Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#23991 08/11/2002 21:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Witam,

W GB i bluesq (pewnie gdzie indziej tez) sa kursy na wygrana w konkursie Miss World 2002.

bluesq ma duzo lepsze kursy. Roznice sa bardzo duze. Np. Miss Venezuela 6.50 w GB i 40 !!! w bluesq.

Zdjecia sa na przyklad na stronie:
http://www.missworld.org/
ale jak ktos wie gdzie jest wiecej to by sie przydalo.

Jak sadzicie: Czy w tym konkursie decyduja bardziej uroda itp. czy raczej sytuacja polityczna i to komu wypada dac tytul?

Jak obejrze dokladnie zdjecia to podam swoje typy.

Wojtek

Bonus: Unibet
#23992 08/11/2002 22:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Bez względu na to co decyduje o wygranej (myślę, że uroda nie jest od paru lat najważniejsza), przewidzenie zwyciężczyni jest niewykonalne, nawet określenie szans jest niewykonalne bo czym dysponujemy? Biorąć pod uwagę wyrównany "poziom" finału, jeśli już grać to po dużych kursach

#23993 09/11/2002 12:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
ja bym stawiał na jakąś skośnooką ostatnio wygrała murzynka to teraz żółta heheh
A czy nadal tak jest że ludzie głosują z całego świata na kandydatki?
Coś chyba takiego w tamtym roku było. Tylko że chyba miało to znaczenie do wyboru pierwszej dziesiątki ale głowy se nie dam uciąć. Jak tak to można pare grosdzy na Chinke rzucic chociaż sam nie widziałem jak wygląda

#23994 09/11/2002 14:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
W tym konkursie uroda jest na dalekim miejscu, poza tym każdemu podoba się co innego. Jeśli juz stawiać to trzeba brać pod uwage to co się dzieje w polityce. W obliczu zbliżającej sie agresji na Irak trzeba sie zastanowic na ewentualnymi sojusznikami USA (izrael) ew jakaś Czeczenka lub Afganistan. Patriotycznie możesz postawić na Polkę.

#23995 09/11/2002 16:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Bravoo za temat.
Sam ( z pomoca bo taki wielki niejestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przepchnalem kolezanke do finalu miss Polonia pare lat temu) i wiem cos niecos od kuchni na ten temat. Ktora wygra "oto jest pytanie " nie mam zielonego pojecia ale jakby ktos chcial naprawde kase na to dac to wystarczy ktoras z dziewczyn, fryzjera,styliste,foto itd. (osoba ktora jest tam na przygotowaniach do finalu) zapytac i masz pewniaka na 100 nie pamietam zeby bylo inaczej.Niestety aktualnie nie mam tam nikogo (kolezanka sie "postarzala" mąż, dom, dzieci) i nawet nie wiem kto startuje do zawodow, wiec jak tu wybierac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale temat rewelacja przy szarosci codziennych meczy... Az poszukam kiedy to ma byc w TV.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#23996 09/11/2002 16:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Przeglądałem zdjęcia, wygra Chinka

#23997 09/11/2002 18:04
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147

#23998 10/11/2002 14:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Moje zdanie na temat szans w konkursie (skopiowalem nazwy krajow ze strony ze zdjeciami ale wiadomo o co chodzi):

Albania
Australia
jak najbardziej w moim typie i nie odpadna na poczatku. Szans na tytul wg mnie nie ma

Czech Republic
co prawda nie jest to moj ulubiony typ urody ale na pewno sa szanse na dobre miejsce. Do tego pracuje jako modelka co z pewnoscia pomaga w takim konkursie.

China Peoples Republic of
Hong Kong China
trudno mi oceniac "skosnooki" typ urody ale wydaje sie, ze obie maja szanse na tytul. I raczej Miss Chin wieksze.

Macedonia F.Y.R.O
Yugoslavia
Bosnia & Herzegovina
wg mnie te wlasnie dziewszyny maja najwieksza szanse na tytul jesli uroda bedzie w duzym stopniu decydowac o wyborze. Trzeba by sprawdzic jak idzie im mowienie po angielsku bo jak ktoras potrzebuje tlumacza albo mowi bardzo slabo to raczej nie ma szans.

Germany
England
Peru
Russia
Sweden
Ukraine

W pierwszej turze nie odpadna ale na tytul szans nie daje.

Czy ktos z Was pamieta konkurs sprzed mniej wiecej 8 lat kiedy wygrala Miss Trynidad i Tobago? Wtedy wytypowalem dobrze ale nigdy potem zadna miss az tak mi sie nie podobala.

