:40 bedzie prezentacja kandydatek

Pozdrawiam[/qb]
No i jakie wrazenia po prezentacji?

Wg mnie troche za krotkie filmiki i nie jestem duzo madrzejszy niz po obejrzeniu zdjec.
Miss Chorwacji stracile u mnie szanse na TOP 10.

Za to Miss Włoch i przede wszystkim Szkocji !!! duzo lepiej wyszly w TV niz na zdjeciach. Niezle prezentowaly sie tez Miss Rosji i Czech ale chyba duzych szans na sukces dac nie mozna.

Wojtek

#24018 04/12/2002 06:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
Moimi faworytkami po filmikach to miss Aruby Barbadosu Curacao Wloch Peru i Szkocji(a wiec typy chyba troche malo prawdopodobne kursy w Unibecie od 35 do 100).

Do tego dorzuce miss Chorwacji Czech i Norwegii bo chyba juz dawno nie wygrala blondynka.

No i skoro maja tez sms-y decydowac to jeszcze miss Chin.

#24019 04/12/2002 07:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Pewniak misss Afganistanu tylko ponoc nie pokaze twarzy ot taki zwyczaj hehehhee a juz w stroju kapielowym nie ma c***a zeby sie pokazała.

#24020 08/12/2002 14:34
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
No i zapomnialem obejrzec :rolleyes: . Ale wyniki znam:

1. Turcja
2. Kolumbia
3. Peru
4. Norwegia
5. Chiny

W 10: Australia, Nigeria, Filipiny, USA, Wenezuela.

17,7/40,975 +23,275

10 bez pudla, reszta obstawiana w wiekszosci w 20. A myslalem, ze kobiety to tylko wydatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#24021 08/12/2002 15:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Ale gdzie Oni taka Polke znależli :eek: toź to kpina jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, JelineK, 11kera11, forty, rafal08, Sensei, bukma), 814 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1