|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wracając do Łobo (swoją drogą, niezłe matoły z pseudonimami na koszulkach), to tak jak mówi mura - związane jaja i piski. To nie jest tak, że on nie umie, że nie ma potencjału, bo jak się nakręci to potrafi poszaleć. Nie skreslajcie go. Kto sie spodziewal ,ze 2 lata temu,tez w meczu ze szwabami na MS, Jelen zaprezentuje sie z bardzo dobrej strony. Ja nie widze tej reprezentacji w czarnych kolorach, mam nadzieje na wyjscie z grupy. Oni nie maja nic do stracenia, przeciez jak odpadna po fazie grupowej to nie bedzie jakas meganiespodzianka. Bardzo wazna jest tzw.przygotowanie mentalne ,a w tej mierze smiem zaufac doswiadczeniu i umiejetnosciom Leo. Kim byli Grecy 4 lata temu ? ***Takimi samymi "faworytami" jakimi dzis sa Polacy. Jakiez to wielkie kluby zatrudnialy tych zawodnikow ? ***Podobne klasa do tych,w ktorych graja nasi reprezentanci. Mieli trenera,ktory doskonale ulozyl taktyke i zmotywowal zespol. ***My tez mamy. I mieli tez ....jaja. ***A co do tego ,to nie jestem pewien czy jest podobnie  Leo, nie przywoz mi glowy Ballacka,ale tez nie przywoz swoich podopiecznych po 3 meczu do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Jakiez to wielkie kluby zatrudnialy tych zawodnikow ? ***Podobne klasa do tych,w ktorych graja nasi reprezentanci. tu może nie przesadzajmy, bo poziom ligi greckiej, ktora corocznie ma druzynę w lidze istrzow jest wyzszy niebo od naszej. do tego mieli zawodników wystepujacych za granicą... karagounis z interu czy też dellas z romy. jeden bramke portugalii walnal, a dellas z czechami na wage awansu... niebardzo pamietam innych, ale kadrowo byli mocniejsi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
tu może nie przesadzajmy, bo poziom ligi greckiej, ktora corocznie ma druzynę w lidze istrzow jest wyzszy niebo od naszej. do tego mieli zawodników wystepujacych za granicą... karagounis z interu czy też dellas z romy. jeden bramke portugalii walnal, a dellas z czechami na wage awansu... niebardzo pamietam innych, ale kadrowo byli mocniejsi. Obaj przed ME 2004 grzali lawy ,a jak dobrze pamietam ,to Dellas pojechal do Portugalii jako zawodnik nie posiadajacy klubu. Jak natomiast mamy sie licytowac tymi, co lawe grzeja to my mamy w reprezentacji rowniez goscia z MU ,a konkurencja jest tak duza, ze gracz Realu sie nie zmiescil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
biorąc pod uwage, ze teraz pol naszej kadry grzeje ławkę to jestesmy mocniejsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mgr, Mura -> Ja po prostu staram się szukać pozytywów tej sytuacji  To nie jest tak, że pokładam jedyną nadzieję w tym, że Łobodzińskiego nie znają tak dobrze, jak Błaszczykowskiego. Daleko mi też do tego, żeby tą dwójkę porównywać, bo Kuba to zupełnie inna bajka piłkarska niż Łobodziński. Ja mam nadzieję, że swoją klasę Łobodziński udowodni już w niedzielę - chyba nie ma nikogo w Polsce, kto by tego nie chciał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Nieoficjalnie Błaszczykowski został usunięty z kadry dyscyplinarnie. Pokłócił sie z Leonem o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Leon chciał go wystawić jako zmiennika, Błaszczykowski zrobił awanturę i mu podziękowano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Nieoficjalnie Błaszczykowski został usunięty z kadry dyscyplinarnie. Pokłócił sie z Leonem o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Leon chciał go wystawić jako zmiennika, Błaszczykowski zrobił awanturę i mu podziękowano. To nieprawda i tylko domysły mediów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Nieoficjalnie Błaszczykowski został usunięty z kadry dyscyplinarnie. Pokłócił sie z Leonem o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Leon chciał go wystawić jako zmiennika, Błaszczykowski zrobił awanturę i mu podziękowano. To nieprawda i tylko domysły mediów. Myślę, że tak naprawdę kilka(naście) osób wie na pewno jak było  Nie wydajmy więc zbyt stanowczych sądów. Osobiście jednak również uważam, że Kuba opuścił zgrupowanie z powodów zdrowotnych. Ale to tylko moje przypuszczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Ja wiem to na pewno i dlatego napisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja wiem to na pewno i dlatego napisałem  Kasia, menago  Włosi nie mają Cannavaro, my nie mamy Kuby. Wyrównanie szans w walce o puchar.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
panKa$a ---> a to zwracam honor  Kameleon --->  dobre, chciałbym żebyś miał rację ... tak bardzo bym chciał ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Nie masz za co zwracać  ,a tak na marginesie szkoda Kuby ,bo od dawna czekał na ten mecz ,no ale cóż takie rzeczy się nieraz zdarzają ,a akurat trafiło na niego. Mam tylko nadzieję ,że ktoś ,kto będzie grał za niego da z siebie wszystko i godnie go zastąpi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ponoć Leo obraził się na polskie brukowce i by podtrzymać dobre relacje z Niemcami wypuści w podstawowym Rogera i Golańskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Roger w ataku - to będzie zaskoczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Roger w ataku - to będzie zaskoczenie  Probierz dałby go na lewą obronę  btw...  dla polskich dziennikarzy, ciekawe ile wam za to dali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
btw...  dla polskich dziennikarzy, ciekawe ile wam za to dali  A czy to aby nie Szwaby sa w wiekszosci wlascicielami polskojezycznych brukowcow ? Nalezaloby zatem napisac - zrobili o, co im kazano  @Kasiora = wrzuc mi na PW rozpoznanie, moze byc po lacinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Z powodu kontuzji grzbietu odniesionej podczas piątkowego treningu, w piłkarskich mistrzostwach Europy nie zagra bramkarz reprezentacji Polski Tomasz Kuszczak. Kierownictwo reprezentacji wystąpiło do UEFA o wyrażenie zgody na zmianę w 23-osobowej piłkarskiej kadrze Polski i zastąpienie w niej kontuzjowanego Kuszczaka zawodnikiem Korony Kielce Wojciechem Kowalewskim. Według lekarzy kliniki w Grazu, gdzie polski bramkarz przeszedł badania, kontuzja wyłączy Kuszczaka z treningów na dwa do trzech tygodni. www.onet.pl [ onet.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Według lekarzy kliniki w Grazu, gdzie polski bramkarz przeszedł badania, kontuzja wyłączy Kuszczaka z treningów na dwa do trzech tygodni. www.onet.pl [ onet.pl] Wobec tego gram Niemcy - Polska Jens Lehmann under 0,5 goals
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Wobec tego gram
Niemcy - Polska Jens Lehmann under 0,5 goals Jak zazwyczaj mnie irytuje śmianie się z tej wpadki Kuszczaka, to wyszedł Ci amk klasowy, bukmacherski dowcip ;-) A tak poważnie, to ciekawe rzeczy się dzieją, bo o Kuszczaku to słyszałem rano, że niby wyautują go wieczorem, rzekomo z powodu kontuzji. Czyżby Tomcio zapragnął pierwszego składu? Ja osobiście w te historyjki wątpię, bo dziadzia by sobie obory nie robił dwa dni przed Niemcami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Jak zazwyczaj mnie irytuje śmianie się z tej wpadki Kuszczaka, to wyszedł Ci amk klasowy, bukmacherski dowcip ;-) opowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|