Pozdrowienia

Wojtek

#23999 10/11/2002 15:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
a moje kandydatki to kobiety z krajow:
Australia, Guatemala ( ta chyba jednak najwieksza), Chiny , Polnocna Irlandia i Urugwaj
(ta tez ma cos w sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
pozdrawiam

#24000 10/11/2002 16:00
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Moim zdaniem najwieksze szanse maja:
1)Australia
2)Indie
3)Irlandia Polnocna
4)Holandia
5)Gwatemala
Tak mi sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ale najwieksze sznase daje Australijce i Indyjce! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#24001 11/11/2002 16:26
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mysle, ze macie racje co do Miss Gwatemali. Przeoczylem ja ogladajac zdjecia. Wydaje mi sie, ze ma szanse na pierwsza 10 a moze i na 1 miejsce.

Wojtek

#24002 14/11/2002 20:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Miss Guatemala jest za wulgarana (przynajmniej na tym zdjęciu) i bardziej pasuje do filmu porno.
Moja faworytka to India (zdecydowanie moim zdaniem najlepsza)i w finałowej 10 czy nawet 5 moim zdaniem lepsza niż Chinka Wietnamka

#24003 14/11/2002 22:45
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pierwszy raz widzowie beda w 50% decydowac kto zostanie miss swiata(pozostale 50% jurorzy). 110 krajow bedzie transmitowac przebieg wybierania "najpiekniejszej". Mozna glosowac za pomoca SMS.

Sprawdzilem , gdzie najwiecej ludzi ma tel. kom., obejrzalem mase zdjec, ufajac, ze moj gust pokryje sie z kursami i oczekiwaniami glosujacych oraz jurorow.

Oczywiscie liczy sie tez kto w poprzednich latach byl w czolowce i zdobywal tytuly, sytuacja geopolityczna itp itd. USA w wiekszosci puszczaja zawsze kaszaloty, ktore najczesciej wchodza do pierwszej dychy. Czyli wiele czynnikow, w ktorym wiodacym musi okazac sie oplacalnosc...

Swiat ma bardzo roznych faworytow, a ja zagralem tak:

kraj/buk/kurs/ile/kursy swiat/ew. komentarz

Australia GB 41 0,5/10 (12-20) Wg. mnie jedna z faworytek. (chociaz ciut niska)

Indie NB 15 0,3/10 (5,5 - 16) Egzotyka, ktora moze sie podobac, choc nieco przeszacowana. 2 lata temu nie weszla do 15stki w swoim kraju...
Miliard ludzi, komorek relatywnie malo, ale za to tanie polaczenia.

Germany NB 25 (10-25)
First 10 - 2,50 1/10 Niemka, ale ladna

Russia NB 30 (7,5-30)
First 10 - 2,75 1,5/10 Niekiepska, ale trzeba obejrzec troche zdjec.

Brazil Hill 26 (9-25)
Each way (First 3 1/4 odds) czyli 26 0,1/10 i 7,25 0,1/10 (za pierwsza 3)
Wielu sie podoba - mi srednio, dlatego niska stawka

China NB 50 (12-50)
First 10 - 4,50 2/10 U Chinczykow boom komorkowy trwa, dziewczyna jak to skosnooka w Europie i Afryce bedzie podobac sie srednio, ale w 10 powinna byc

Colombia Hill 21 (11-25)
Each way (First 3 1/4 odds) czyli 21 0,1/10 i 6 0,1/10 (za pierwsza 3)
Moze byc, ale kurs slaby.

Turkey NB 60 (17-60)
First 10 - 4,75 2/10 Warta zagrania po takim kursie.

Barbados NB 75 (13-75)
First 10 - 5,00 1,5/10 Czarna, ale nie calkiem murzynska uroda, mi pasuje akurat z szansami na 10.

Norway BlueSQ 34 (9-34)
Each way (First 5 1/4 odds) czyli 34 1/10 i 9,25 (za pierwsza 5) 1/10
Fajna blondynka

Philipines NB 60 (21-60)
First 10 - 4,75 1,5/10 Sympatyczna Tajka, maja tanie komorki co moze byc plusem (prawie tyle samo kom co w Indiach)

Wenezuela BlueSQ 41 (6,5-41)
Each way (First 5 1/4 odds) 41 0,25/10 i 11 0,25/10
Zagralem tylko ze wzgledu na roznice kursow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bosnia NB 75 (21-75)
First 10 - 5,00 0,5/10 wg. mnie male szanse, ale spora roznica kursow

Albania NB 100 (40-100)
First 10 - 7,5 1/10 Kurs w porownaniu do innych 100-tek i ich urody napewno przesadzony.

Curacao BlueSQ 67 (25-80)
Each way (First 5 1/4 odds) 67 0,75/10 i 17,5 0,75/10
Jak dla mnie moze to byc "czarna klacz" tego konkursu.

Gwatemala NB 100 (brak porownania)
First 10 - 7,5 0,5/10 Proporcje miedzy jej uroda a kursem zostaly zachwiane IMHO w niewlasciwa strone. Dam jej szanse.

Peru BlueSQ 41 (8-40)
Each way (First 5 1/4 odds) 41 0,5/10 i 11 0,5/10 "Male" przeszacowanie.

Ukraine BlueSQ 67 (12-66)
Each way (First 5 1/4 odds) 67 0,5/10 i 17,5 0,5/10 Mimo wszystko na 67 to nie zasluguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Holland 80 w Bet365 i Italy za 50 w PaddyP warte zagrania rowniez.
Yugoslawia, Jamajka , Lebanon, Northern Ireland czy Hungary tez maja szanse (na 10), ale kursy za niskie by zagrac. Greczynka pozowala do rozbieranych zdjec takze raczej odpada. W Afryce komorek tyle co w Polsce praktycznie, ale pewnie Nigeryjke wepchna do dychy, choc kurs nie warty zagrania.

Tu mozna zobaczyc prawie wszystkie kandydatki w 1 miejscu (tylko twarz)
http://www.globalbeauties.com/gb/world/2002/w02_contestants.htm

#24004 15/11/2002 15:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Ufo: Gdzie obstawiasz 1-3 czy 1-10? I gdzie znalazles wiecej zdjec? Mi tez wydawalo sie, ze Miss Rosji na zdjecie na stronie missworld.org wyszla slabo i na innych wyglada lepiej.

Wojtek

#24005 15/11/2002 15:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Ale człowiek ma spaczone gusty.
Ogladałem stronę podana przez Ufo i myslę sobie, że wiekszosci nie wpusciłbym do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie top-one to LAMIA.
Ale jesli idzie o komórki to chyba nie ma ich tam ze wiele wiec i szanse mniejsze.
pozdrawiam

#24006 15/11/2002 17:44
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Ufo: Gdzie obstawiasz 1-3 czy 1-10? I gdzie znalazles wiecej zdjec? Mi tez wydawalo sie, ze Miss Rosji na zdjecie na stronie missworld.org wyszla slabo i na innych wyglada lepiej.

Wojtek[/qb]
William Hill przy E/W pol stawki idzie na pierwsze miejsce pol na piewsza 3-jke

Bluesq ma lepiej bo polowa stawki idzie na pierwsza piatke

NB - Nordicbet tam mozna "normalnie" na pierwsza 10 obstawiac.

Zdjec szukalem po linkach i stronach miss oraz prywatnych hobbystow, z wyszukiwarki (imie i nazwisko i lecisz)

#24007 15/11/2002 17:48
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
Ale człowiek ma spaczone gusty.
Ogladałem stronę podana przez Ufo i myslę sobie, że wiekszosci nie wpusciłbym do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie top-one to LAMIA.
Ale jesli idzie o komórki to chyba nie ma ich tam ze wiele wiec i szanse mniejsze.
pozdrawiam[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem, o ktorej mowisz ?! Zreszta nie mam zadnej wielkiej faworytki w tym konkursie. Zgadzam sie rowniez z Toba, ze mozna na miss powybrzydzac, w koncu maja byc to te najpiekniejsze. Wazne jest obejrzenie kilku zdjec danej kandydatki bo z tych "face'ow" mozna grubo sie pomylic. Obstawialem wg. kryterium oplacalnosci takze jakby byla jakas "megakupa" po kursie 1000 na wygranie tez bym ja obstawil (a nuz zrobia sobie jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#24008 15/11/2002 18:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Ufo
O tym guście - miałem na mysli swój spaczony gust <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chyba te fotki twarzy to za mało.
Wieczorkiem przeszukam altavista i moze cos znajdę ciekawego.
Ważne są jak wiadomo i podstawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i baza i tyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a także znajomość języka i elokwencja a i te nieszczęsne SMS-y.
Lamia - Algeria
ale to tylko z pojedyńczej fotki.
Z tą bym chciał mieć okoliczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , tym bardziej, że Algieria to pewien zakazany orient.
pozdrawiam

#24009 15/11/2002 18:14
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam Ufo
O tym guście - miałem na mysli swój spaczony gust <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chyba te fotki twarzy to za mało.
[...]
[/qb]
Troche wiecej jest na tej stronie ktora podalem na poczatku tematu - twarz i wieksze zdjecia. Niektore dziewczyny wygladaj calkiem innaczej na tej stronie ktora podal Ufo. Np. Miss z bylej Jugoslawi wygladaja duzo gorzej a Miss Urugwaju lepiej.

Wojtek

#24010 15/11/2002 18:29
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
witam Ufo
O tym guście - miałem na mysli swój spaczony gust <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To akurat zrozumialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Lamia - Algeria
ale to tylko z pojedyńczej fotki.
Z tą bym chciał mieć okoliczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , tym bardziej, że Algieria to pewien zakazany orient.
pozdrawiam
Hehe, a ja myslalem ze mowisz o mojej top-one, ze Lamia (zrozumialem kaszalot), a kobieta tak sie po prostu nazywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Do rzeczy w Nordicbet mozesz ja obstawic za 75:1 :rolleyes:

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1