|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Temat ucichł a wybory coraz bliżej. Wczoraj sciagnałem jeden filmik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i juz wiem na kogo był głosował - niestety, owej pani nie ma na wyborach. Polecam stronkę: http://www.readabet.com/report.php?sid=5&rid=719&rtid=2 Sport typuja nieźle. Jak "Baby" nie wiem. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Moim skromnym zdaniem kobiety o ciekawej twarzy- reszty ciała nie widziałem nie szukałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bazowane na jednej fotce z http://www.globalbeauties.com są to: 1 Liga Peru Kazachstan India Australia rezerwa England Albania China I to wszystko PS. Dopisałem Angielke też ma coś w sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101 |
we wtorek na dwojce o 16:40 bedzie prezentacja kandydatek
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Hmmmm jak spojrzalem na te zdjecia to bez jaj ale w Polsce w ciagu godziny znajdziesz Polki ktore by zastapily wszystkie te finalistki. Wogole Polki sa najladniejsze na swiecie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Zgadzam się z przedmówcą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173 |
bo najwięcej witaminki, mają polskie dziewczynki, to prawda to jest fakt ...
czy jakoś tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał OSKAR: [qb]we wtorek na dwojce o 16:40 bedzie prezentacja kandydatek
Pozdrawiam[/qb] No i jakie wrazenia po prezentacji? Wg mnie troche za krotkie filmiki i nie jestem duzo madrzejszy niz po obejrzeniu zdjec. Miss Chorwacji stracile u mnie szanse na TOP 10. Za to Miss Włoch i przede wszystkim Szkocji !!! duzo lepiej wyszly w TV niz na zdjeciach. Niezle prezentowaly sie tez Miss Rosji i Czech ale chyba duzych szans na sukces dac nie mozna. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101 |
Moimi faworytkami po filmikach to miss Aruby Barbadosu Curacao Wloch Peru i Szkocji(a wiec typy chyba troche malo prawdopodobne kursy w Unibecie od 35 do 100).
Do tego dorzuce miss Chorwacji Czech i Norwegii bo chyba juz dawno nie wygrala blondynka.
No i skoro maja tez sms-y decydowac to jeszcze miss Chin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Pewniak misss Afganistanu tylko ponoc nie pokaze twarzy ot taki zwyczaj hehehhee a juz w stroju kapielowym nie ma c***a zeby sie pokazała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
No i zapomnialem obejrzec :rolleyes: . Ale wyniki znam:
1. Turcja 2. Kolumbia 3. Peru 4. Norwegia 5. Chiny
W 10: Australia, Nigeria, Filipiny, USA, Wenezuela.
17,7/40,975 +23,275
10 bez pudla, reszta obstawiana w wiekszosci w 20. A myslalem, ze kobiety to tylko wydatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Ale gdzie Oni taka Polke znależli :eek: toź to kpina jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka